zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Archiwum

 

Zdjęcia z obozu w Sianożętach - lipiec 2013

NABÓR DO SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW Z ROCZNIKA 2004 - 2005:

Uczniowski Klub Sportowy "SPRINT KATOWICE" ogłasz nabór chłopców z rocznika 2004-2005 do sekcji piłki nożnej. Zajęcia będ± prowadzone trzy razy w tygodniu w poniedziałek, ¶rodę i pi±tek  godz. 16 00 - 17 30 na Dużej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 51. Pierwsze zajęcia odbęda się w dniu 03 wrze¶nia 2012 roku ( poniedziałek ) o godz. 16 00 - 17 30. Na zajęcia obowi±zuje strój sportowy: koszulka, spodenki i obuwie na halę. Zajęcia będ± prowadzone przez Trenera Pawła Siedleckiego.

Harmonogram znajduje się w zakładce Piłka Nożna - Aktualno¶ci rocznik 2004 - 2005.

Trener: Paweł Siedlecki

 

 

http://s1294.photobucket.com/user/kasia1980/library/2013?sort=9&page=1

http://s1302.photobucket.com/user/kasia19800/library/2013?sort=3&page=1

 

NAZWA ZAWODÓW : „I TURNIEJ MIKOŁAJKOWY O PUCHAR DYREKTORA

                                           SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR. 51”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 16.XII.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                                          KATOWICE-GISZOWIEC
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI, TOMEK HALEMBA - ORGANIZATOR,
                                         SĘDZIOWANIE
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE , III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I, II SZKOŁY PODSTAWOWEJ
 
 
 
● KLASA I: III MIEJSCE                                             ● KLASA II: I MIEJSCE
 
 
 
  1. PATRYK KAJDA                                                   1. OSKAR MATLACHOWSKI
  2. MAREK ROBERT                                                 2. MATEUSZ KOMARNICKI
  3. MATEUSZ HA¦NIK                                              3. KAMIL KUNKA
  4. PATRYK DUDA                                                    4. SZYMON STANISZEWSKI
  5. GRZEGORZ SOJKA                                            5. MATEUSZ SAPEK
  6. PAWEŁ SOBIERAJ                                              6. TOMEK MAZUR
  7. JAKUB GAĆ                                                          7. KAMIL LEMIK
  8. ERYK DOMAŃSKI                                                8. ROBERT SAGANOWSKI
  9. OSKAR WORSZTYNOWICZ                              9. MARCIN KREMER
  10. REMIGIUSZ HALAPACZ                                    10. IGOR GARCZARCZYK
  11. REMIGIUSZ JURKIEWICZ
  12. MARCIN OSIKA

     

NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC – ELIMINACJE I i II RUNDA

 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 03.X.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                                      KATOWICE – GISZOWIEC ORAZ 16.X.2006r.
                                                      SZKOŁA PODSTAWOWA NR.12
                                                      KATOWICE – OS.PADEREWSKIEGO 
 
OPIEKUN : TOMASZ HALEMBA, PAWEŁ SIEDLECKI – SĘDZIOWANIE
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I RUNDA : IIMIEJSCE: CHŁOPCÓW; II RUNDA : III MIEJSCE
                         CHŁOPCÓW
 
 
UCZESTNICY: CHŁOPCY KLASY VI
 
 
 
 CHŁOPCY :
 
 
 
  1. KAROL CHODOREK
  2. DANIEL WESOŁOWSKI
  3. KRZYSZTOF BˇK
  4. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  5. TOMASZ MAREKWICA
  6. MICHAŁ MIJALSKI
  7. PAWEŁ GIGLA
  8. MATEUSZ MAŃKA
  9. DANIEL JACENIK
  10. MATEUSZ KOZIARZ
 
 
NAZWA ZAWODÓW : MECZ SPARINGOWY
 
 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 25.XI.2006r. „HALA SPODEK”- KATOWICE
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : MECZ WYGRANY 12:3 Z „UKS ŻACZKIEM”
 
 
UCZESTNICY: CHŁOPCY KLASY I – II SZKOŁY PODSTAWOWEJ
 
 
 CHŁOPCY :
 
 
 
● KLASA I                                                                      ● KLASA II
 
 
 
  1. PATRYK KAJDA                                                  1. OSKAR MATLACHOWSKI
  2. IGOR GARCZARCZYK                                       2. MATEUSZ KOMARNICKI
  3. MATEUSZ HA¦NIK                                             3. KAMIL KUNKA
  4. PATRYK DUDA                                                   4. SZYMON STANISZEWSKI
  5. GRZEGORZ SOJKA                                           5. MATEUSZ SAPEK
  6. PAWEŁ SOBIERAJ                                             6.   TOMEK MAZUR
  7. JAKUB GAĆ                                                         7.   KAMIL LEMIK
  8. MARCIN KREMER                                              8.   ROBERT SAGANOWSKI
  9. OSKAR WORSZTYNOWICZ                             9.   MATEUSZ NIEMIEC
  10. REMIGIUSZ HALAPACZ                                  10. PATRYK AUGUSTYNIAK
  11. REMIGIUSZ JURKIEWICZ                                   
  12. MARCIN OSIKA                                                  

     

NAZWA ZAWODÓW : TURNIEJ „POŻEGNANIE LATA”
 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 22.IX.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR.12
                                                           KATOWICE – OS.PADEREWSKIEGO 
 
OPIEKUN : TOMASZ HALEMBA,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: CHŁOPCY KLASY VI
 
 
 
 
 CHŁOPCY :
 
 
 
 
1.   KAROL CHODOREK
2.      DANIEL WESOŁOWSKI
3.      KRZYSZTOF BˇK
4.      PAWEŁ GWÓ¬D¬
5.      TOMASZ MAREKWICA
6.      MICHAŁ MIJALSKI
7.      PAWEŁ GIGLA
8.      MATEUSZ MAŃKA
9.      DANIEL JACENIK
10. MATEUSZ KOZIARZ
 

NAZWA ZAWODÓW : „HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR PREZESA

                                             UKS SZOPIENICE”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 09.II.2007r. VI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCˇCE im.
                                                           DŁUGOSZA W SZOPIENICACH
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I, II SZKOŁY PODSTAWOWEJ
 
 
 
 
● KLASA I i II : I MIEJSCE                                           
 
 
 
