zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Pływanie

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

11 latków

Radlin 14.06.2016

 

Matylda Koperczak

Mistrzyni Śląska w Pływaniu

I miejsce - 50m stylem motylkowym 0:36.68

III miejsce - 100m stylem motylkowym 1:32.94

     

 

 

ZABRZAŃSKI MITING PŁYWACKI

Zabrze 26.03.2017

 

 

Matylda Koperczak

I miejsce - 50m stylem klasycznym 0:43.80

 

Dominika Lucka

I miejsce - 100m stylem klasycznym 1:24.72

     

Kamil Jaworski

II miejsce - 100m stylem klasycznym 1:27.39

    

Maja Motyka

III miejsce - 25m stylem dowolnym 0:21.78

   

Amelia Koźmińska

III miejsce - 25m stylem grzbietowym 0:24.14


Nadia Putyra

III miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:45.82


Marcelina Durło

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:45.83

Daniel Szewerda

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:41.23


 

Tymoteusz Durło

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:29.31

      

Aleksandra Koteras

IV miejsce - 25m stylem dowolnym 0:25.32

 

Krzysztof Gottschling

IV miejsce - 100m stylem klasycznym 1:31.62

 

Maksymilian Magarewicz

IV miejsce - 100m stylem dowolnym 1:08.52


Karolina Stawiarska

IV miejsce - 50m stylem klasycznym 0:50.25

 

Filip Forajter

  V miejsce - 50m stylem klasycznym 0:50.98

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 

Gliwice 20.04.2017

 

IV miejsce drużyna chłopców

skład drużyny: Szymon Janecki, Filip Forajter, Michał Darabik Mikołaj Franczak, Daniel Szewerda, Ksawery Zięba, Kamil Jaworski, Tymoteusz Durło

 

Michał Drabik

IV miejsce 50m stylem grzbietowym 0:42.39

 

KamilJaworski

IV miejsce 50m stylem motylkowym 0:32.99

  

Tymoteusz Durło

V miejsce 50m stylem klasycznym 0:39.63

  


IV miejsce sztafeta chłopców

 

8x50m stylem dowolnym 4:46.75

 

 

 

FINAŁ REJONOWY IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Katowice 4.04.2017

 


 

 

I miejsce drużyna chłopców

 AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO


skład drużyny: Szymon Janecki, Filip Forajter, Michał Darabik Mikołaj Franczak, Daniel Szewerda, Ksawery Zięba, Kamil Jaworski, Tymoteusz Durło

 

 

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

KATOWICE 13.03.2017

 

I miejsce w klasyfikacji drużynowej chłopców

AWANS DO ZAWODÓW REJONOWYCH

 

II miejsce w klasyfikacji drużynowej dziewcząt

 

 

Matylda Koperczak

I miejsce 50m stylem klasycznym 0:44.54

 

 

Marcelina Durło

I miejsce 50m stylem grzbietowym 0:42.36

Karolina Stawiarska

III miejsce 50m stylem grzbietowym 0:45.95

 

 

Michał Drabik

I miejsce 50m stylem grzbietowym 0:43.35

Szymon Janecki

III miejsce 50m stylem grzbietowym 0:45.48

 

 

Kamil Jaworski

I miejsce 50m stylem motylkowym 0:33.36

 

 

Dominika Lucka

II miejsce 50m stylem klasycznym 0:40.09

 

 

Daniel Szewerda

II miejsce 50m stylem grzbietowym 0:39.00

 

 

Tymoteusz Durło

II miejsce 50m stylem klasycznym 0:40.66

 

Filip Forajter

III miejsce 50m stylem klasycznym 0:52.57

 

 

Mikołaj Franczak

III miejsce 50m stylem dowolnym 0:38.64

 

 

I miejsce sztafeta dziwecząt

8x50m stylem dowolnym 5:08.00

skład drużyny: Nadia Putyra, Karolina Stawiarska, Matylda Koperczak, Marcelina Durło, Jagoda Szmigiel, Amelia Latusek, Dominika Lucka, Kamila Fąfera

 

 

I miejsce sztafeta chłopców

8x50m stylem dowolnym 4:53.66

skład drużyny: Szymon Janecki, Filip Forajter, Michał Darabik Mikołaj Franczak, Daniel Szewerda, Ksawery Zięba, Kamil Jaworski, Tymoteusz Durło

 

 

XV DELFINIADA O PUCHAR PREZYDENTA KATOWIC

Katowice 20 – 21.12.2016

 

I miejsce w klasyfikacji drużynowej klas III - IV

I miejsce w klasyfikacji drużynowej klas V - VI

  

Zdobycie Pucharu Prezydenta Miasta Katowice

 

Matylda Koperczak i Michał Drabik

zostali uznani za najlepszych zawodników delfiniady

    

 