 
        1. OSKAR MATLACHOWSKI
        2. MATEUSZ KOMARNICKI
        3. KAMIL KUNKA
        4. SZYMON STANISZEWSKI
        5. MATEUSZ SAPEK
        6.   TOMEK MAZUR
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   ROBERT SAGANOWSKI
9.   WOJCIECH GROCIAK
10. IGOR GARCZARCZYK
11. MATEUSZ NIEMIEC
 
 
 
NAZWA ZAWODÓW : „JESIENNY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ORLIKÓW ROCZNIKA 1998”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 16.IX.2007r. MOSIR TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, CHRZCICIEL TYCHY 1 i 2, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, MOSIR JASTRZĘBIE, KS ŻORY, POLONIA ŁAZISKA, TKKF PIONIER TYCHY, GKS TYCHY 1 i 2
 
 
 
● KLASA III: III MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MATEUSZ NIEMIEC
3. KAMIL KUNKA
4. SZYMON STANISZEWSKI
5. MATEUSZ SAPEK
6.   TOMEK MAZUR
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   ROBERT SAGANOWSKI
        9.   KAMIL SKROBISZ
    
 
 
NAZWA ZAWODÓW : „JESIENNA LIGA PIŁKI NOŻNEJ ROCZNIKA 1999”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.IX., 22.IX,2007r. -BOISKO SŁOWIAN 29.IX.2007 MOSIR TYCHY, 07.X.2007 NOWY BYTOM, 14.IX.2007r. GKS TYCHY, 21.X.2007r. POLONIA ŁAZISKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : MIEJSCEVI
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, ŻACZEK KATOWICE, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, POLONIA ŁAZISKA, CHRZCICIEL TYCHY, GKS TYCHY
 
 
 
● KLASA II: MIEJSCE
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK 
2. ROBERT MAREK                                                
3. MARCIN KREMER
4. PATRYK DUDA                                                    
5. GRZEGORZ SOJKA                                             
6. PAWEŁ SOBIERAJ                                              
7. JAKUB GAĆ                                                         
8. KAJETAN KUNKA
9. REMIGIUSZ HALAPACZ                                   
10. REMIGIUSZ JURKIEWICZ
11. MARCIN OSIKA
12. PAWEŁ STARZYŃSKI
 
 
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ŻACZEK CUP „ MIKOŁAJKI 2007” ROCZNIKA 1998
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 01.XII.2007r. HALA SPODEK
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, UKS ŻACZEK I KATOWICE, UKS ŻACZEK II KATOWICE, KS ROZWÓJ KATOWICE, UKS SZOPIENICE, UKS ŻACZEK KATOWICE 99
 
 
● KLASA III: III MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MATEUSZ NIEMIEC
3. KAMIL KUNKA
4. SZYMON STANISZEWSKI
5. MATEUSZ SAPEK
6.   PAWEŁ MATYJA
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   ROBERT SAGANOWSKI
        9.   REMIGIUSZ HALAPACZ
       10. MARCIN OSIKA
       11. IGOR GARCZARCZYK
    
 
NAZWA ZAWODÓW : „VIII MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ „CZAK CUP 2007” ROCZNIKA 1998”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 02.XII.2007r. TYCHY, ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 4
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VI MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY 1 i 2, TKKF PIONIER TYCHY, GKS TYCHY, PKS JADWIGA KRAKÓW, AS LUBLINIEC, JUNO SPORT SŁOWACJA, MK GÓRNIK KATOWICE, HUTNIK KRAKÓW, SANDECJA NOWY SˇCZ, WIECZYSTA KRAKÓW
 
 
 
● KLASA III: VI MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MATEUSZ NIEMIEC
3. KAMIL KUNKA
4. SZYMON STANISZEWSKI
5. MATEUSZ SAPEK
6.   PAWEŁ MATYJA
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   ROBERT SAGANOWSKI
        9.   REMIGIUSZ HALAPACZ
       10. IGOR GARCZARCZYK
       11. MARCIN OSIKA
 
  
    
NAZWA ZAWODÓW : „MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ORGANIZOWANY PRZEZ UKS SZOPIENICE” DLA ROCZNIKA 1998-1999”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 08.XII.2007r. SZOPIENICE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, UKS SZOPIENICE 1 i 2, SIEMIANOWICE SLˇSKIE, SP 45
 
 
 
● KLASA III: I MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MATEUSZ NIEMIEC
3. KAMIL KUNKA
4. PAWEŁ STARZYŃSKI
5. MATEUSZ SAPEK
6.   PAWEŁ MATYJA
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   IGOR GARCZARCZYK
        9.   MARCIN OSIKA
       10.   MACIEJ MICHAŁEK
         
       
 
NAZWA ZAWODÓW : „OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 27.I.2008r. RUDA ¦LˇSKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : V MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA 1 i 2, CHRZCICIEL TYCHY, GROM TYCHY, KAROL WADOWICE, ZAGŁĘBIE SOSONOWIEC, ALBERTUS KRAKÓW, UKS ŻACZEK, PROMOTOR ZABRZE, RUCH CHORZÓW, MOSIR JASTRZĘBIE
 
 
 
● KLASA II-III: V MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MATEUSZ NIEMIEC
3. KAMIL KUNKA
4. MACIEJ  MICHAŁEK
5. MATEUSZ SAPEK
6.   TOMEK MAZUR
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   PAWEŁ SOBIERAJ
        9.   MARCIN OSIKA
    
 
    
 
NAZWA ZAWODÓW : „OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 03.II.2008r. RUDA ¦LˇSKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : V MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA 1 i 2, CHRZCICIEL TYCHY, GROM TYCHY, KOSA KONSTANCIN, DUNAJEC NOWY SˇCZ, LIFTON DELFINEK BYTOM, UKS ŻACZEK, ODRA OPOLE, STADION CHORZÓW, MOSIR JASTRZĘBIE
 
 
 
● KLASA I:   V MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR PALUCH
2. KACPER TABI¦
3. ANDRZEJ DOMAŃSKI
4. JACEK HORNIK
5. KAJETAN KUNKA
6. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        7. SEBASTIAN KRAWCZYK
        8. KURAS DAWID
        9. ŁOPIANOWSKI JAKUB
 
           
 
NAZWA ZAWODÓW : „OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1999 O PUCHAR SUPERMARKETU ANIA”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 10.II.2008r. RUDA ¦LˇSKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : V MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I-II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA 1 i 2, CHRZCICIEL TYCHY, GROM TYCHY, DUNAJEC NOWY SˇCZ, LIFTON DELFINEK BYTOM, UKS ŻACZEK, STADION CHORZÓW, MOSIR JASTRZĘBIE, SOKÓŁ STARACHOWICE, CRACOVIA KRAKÓW, PROMOTOR ZABRZE, GKS TYCHY
 
 
 
● KLASA I-II: V MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. KACPER TABI¦
3. ANDRZEJ DOMAŃSKI
4. REMIGIUSZ HALAPACZ
5. KAJETAN KUNKA
6. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        7. PAWEŁ SOBIERAJ
        8. PAWEŁ STARZYŃSKI
        9. JAKUB GAĆ
       10. MARCIN KREMER
       11.GRZEGORZ SOJKA
        12. PATRYK DUDA
 
       
 
NAZWA ZAWODÓW : „HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998 O PUCHAR PREZESA S.W.S.M.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.III.2008r. ZABRZE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VIII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , GROM TYCHY, UKS ŻACZEK, PROMOTOR ZABRZE 1 i 2, GKS TYCHY, AC LUBLINIEC, MKS ZABORZE, APN KNURÓW,
 
 
 
● KLASA II-III: VIII MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. MARCIN CEDRO
3. KAMIL KUNKA
4. MACIEJ MICHAŁEK
5. MATEUSZ SAPEK
6.   TOMEK MAZUR
        7.   KAMIL LEMIK
        8.   PAWEŁ SOBIERAJ
     
     
NAZWA ZAWODÓW : „HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000 O PUCHAR PREZESA S.W.S.M.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 29.III.2008r. ZABRZE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE :   III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I SZKOŁY PODSTAWOWEJ, STADION ¦LˇSKI 1 i 2, UKS ŻACZEK KATOWICE, GKS KATOWICE, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, ODRA OPOLE, AKS KNURÓW, PROMOTOR ROKIETNICA ZABRZE, DELFINEK BYTOM
 
 
 
● KLASA I:   III MIEJSCE                                            
 
 
 
1. MICHAŁ GŁOWACKI
2. KACPER TABI¦
3. ANDRZEJ DOMAŃSKI
4. JACEK HORNIK
5. KAJETAN KUNKA
6. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        7. SEBASTIAN KRAWCZYK
        8. BIEGAŃSKI JANEK
        9. JAKUB SAPEK
 
      
NAZWA ZAWODÓW : „DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2008 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 2000/1999.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 27.IV.,04.V.,11.V.,18.V.,25.V.,01.VI.,8.VI.,15.VI.,22.VI.,29.VI.2008 TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE :   V-VIII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I-II SZKOŁY PODSTAWOWEJ,
 
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. KACPER TABI¦
3. ANDRZEJ DOMAŃSKI
4. MARCIN OSIKA
5. PAWEŁ SOBIERAJ
6. GRZEGORZ SOJKA
        7. PATRYK DUDA
        8. KAJETAN KUNKA
        9. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        10. PAWEŁ STARZYŃSKI
 
  
             
NAZWA ZAWODÓW : „DEICHMANN MINI MISTRZOSTWA EUROPY 2008 DZEWCZYNEK I CHŁOPCÓW W PIŁCE NOŻNEJ – ROCZNIK 1998/1997.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 26.IV.,03.V.,10.V.,17.V.,24.V.,31.V.,7.VI.,14.VI.,21.VI.,28.VI.2008 TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE :  III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III-IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ,
 
 
 
 
1. RAFAŁ WRÓBEL
2. IGOR JAROMIN
3. WOJTEK GROCIAK
4. ADRIAN SZCZYGIELSKI
5. KAMIL KUNKA
6. MATEUSZ SAPEK
        7. PATRYK PONIATOWSKI
        8. MACIEJ MICHAŁEK
        9. MIŁOSZ DOBROSIELSKI
           10. PATRYK OLĘDZKI
 
          
 
NAZWA ZAWODÓW : „PIKNIK PIŁKARSKI -
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.XII.2007r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 51
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 Podczas tego pikniku piłkarskiego były przeprowadzone następuj±ce konkursy:
Żonglerka piłkarska ( rodzic podbijał piłk±, natomiast dziecko balonem )
Strzał w materac z odległo¶ci 5m ( rodzice rywalizowali między sob±, a dzieci między sob± )
Mecz rodzice kontra dzieci , dzieci kontra dzieci oraz rodzice kontra rodzice.
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS I-II-III SZKOŁY PODSTAWOWEJ,
 
KL. I
  1. OSKAR BIEG
  2. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
  3. JANEK BIEGAŃSKI
  4. ANDRZEJ DOMAŃSKI
  5. DAWID FICEK
  6. KONRAD GOŁUSZKA
  7. JACEK HORNIK
  8. KAMIL KAMIŃSKI
  9. SEBASTIAN KRAWCZYK
  10. KAJETAN KUNKA
  11. JAKUB ŁOPIANOWSKI
  12. MATEUSZ MULLER
  13. IGOR PALUCH
  14. JAKUB SAPEK
  15. MIŁOSZ STUDZIŻBA
  16. KACPER TABI¦
 
KL. II-III
 
  1. ERYK DOMAŃSKI                                           14. MACIEJ MICHAŁEK
  2. PATRYK DUDA                                                15. MATEUSZ NIEMIEC
  3. JAKUB GAĆ                                                      16. MARCIN OSIKA
  4. IGOR GARCZARCZYK                                   17. MATEUSZ POLOWY
  5. WOJTEK GROCIAK                                         18. MATEUSZ SAPEK                                 
  6. REMIGIUSZ HALAPACZ                                19. PAWEŁ SOBIERAJ                    
  7. REMIGIUSZ JURKIEWICZ                             20. GRZEGORZ SOJKA
  8. MARCIN KREMER                                          21. PAWEŁ STAŻYŃSKI
  9. KAMIL KUNKA                                              
  10. KAMIL LEMIK
  11. ROBERT MAREK
  12. PAWEŁ MATYJA
  13. TOMEK MAZUR
 