ZABRZAŃSKI MITING PŁYWACKI

Zabrze 4.12.2016

 

Maja Motyka

I miejsce - 25m stylem dowolnym 0:23.75

 

Nadia Putyra

II miejsce - 50m stylem dowolnym 0:43.61

II miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:51.25

 

Szymon Janecki

II miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:45.36

 

Michał Drabik

II miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:45.07

III miejsce - 100m stylem dowolnym 1:32.04

 

Filip Forajter

III miejsce - 50m stylem dowolnym 0:40.92

 

Karolina Stawiarska

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:53.56

 

Dominika Lucka

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:41.06

 

Daniel Szewerda

III miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:40.52

 

Mikołaj Franczak

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:56.03

 

 

 

Mistrzostwa Śląska 13 lat

Dąbrowa Górnicza 20 - 21.05.2016
 

Marta Gągałka

III miejsce - 100m stylem klsaycznym 1:19.81

V miejsce - 200m stylem klasycznym 2:55.37

 

 

Mistrzostwa Śląska 12 lat

Radlin 19 - 20.05.2016
 

Maksymilian Krenczyk

III miejsce - 200m stylem grzbietowym 2:43.85

IV miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:16.35

 

Kamil Jaworski

IV miejsce - 200m stylem zmiennym 2:52.32

VI miejsce - 50m stylem motylkowym 0:34.29

 

 

VII MIĘDZYNARODOWE MISTRZOSTWA MIASTA KĘDZIERZYN - KOŹLE

"KOZIOŁKI PŁYWACKIE" 2016

Kędierzyn - Koźle     13 - 14.05.2016

 

Kamil Jaworski

I miejsce - 200m stylem zmiennym 2:55.83

III miejsce - 100m stylem zmiennym 1:20.27

III miejsce - 100m stylem motylkowym 1:21.06

 

Maksymilian Krenczyk

II miejsce - 200m stylem grzbietowym 2:45.82

III miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:16.12

III miejsce - 100m stylem dowolnym 1:09.09

III miejsce - 200m stylem zmiennym 3:01.50

 

Marta Gągałka

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:37.01

III miejsce - 100m stylem zmiennym 1:22.52

  

 

ZABRZAŃSKI MITING PŁYWACKI

 

Zabrze 10.04.2016

 

III miejsce w klasyfikacji drużynowej

IV miejsce w klasyfikacji medalowej

 

 

Marta Gągałka 

I miejsce - 50m stylem klasycznym 0:38.30

I miejsce - 100m stylem zmiennym1:20.04

 

Dominika Lucka

I miejsce - 50m stylem klasycznym 0:41.58

 

 

Agnieszka Maryniok

II miejsce - 100m stylem dowolnym 1:12.54

III miejsce 100m - stylem zmiennym 1:21.72

 

 

Maksymilian Krenczyk

II miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:18.44

III miejsce - 100m stylem dowolnym 1:09.80

 

 

Oliwier Kajzer

II miejsce - 100m stylem dowolnym 1:04.89

III miejsce - 50m stylem dowolnym 0:29.04

 

 

Kamil Jaworski 

III miejsce - 50m stylem motylkowym 0:35.48

III miejsce - 100m stylem zmiennym 1:21.38

 

 

Julia Grabowska

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:43.13

 

 

Daniel Szewerda

III miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:32.56

 

Filip Forajter

III miejsce - 50m stylem klasycznym 1:01.93

 

 

Tymoteusz Durło

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:43.06


 

Lena Lelek

III miejsce - 100m stylem dowolnym 1:43.58

 

 

II miejsce - sztafeta mieszana

4 x 50m stylem dowolnym


 

 

 

FINAŁ WOJEWÓDZKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W DRUŻYNOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW 

Gliwice 22.04.2016 

 

 VI miejsce drużyna dziewcząt

VI miejsce drużyna chłopców

 

 Oliwier Kajzer

II miejsce - 50m stylem dowolnym 0:28.64

  

Kamil Jaworski

II miejsce - 50m stylem motylkowym 0:33.95

 

Matra Gagałka

II miejsce - 50m stylem klasycznym 0:37.24

 

Dominika Lucka

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:41.22

 

 

FINAŁ REJONOWY IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Mysłowice marzec 2016

 

I miejsce drużyna dziewcząt

I miejsce drużyna chłopców

 

AWANS DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

 

CZWARTY RAZ Z RZĘDU !!!

JESTEŚMY MISTRZAMI KATOWIC

W PŁYWANIU !!!