NAZWA ZAWODÓW : „JESIENNA LIGA ROCZNIKA 2000 FOOTBALL TALENTS”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 06,13,21,28.09.2008 – 04,12,19.10.2008 RAPID KATOWICE, SŁOWIAN, STADION ¦LˇSKI, TYCHY, NOWY BYTOM, SZOPIENICE, TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : V MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , CHRZCICIEL TYCHY, UKS ŻACZEK, STADION CHORZÓW, GKS TYCHY, PIONIER TYCHY
 
 
 
● KLASA II: V MIEJSCE                                            
 
 
 
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. KACPER TABI¦
3. ANDRZEJ DOMAŃSKI
4. SEBASTIAN KRAWCZYK
5. KAJETAN KUNKA
6. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        7. JACEK HORNIK
        8. JAKUB SAPEK
        9. KAMIL KAMIŃSKI
       10. JAKUB ŁOPIANOWSKI
  1. MIŁOSZ STUDZIŻBA
  2. OSKAR BIEG
  3. MATEUSZ MULLER
  4. KAMIL TWORZYDLAK
  5. DAWID KAZEK
  6. ROBERT KOSZOWSKI
  7. KONRAD GOŁUSZKA
   
 
NAZWA ZAWODÓW : „JESIENNA LIGA ROCZNIKA 1999 FOOTBALL TALENTS”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 07,14,21,27.09.2008 – 04,11,19.10.2008 TYCHY, TYCHY, GKS KATOWICE, STADION ¦LˇSKI, SZOPIENICE, SZOPIENICE, NOWY BYTOM, POLONIA ŁAZISKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , CHRZCICIEL TYCHY, UKS ŻACZEK, STADION CHORZÓW, GKS TYCHY, POLONIA ŁAZISKA
 
 
 
● KLASA III: VII MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. REMIGIUSZ HALAPACZ
3. PAWEŁ SOBIERAJ
4. MARCIN OSIKA
5. GRZEGORZ SOJKA
6. ROBERT MAREK
        7. PAWEŁ STARZYŃSKI
        8. PATRYK DUDA
        9. MARCIN KREMER
       10. JAKUB GAĆ
       11. ERYK DOMAŃSKI
       12. MATEUSZ POLOWY
 
 
 
NAZWA ZAWODÓW : „I TURNIEJ LEITZ CUP PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 1998.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 13.IX.2008r. TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : IV MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , GROM TYCHY, CHRZCICIEL TYCHY, UNIA O¦WIĘCIM, GKS TYCHY, STADION CHORZÓW, PIONIER TYCHY
 
 
 
● KLASA IV: IV MIEJSCE                                            
 
 
 
1. WOJTEK GROCIAK
2. JAKUB JÓZEFCZAK
3. KAMIL KUNKA
4. MACIEJ MICHAŁEK
5. MATEUSZ SAPEK
6. TOMEK MAZUR
7. KAMIL LEMIK
8. PAWEŁ MATYJA
9. PIOTR FURMAŃCZYK
10. MATEUSZ NIEMIEC

           

NAZWA ZAWODÓW : „I TURNIEJ LEITZ CUP PIŁKI NOŻNEJ TRAMPKARZY ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 14.IX.2008r. TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , GROM TYCHY, CHRZCICIEL TYCHY, UNIA O¦WIĘCIM, GKS TYCHY, STADION CHORZÓW, PIONIER TYCHY
 
 
 
● KLASA II: II MIEJSCE                                            
 
 
 
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. JACEK HORNIK
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6. SEBASTIAN KRAWCZYK
7. KONRAD GOŁUSZKA
8. KAJETAN KUNKA
9. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
 
       
NAZWA ZAWODÓW : „IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CZAK-CUP 2008 - ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 08.XI.2008r. TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, KOSA KONSTANCIN , ŻACZEK KATOWICE, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY I i II, MOSIR JASTRZĘBIE, GKS TYCHY, STADION CHORZÓW, PIONIER TYCHY, PKS JADWIGA KRAKÓW, RAKÓW CZĘSTOCHOWA, GKS KATOWICE
 
 
 
● KLASA II: III MIEJSCE                                            
 
 
 
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. ROBERT KOSZOWSKI
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6.   KAJETAN KUNKA
7.   ALEKSANDER BIEGAŃSKI
 
             
NAZWA ZAWODÓW : „IX MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ CZAK-CUP 2008 - ROCZNIKA 1998.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.XI.2008r. TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ, MOSM TYCHY , PKS JADWIGA KRAKÓW, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY I i II, JUNO SPORT SŁOWACJA, GKS TYCHY, UKS SZOPIENICE, PIONIER TYCHY, WIECZYSTA KRAKÓW, RAKÓW CZĘSTOCHOWA, MK KATOWICE
 
 
 
● KLASA IV: VII MIEJSCE                                            
 
 
 
 1. IGOR GARCZARCZYK
 2. KAMIL KUNKA
 3. WOJTEK GROCIAK
 4. MATEUSZ SAPEK
 5. MACIEJ MICHAŁEK
 6. KAMIL LEMIK
 7. MARCIN OSIKA
 8. PAWEŁ STARZYŃSKI

        

 
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 1998.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 29.XI.2008r. SZOPIENICE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : IV MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA , ŻACZEK KATOWICE, GKS KATOWICE, GKS TYCHY, HUTNIK KRAKÓW, MK KATOWICE
 
 
 
● KLASA IV: IV MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. KAMIL KUNKA
3. WOJTEK GROCIAK
4. MATEUSZ SAPEK
5. MACIEJ MICHAŁEK
6. KAMIL LEMIK
7. MARCIN OSIKA
8. PAWEŁ STARZYŃSKI
9. PAWEŁ MATYJA
 
            
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 30.XI.2008r. SPODEK KATOWICE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, DUNAJEC NOWY SˇCZ , ŻACZEK KATOWICE I i II, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY , CRACOVIA KRAKÓW, GKS TYCHY, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, PIONIER TYCHY, DELFINEK BYTOM, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, GKS KATOWICE
 
 
 
● KLASA II: I MIEJSCE                                            
 
 
 
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. ROBERT KOSZOWSKI
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6.   KAJETAN KUNKA
        7.   ALEKSANDER BIEGAŃSKI
 
          
NAZWA ZAWODÓW : „II MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ” 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 06.XII.2008r. SZOPIENICE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VI MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ, MOSM TYCHY, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, UKS SZOPIENICE, GÓRNIK JAWORZNO, MK KATOWICE
 
 
 
● KLASA IV: VI MIEJSCE                                             
 
 
 
  1. MATEUSZ NIEMIEC
  2. PAWEŁ SOBIERAJ
  3. ROBERT MAREK
  4. GRZEGORZ SOJKA
  5. JAKUB GAĆ
  6. MARCIN KREMER
  7. MICHAŁ CZWARNOK
  8. PIOTREK FURMAŃCZYK
  9. PATRYK DUDA
                
NAZWA ZAWODÓW : „MINI MISTRZOSTWA TYCHÓW PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ ORLIKÓW” ROCZNIKA 1998
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 07.XII.2008r. TYCHY
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS IV SZKOŁY PODSTAWOWEJ, GKS TYCHY, PIONIER TYCHY, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY
 
 
 
● KLASA IV: II MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. KAMIL KUNKA
3. WOJTEK GROCIAK
4. MATEUSZ SAPEK
5. MACIEJ MICHAŁEK
6. KAMIL LEMIK
        7. MARCIN OSIKA
        8. PAWEŁ STARZYŃSKI
        9. PAWEŁ MATYJA
            
 
NAZWA ZAWODÓW : „ MIKOŁAJKOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ” ROCZNIKA 1999
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 08.XII.2008r. KATOWICE OS. WITOSA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, UKS KARLIK, S.P. 5, S.P. 65, S.P. 33
 
 
● KLASA III: I MIEJSCE                                            
 
 
 
  1. IGOR GARCZARCZYK
  2. PAWEŁ SOBIERAJ
  3. MARCIN OSIKA
  4. ROBERT MAREK
  5. PAWEŁ STARZYŃSKI
  6. PATRYK DUDA
  7. GRZEGORZ SOJKA
  8. KACPER TABI¦
  9. KAJETAN KUNKA
  10. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
                
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ MIKOŁAJKI 2008 - ROCZNIKA 1999.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 13.XII.2008r. MOSiR w MYSŁOWICACH
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS III SZKOŁY PODSTAWOWEJ, PIAST GLIWICE , ŻACZEK KATOWICE I i II, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY , ODRA WODZISŁAW, GKS TYCHY, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW I i II, DELFINEK BYTOM, UKS RUCH CHORZÓW, PROMOTOR ZABRZE, JUNO SPORT STARA LUBOVNIA SŁOWACJA,
 
 
 
● KLASA III: VII MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZRCZYK
2. MARCIN OSIKA
3. KACPER TABI¦
4. KAJETAN KUNKA
5.  ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        6.  PAWEŁ SOBIERAJ
        7.  PAWEŁ STARZYŃSKI
        8.  ROBERT MAREK
        9. PATRYK DUDA
  
           
NAZWA ZAWODÓW : „II MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ ŻAKÓW - ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 17-18.I.2009r. STADION ¦LˇSKI CHORZÓW
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, UKS RUCH CHORZÓW , ŻACZEK KATOWICE , PUKKS CHRZCICIEL TYCHY , CRACOVIA KRAKÓW, GKS TYCHY, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW I, II i rocznik 2001, PIONIER TYCHY, POLONIA BYTOM, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, GKS KATOWICE, MOSIR JASTRZĘBIE, SIÓDEMKA TYCHY, ODRA WODZISŁAW, OLIMPIJCZYK WAŁBRZYCH, IGLOOPOL DĘBICA, GKS TYCHY, JUNOSPORT STARA LUBOVNA, ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC
 
 
 
● KLASA II: III MIEJSCE                                            
 
 
 
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. ROBERT KOSZOWSKI
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6.  KAJETAN KUNKA
        7. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        8. ARTUR WI¦NIEWSKI
 
         
NAZWA ZAWODÓW : „BISSET CUP - MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.II.2009r. RUDA ¦LˇSKA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, ŻACZEK KATOWICE , PUKKS CHRZCICIEL TYCHY , CRACOVIA KRAKÓW, GKS TYCHY, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, PIONIER TYCHY, MKS ZABORZE, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, GKS KATOWICE, LIFTON DELFINEK BYTOM, ODRA OPOLE, SANDECJA NOWY SˇCZ, RAKÓW CZĘSTOCHOWA, JUNOSPORT STARA LUBOVNA
 
 
 
● KLASA II: I MIEJSCE                                            
  
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. ROBERT KOSZOWSKI
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6.  KAJETAN KUNKA
        7. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        8. ARTUR WI¦NIEWSKI
 
            
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1998.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 08.III.2009r. CIESZYN
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : V MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, RUCH CHORZÓW, PIAST CIESZYN I i II, UKS KOZY, PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA, KS ROZWÓJ KATOWICE, GKS TYCHY, CUKROWNIK CHYBIE, KS ŻORY
 
 
 
● KLASA IV: V MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. MATEUSZ SAPEK
3. KAMIL LEMIK
4. MARCIN OSIKA
5. PAWEŁ SATRZYŃSKI
6. KAMIL KUNKA
        7. JAKUB GAĆ 
        8. MACIEJ MICHAŁEK
        9. WOJTEK GROCIAK
 
           
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1999.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 15.III.2009r. ZABRZE - ROKIETNICA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VII MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, PROMOTOR ROKIETNICA I-II-III, APN KNURÓW, ŻACZEK KATOWICE, DELFINEK MIECHOWICE, MOSM TYCHY, GWIAZDA RUDA SLˇSKA, ANDALUZJA PIEKARY SLˇSKIE, MKS ZABORZE
 
 
● KLASA III: VII MIEJSCE                                            
 
 
 
1. IGOR GARCZARCZYK
2. MARCIN OSIKA
3. ROBERT MAREK
4. KACPER TABI¦
5. PAWEŁ STARZYŃSKI
6. KAJETAN KUNKA
        7. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        8. JAKUB GAĆ
        9. PAWEŁ SOBIERAJ
       10. PATRYK DUDA
   
             
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 2000.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 22.III.2009r. ZABRZE - ROKIETNICA
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : IV MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, DELFINEK MIECHWICE, APN KNURÓW, ŻACZEK KATOWICE, GWIAZDA RUDA ¦LˇSKA, PROMOTOR ROKIETNICA I-II, GKS KATOWICE I-II, MKS ZABORZE, STADION ¦LˇSKI CHORZÓW, PIONIER TYCHY
 
 
● KLASA II: IV MIEJSCE                                            
 
  
1. JANEK BIEGAŃSKI
2. JAKUB SAPEK
3. ROBERT KOSZOWSKI
4. KACPER TABI¦
5. ANDRZEJ DOMAŃSKI
6. KAJETAN KUNKA
        7. ALEKSANDER BIEGAŃSKI
        8. KAMIL TWORZYDLAK
        9. DAWID KAZEK
 
            
 
NAZWA ZAWODÓW : „TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ HALOWEJ - ROCZNIKA 1998.”.
 