 

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

Katowice 10 - 11.02.2016

  

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT

MIEJSCE

SZKOŁA

RAZEM

1

51

311

2

33

269

3

67

204

KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW

MIEJSCE

SZKOŁA

RAZEM

1

51

328

2

33

239

3

12

226,5

Skład drużyny rocznik 2006 -2005:

Matylda Koperczak, Natalia Księżopolska, Karolina Helbin, Amelia Latusek, Marcelina Durło, Karolina Lucka, Karolina Stawiarska, Martyna Nowak, Jakub Kołaczuch, Michał Drabik, Daniel Szewerda, Mateusz Sławski, Ksawery Zięba, Franciszek Majchrzak, Mikołaj Franczak, Adam Gregorowicz

Skład drużyny rocznik 2004 - 2003:

Agnieszka Maryniok, Marta Gągałka, Natalia Kuć, Paulina Pożoga,Kamila Fąfera, Wiktoria Dykta, Julia Grabowska, Dominika Lucka, Maksymilian Krenczyk, Mateusz Krzan, Oliwier Kajzer, Maksymilian Magarewicz, Kamil Jaworski, Tymoteusz Durło, Sebastian Kurek, Konrad Liszka, Aleksander Sonsała

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2003

Radlin 5.02.2016
 

Marta Gągałka

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:24.55

 

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

12 latków

Radlin 17 - 18.12.2015

 

Marta Gągałka

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:24.26

  

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

11 latków

Gliwice 10.12.2015

 

Maksymilian Krenczyk

IV miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:35.44

VI miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:19.20

VI miejsce - 200m stylem dowolnym 2:35.62

 

Kamil Jaworski

IV miejsce - 100m stylem motylkowym 1:22.33

VI miejsce - 50m stylem motylkowym 0:35.26

 

Dominika Lucka

VI miejsce - 50m stylem motylkowym 0:42.01

 

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2003

Radlin 25.11.2015
 

Marta Gągałka

II miejsce - 200m stylem klasycznym 3:03.63

 

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004

Gliwice 23.10.2015
 

Kamil Jaworski

IV miejsce - 100m stylem motylkowym 1:23.37

V miejsce - 100m stylem zmiennym 1:23.25

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

12 latków

Gliwice 28 - 29.05.2015

 

Marta Gągałka

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:24.91

III miejsce - 200m stylem klasycznym 3:01.86

 

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

11 latków

Gliwice 30.05.2015

 

Maksymilian Krenczyk

Wicemistrz Śląska w Pływaniu

II miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:36.85

IV miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:23.43

 

Kamil Jaworski

III miejsce - 50m stylem motylkowym 0:36.14

 

Maksymilian Magarewicz
Tymoteusz Durło
Kamil Jaworski
Maksymilian Krenczyk
 
III miejsce - sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:35.31

 

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004

Gliwice 24.04.2015


Maksymilian Magarewicz
Tymoteusz Durło
Kamil Jaworski
Maksymilian Krenczyk
 
III miejsce - sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:40.28
 

Kamil Jaworski

V miejsce - 100m stylem zmiennym 1:22.49

 

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2003

Radlin 17.04.2015
 

Marta Gągałka

II miejsce - 50m stylem klasycznym 0:39.85

 

TRZECI RAZ Z RZĘDU !!!

JESTEŚMY MISTRZAMI KATOWIC

W PŁYWANIU !!!

 

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU

Katowice 17 - 18.03.2015

 

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA
III i IV
KLASY
V i VI
RAZEM
1
51
148
167
315
2
29
135
112
247
3
12
57
158
215

 
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA
III i IV
KLASY
V i VI
RAZEM
1
51
168
153
321
2
12
128
97
225
3
33
120
103
223

 

 

Skład drużyny rocznik 2005- 2004:

Maria Kawulok, Julia Grabowska, Kamila Fąfera, Wiktoria Dykta, Karolina Helbin, Maksymilian Krenczyk, Tymoteusz Durło, Kamil Jaworski, Maksymilian Magarewicz, Matylda Koperczak, Wiktoria Gajos, Jagoda Szmigiel, Franciszek Majchrzak, Zięba Ksawery, Daniel Szewerda, Dominik Tumielewicz

Skład drużyny rocznik 2003 -2002:

Marta Gągałka, Paulina Pawłowska, Zuzanna Wyżycka, Agnieszka Maryniok, Krystian Ryś, Patryk Fabiański, Paulina Myszkowska, Zuzanna Pandzich, Natalia kuć, Paulina Pożoga, Szymon Wygonowski, Oliwier Kajzer, Konrad Liszka, Mikołaj Polok, Sebastian Kurek, Tomasz Sośnierz

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

10 latków

Radlin 17.12.2014

 

Maksymilian Krenczy

III miejsce - 50m stylem dowolnym 0:33.57

III miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:41.32

V miejsce - 100m stylem dowolnym 1:16.65

   

Kamil Jaworski

III miejsce - 50m stylem motylkowym 0:39.19

IV miejsce - 100m stylem motylkowym 1:31.83

         

 