DYSCYPLINA : PIŁKA NOŻNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 28.III.2009r. ZABRZE
 
 
OPIEKUN : PAWEŁ SIEDLECKI,
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : VI MIEJSCE
 
 
 
UCZESTNICY: „UKS SPRINT” CHLOPCÓW KLAS II SZKOŁY PODSTAWOWEJ, PROMOTOR MIKLUCZYCE I-II, TKKF PIONIER TYCHY, PUKKS CHRZCICIEL TYCHY, MKS ZABORZE, GKS KATOWICE, APN KNURÓW,
 
 
● KLASA IV: VI MIEJSCE                                            
   
1. IGOR GARCZARCZYK
2. MATEUSZ SAPEK
3. PATRYK DUDA
4. MARCIN OSIKA
5. PAWEŁ SATRZYŃSKI
6. KAMIL KUNKA
        7. JAKUB GAĆ 
        8. MACIEJ MICHAŁEK
        9. WOJTEK GROCIAK
 
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC
 
 
 
DYSCYPLINA : SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 21.IX.2006r. KATOWICE – DOLINA TRZECH
                                                          STAWÓW
 
OPIEKUN : EWELINA CENTNER, PAWEŁ SIEDLECKI, MARIA PAWŁOWSKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCE: CHŁOPCY , X MIEJSCE: DZIEWCZYNY
 
 
 
UCZESTNICY: CHŁOPCY KLAS IV,V,VI; DZIEWCZYNY KLAS IV,V,VI
 
 
 
 CHŁOPCY :
 
  1. DAWID ORZADOWSKI
  2. DAWID KANIA
  3. MARIUSZ KOŁODZIEJ
  4. ALEKSANDER GRUDZIEŃSKI
  5. DANIEL KUPKA
  6. MATEUSZ KOŁODZIEJ
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
  1. JUSTYNA JĘCZEŃ
  2. ALEKSANDRA BIAŁAS
  3. AMANDA WIKA
  4. ZOSIA ŁUCZAK
  5. MAGDALENA SZMOLL
  6. MARLENA MARKIEWICZ
 
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC – ELIMINACJE : I RUNDA
 
 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA RĘCZNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 19.X.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 47 
                                                          KATOWICE – DˇBRÓWKA MAŁA
 
OPIEKUN : EWELINA CENTNER, PAWEŁ SIEDLECKI - SĘDZIOWANIE
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCE: DZIEWCZYNY
 
 
 
UCZESTNICY: DZIEWCZYNY KLASY VI
 
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
 
 
 
  1. DARIA JÓZEFCZAK
  2. PAMELA GUTWERSKA
  3. AGNIESZKA SKUZA
  4. AGNIESZKA CUP
  5. KINGA TASAREK
  6. SONIA TABI¦
  7. ADRIANNA BARTKOWSKA
  8. WERONIKA BINIARZ
  9. MARTYNA STRYJAK
  10. KARINA KASPRZAK
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC
 
 
DYSCYPLINA : CZWÓRBOJ LEKKOATLETYCZNY
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 28.IX.2006r. STADION AWF KATOWICE
 
OPIEKUN : EWELINA CENTNER, PAWEŁ SIEDLECKI, MARIA PAWŁOWSKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : X MIEJSCE: CHŁOPCY; III MIEJSCE: DZIEWCZYNY
 
 
 
UCZESTNICY: CHŁOPCY KLASY VI; DZIEWCZYNY KLASY VI
 
 
 
 CHŁOPCY :
 
 
  1. KAMIL MOLL
  2. MATEUSZ KOŁODZIEJ
  3. DANIEL WESOŁOWSKI
  4. KAMIL KISIELOWSKI
  5. PAWEŁ JĘCZEŃ
  6. KAROL CHODOREK
 
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
 
  1. DARIA JÓZEFCZAK
  2. AGNIESZKA JAKUBIUK
  3. KINGA TASAREK
  4. PAULINA KREMSER
  5. AGNIESZKA SKUZA
  6. PAMELA GUTWERSKA
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC – ELIMINACJE : II RUNDA
                                           ( PÓŁFINAŁ)
 
 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA RĘCZNA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 24.XI.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 67 
                                                          KATOWICE – OS. KOKOCINA
 
OPIEKUN : EWELINA CENTNER
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCE: DZIEWCZYNY
 
 
 
UCZESTNICY: DZIEWCZYNY KLASY VI
 
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
 
 
  1. DARIA JÓZEFCZAK
  2. PAMELA GUTWERSKA
  3. AGNIESZKA SKUZA
  4. AGNIESZKA CUP
  5. KINGA TASAREK
  6. SONIA TABI¦
  7. ADRIANNA BARTKOWSKA
  8. WERONIKA BINIARZ
  9. MARTYNA STRYJAK
  10. KARINA KASPRZAK
 
NAZWA ZAWODÓW : TURNIEJ „POŻEGNANIE LATA”
 
 
DYSCYPLINA : KOSZYKÓWKA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 22.IX.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 12 
                                                          KATOWICE – OS. PADEREWSKIEGO
 
OPIEKUN : JAN FORAJTER
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE: CHŁOPCY, WYGRANA 44:36, WYGRANA 29:23
 
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51, 53, 12
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
  1. MACIEJ MIKODA
  2. ADAM KUBKA
  3. KAMIL MOLL
  4. WITOLD RACHWAŁ
  5. ADRIAN KRUPA
  6. JAKUB LASKOWSKI
  7. PATRYK CHLIPAŁA
  8. MARCIN GOGOLA
  9. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  10. KRZYSZTOF BˇK
  11. DANIEL WESOŁOWSKI
  12. MARCIN KUBICA
  13. DAMIAN DUDKA
 
NAZWA ZAWODÓW : MECZ SPARINGOWY
 
 
DYSCYPLINA : KOSZYKÓWKA
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 03.XI.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 53
                                                          KATOWICE – NIKISZOWIEC
 
OPIEKUN : JAN FORAJTER
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE :
 
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51, 53
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
  1. MACIEJ MIKODA
  2. ADAM KUBKA
  3. KAMIL MOLL
  4. WITOLD RACHWAŁ
  5. ADRIAN KRUPA
  6. JAKUB LASKOWSKI
  7. PATRYK CHLIPAŁA
  8. MARCIN GOGOLA
  9. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  10. KRZYSZTOF BˇK
  11. DANIEL WESOŁOWSKI
  12. MARCIN KUBICA
  13. DAMIAN DUDKA
     
NAZWA ZAWODÓW : FINAŁ MISTRZOSTW SZKOŁY
 
 
DYSCYPLINA : TENIS STOŁOWY
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 12.XII.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 51
                                                          KATOWICE – GISZOWIEC
 
OPIEKUN : JAN FORAJTER
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE - PAWEŁ GWÓ¬D¬
                                         II MIEJSCE - SEBASTIAN PYTTEL
                                         III MIEJSCE - WITOLD RACHWAŁ
                                         IV MIEJSCE - ADRIAN LIGAS
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
  1. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  2. SEBASTIAN PYTTEL
  3. WITOLD RACHWAŁ
  4. ADRIAN LIGAS
 
NAZWA ZAWODÓW : IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ – ZAWODY
                                           REJONOWE
 
 
DYSCYPLINA : SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 05.X.2006r. STADION MYSŁOWICE
 
 
OPIEKUN : EWELINA CENTNER, MARIA PAWŁOWSKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCE
                                        
                                         
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
 
  1. ŁUKASZ KANIA
  2. DAWID KANIA
  3. MARIUSZ KOŁODZIEJ
  4. ALEKSANDER GRUDZIŃSKI
  5. PAWEŁ JĘCZEŃ
  6. MATEUSZ KOŁODZIEJ
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC - ELIMINACJE; PÓFINAŁY
 
 
DYSCYPLINA : PIŁKA SIATKOWA 
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 08.XII.2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 51
                                                          KATOWICE – GISZOWIEC
 
 
OPIEKUN : MARIA PAWŁOWSKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCESZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                        
                                        
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
 
 
  1. DARIA JÓZEFCZAK
  2. PAMELA GUTWERSKA
  3. AGNIESZKA SKUZA
  4. MARLENA MARKIEWICZ
  5. KINGA TASAREK
  6. SONIA TABI¦
  7. PAULINA KREMSER
  8. WERONIKA BINIARZ
  9. MAŁGORZATA KŁECZEK
  10. KARINA KASPRZAK
 
NAZWA ZAWODÓW : JESIENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
 
 
DYSCYPLINA : MINI PIŁKA SIATKOWA 
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 17.XI 2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 44
                                                          
 
 
OPIEKUN : ZBIGNIEW KUNKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCESZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                        
                                        
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
 
  1. JAKUB KUNKA
  2. KAMIL KULIG
  3. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  4. PATRYK CHLIPAŁA
  5. ARKADIUSZ CHLIPAŁA
  6. MICHAŁ MIJALSKI
  7. DAMIAN DUDKA
  8. WOJCIECH KEMPA
 
NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC – WCZE¦NIEJ ELIMINACJYJNE
                        I PÓFINAŁOWE 
 
 
DYSCYPLINA : MINI PIŁKA RĘCZNA  
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 20.X.2006r.- ELIMINACJE;
                                                           10.XII.2006r.-PÓŁFINAL SZKOŁA PODSTAWOWA 
                                                            NR. 51 KATOWICE – GISZOWIEC
 
 
OPIEKUN : ZBIGNIEW KUNKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCESZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                        
                                        
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
 
 
  1. DANIEL WESOŁOWSKI
  2. KAMIL MOLL
  3. PAWEŁ GWÓ¬D¬
  4. PATRYK CHLIPAŁA
  5. SZYMON ¦WITAŁA
  6. MICHAŁ MIJALSKI
  7. DAMIAN DUDKA
  8. MACIEK MIKODA
  9. JAKUB LASKOWSKI
  10. PAWEŁ GIGLA
  11. WITOLD RACHWOL
  12. KRZYSZTOF BˇK
  13. MARCIN KUBICA
 
NAZWA ZAWODÓW : VI DELFINIADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA
                        KATOWIC
 
 
DYSCYPLINA : PŁYWANIE
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 16.XI.2006r. ZSO NR. 7 W KATOWICACH
                                                         
 
 
OPIEKUN : MAGDA JAKUBIEC, WOJCIECH HALEMBA 
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : III MIEJSCESZTAFETA 4X50M DZIEWCZYNS.P. 51
                                          I MIEJSCE - SZTAFETA 4X50M CHŁOPCÓW S.P. 51
                                          I MIEJSCE - SZTAFETA 10X25M   S.P. 51
                                          I MIEJSCE – KLASYFIKACJA DRUŻYNOWEJ S.P. 51
                                         
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51, INDYWIDULANE ZDOBYTE
                                        MIEJSCE PRZEDSTAWIA TABELA
● DZIEWCZYNY:
 
Lp.
Imię i Nazwisko
Klasa
Rocznik
Zdobyte miejsce w zawodach
25m - KR.
25m – KL.
50m – GRZ
1.
Kamila Małyszko
3f
1997
 
 
 
2.
Katarzyna Dolecka
3e
1997
 
 
 
3.
Katarzyna KuĽniar
3c
1997
 
 
 
4.
Karolina Szyszka
3g
1997
 
 
 
5.
Natalia Cholewa
3g
1997
 
 
 
6.
Maja Kaczmarczyk
3b
1997
37 Miejsce
 
 
7.
Aleksandra Hul
3g
1997
 
 
 
8.
Aleksandra Soćko
3c
1997
 
 
 
9.
Sandra Fedak
 
 
1 Miejsce
2 Miejsce
 
10.
Wiktoria Gałuszka
4b
1996
5 Miejsce
2 Miejsce
 
11.
Julia Jamer
 
 
 