Maksymilian Magarewicz
Tymoteusz Durło
Kamil Jaworski
Maksymilian Krenczyk

III miejsce - sztafeta 4x50m stylem dowolnym 2:25.21

III miejsce - sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:42.62

   

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

11 latków

Gliwice 12.12.2014

 

Marta Gągałka

Mistrzyni Śląska w Pływaniu

I miejsce - 100m stylem klasycznym 1:27.75

III miejsce - 50m stylem klasycznym 0:41.51

     

 

 Kajzer Oliwier

V miejsce - 50m stylem dowolnym 0:32.02

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2003

Radlin 26.11.2014
 

Marta Gągałka 

II miejsce - 200m stylem klasycznym 3:10.12

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004

Gliwice 21.11.2014


 

Maksymilian Magarewicz
Tymoteusz Durło
Kamil Jaworski
Maksymilian Krenczyk
 
III miejsce - sztafeta 4x50m stylem dowolnym 2:28.18

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2003

Radlin 24.10.2014

 

Marta Gągałka

I miejsce - 100m stylem klasycznym 1:30.61

 

LIGA KLUBÓW ŚLASKICH rocznik 2004

Gliwice 17.10.2014


Maksymilian Krenczyk

II miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:27.71

V miejsce - 100 stylem dowolnym 1:17.12

Kamil Jaworski

IV miejsce - 50m stylem motylkowym 0:43.80

 

MISTRZOSTWA OKRĘGU ŚLĄSKIEGO

10 latków

Gliwice 07.06.2014

 

Maksymilian Krenczyk

Wicemistrz Śląska w Pływaniu

II miejsce - 100m stylem dowolnym 1:19.70

II miejsce - 100m stylem grzbietowym 1:29.67

III miejsce - 50m stylem grzbietowym 0:41.32

      

 
Maksymilian Magarewicz
Tymoteusz Durło
Kamil Jaworski
Maksymilian Krenczyk
 
 
III miejsce - sztafeta 4x50m stylem dowolnym 2:36.46

III miejsce - sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:55.09

         

 

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA MŁODZIKÓW 11 lat

Radlin 06.06.2014


Marta Gągałka

Mistrzyni Śląska w Pływaniu

 

I miejsce - 100m stylem klasycznym 1:30.18

II miejsce - 50m stylem klasycznym 0:42.19


Agnieszka Maryniok
Paulina Pożoga
Marta Gągałka
Natalia Kuć
     III miejsce - sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:43.06

 

PONOWNIE !!!

JESTEŚMY MISTRZAMI KATOWIC

W PŁYWANIU !!!

 
MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PŁYWANIU
Katowice 25 - 26.03.2014
 
KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA III i młodsi
KLASA IV
KLASA V
KLASA VI
SZTAFETA
III i IV
SZTAFETA
V i VI
RAZEM
1
51
60
76
71
59
18
17
301
2
12
51
60
70,5
68
13
20
282,5
3
29
32
46
68
51
17
18
232
 
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA III i młodsi
KLASA IV
KLASA V
KLASA VI
SZTAFETA KLASA
III i IV
SZTAFETA KLASA
V i VI
RAZEM
1
51
67
75
63
56
20
17
298
2
29
37
47
77
65
16
20
262
3
65
58
45
59
55
13
0
230
 
Paulina Pawłowska
 
Wicemistrzyni Śląska w Pływaniu
 

II miejsce - 50m stylem klasycznym 0:42.00

III miejsce - 100m stylem klasycznym 1:32.95

           

Marta Gągałka

Mistrzyni Śląska w Pływaniu 

I miejsce - 50m stylem klasycznym 0:45.18

I miejsce - 100m stylem klasycznym 1:37.05

 
  
 
Agnieszka Maryniok
Paulina Pożoga
Marta Gągałka
Natalia Kuć
  
Wicemistrzynie Śląska w Pływaniu
  sztafeta 4x50m stylem zmiennym 2:56.85

 

 

MISTRZOSTWA ŚLĄSKA W PŁYWANIU
Knurów 20.04.2013
 
 
Agnieszka Maryniok 
Wicemistrzyni Śląska w Pływaniu
 
50m stylem motylkowym 0:46.06
 
   

JESTEŚMY MISTRZAMI KATOWIC

W PŁYWANIU !!!


 

MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
W PŁYWANIU
Katowice 19 - 20.03.2013

KLASYFIKACJA DZIEWCZĄT
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA III i młodsi
KLASA IV
KLASA V
KLASA VI
RAZEM
1
51
91
80
87
94
352
2
12
77
81,5
98
95
351,5
3
29
48
86
30
73
237

 
KLASYFIKACJA CHŁOPCÓW
MIEJSCE
SZKOŁA
KLASA III i młodsi
KLASA IV
KLASA V
KLASA VI
RAZEM
1
51
93
72
78
81
324
2
12
71
82
52
69
274
3
29
69
86
82
15
252