6 Miejsce
 
12.
Magdalena Wojciechowska
4c
1996
 
 
 
13.
Agnieszka Reguła
5e
1995
 
 
10 Miejsce
14.
Karolina Jaworek
5e
1995
 
 
5 Miejsce
15.
Patrycja Skrzyb
5c
1995
 
 
 
16.
Martyna Wi¶niewska
5c
1995
 
 
7 Miejsce
17.
Martyna Kaszek
5b
1995
 
 
 
18.
Katarzyna Krasulak
 
 
 
 
6 Miejsce
19.
Agnieszka Cup
6a
1995
 
 
1 Miejsce
 
 
 
 
● CHŁOPCY :
 
Lp.
Imię i Nazwisko
Klasa
Rocznik
Zdobyte miejsce w zawodach
25m - S.D
25m – S.K
50m – S.G.
50m- S.M
1.
Wojciech Chadaj
3e
1997
 
 
 
 
2.
Mateusz Nowakowski
3b
1997
 
 
 
 
3.
Mateusz Trójca
3e
1997
 
 
 
 
4.
Daniel Kupka
3e
1997
 
 
 
 
5.
Mateusz Bartoszek
3g
1997
 
 
 
 
6.
Piotr Wołczyk
3
1997
 
 
 
 
7.
Michał Grabiec
3e
1997
 
 
 
 
8.
Adrian Jany
4d
1996
7miejsce
 
 
 
9.
Witold Korczyński
 
 
2miejsce
2miejsce
 
 
10.
Krzysztof Kloc
4d
1996
4miejsce
 
 
 
11.
Dominik Florencki
 
 
 
1miejsce
 
 
12.
Patryk Emmerich
4c
1996
 
3miejsce
 
 
13.
Michał Piróg
5a
1995
 
 
 
 
14.
Kamil Dolecki
5d
1995
 
 
1miejsce
4miejsce
15.
Damian Arczyński
5c
1995
 
 
 
 
16.
Aleksander Grudzieński
5e
1995
 
 
 
 
17.
Tomasz Nadstawek
5e
1995
 
 
 
 
18.
Mateusz Korzuch
 
 
 
 
 
1miejsce
19.
Wiktor Florencki
 
 
 
 
 
2miejsce
20.
Patryk Chlipała
 
 
 
 
 
3miejsce
 
 
NAZWA ZAWODÓW : JESIENNY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ
 
 
DYSCYPLINA : MINIPIŁKA SIATKOWA 
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : 17.XI 2006r. SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 44
                                                          
 
 
OPIEKUN : MARIA PAWŁOWSKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCESZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                         II MIEJSCE - SZKOŁA PODSTAWOWA NR. 44
                                        
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
 
 
 
● DZIEWCZYNY:
 
 
 
 
1. DARIA JÓZEFCZAK
  1. PAMELA GUTWERSKA
  2. AGNIESZKA SKUZA
  3. MARLENA MARKIEWICZ
  4. KINGA TASAREK
  5. SONIA TABI¦
  6. PAULINA KREMSER
  7. WERONIKA BINIARZ
  8. MAŁGORZATA KŁECZEK
  9. KARINA KASPRZAK
 
NAZWA ZAWODÓW : ZAWODY REJONOWE WOJEWÓDZKICH IGRZYSK   
                                           MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 
 
DYSCYPLINA : GRY I ZABAWY RUCHOWE 
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW : ZAWODY REJONOWE - 21.XI.2006r.
                                                            PÓFINAŁY WOJ. - 23.XI.2006r.
                                                            ELIMINACJE MISTRZOSTW KATOWIC - X.2006r.
                                                      ĆWIERĆFINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC- 24.XI.2006r.
 
OPIEKUN : MGDALENA JAKUBIEC, BARBARA SO¦NIERZ,
                     MARCELA OWCZAREK
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : I MIEJSCE , III MIEJSCE, I MIEJSCE, I MIEJSCE
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
LISTA UCZNIÓW KLAS II I III REPREZENTUJˇCYCH SZKOŁĘ W ZAWODACH "GRY I ZABAWY RUCHOWE"
 
   KLASY II                                                                           KLASY III
 
● DZIEWCZYNY:                                                           ● DZIEWCZYNY:
 
1. ANIA JAROMIN                                                          1. PAULINA MATCZAK
2. WERONIKA ŻEBROWSKA                                       2. KAMILA MAŁYSZKO
3.      OLA PATEK                                                               3. OLA HUL
4.      WIKTORIA PYKA                                                      4. NATALIA CHOLEWA
5.      BASIA CYBIS                                                             5. KAROLINA SZYSZKA
6.      WIKTORIA SOJKA
 
 
● CHŁOPCY :                                                                   ● CHŁOPCY :
 
1. MATEUSZ SAPEK                                                       1. PATRYK OLĘDZKI
2.      PRZEMEK MAJERCZAK                                           2. ADRIAN SZCZYGIELSKI
3.      PAWEŁ GŁĘBOWICZ                                                3. BARTEK BIESIADECKI
4.      DAWID KLOC                                                             4. MARCIN GWIAZDA
5.      MATEUSZ OKOŃ                                                       5. PIOTR WOŁCZYK
                                                                                             6. ALAN HARASYMEK
 
 
 
LISTA UCZNIÓW KLAS IV I V REPREZENTUJˇCYCH SZKOŁĘ W ZAWODACH "GRY I ZABAWY RUCHOWE"
 
 
KLASY IV                                                                                    KLASY V
 
 
● DZIEWCZYNY:                                                                     ● DZIEWCZYNY:
 
 
1. DOMINIKA LIANA                                                    1. KLAUDIA JAROSZ
2.      SANDRA FEDAK                                                      2. KAROLINA JAWOREK
3.      JOANNA HALERZ                                                     3. AMANDA WIKA
4.      JUSTYNA PAWLAK                                                  4. PAULINA MOROZ
5.      ALEKSANDRA BIAŁAS                                            5. KATARZYNA NOWACKA
 
 
● CHŁOPCY :                                                                             ● CHŁOPCY :
 
 
1. DAWID KANIA                                                          1. MICHAŁ PIRÓG
2.      DAWID ORZADOWSKI                                           2.   KRZYSZTOF PALION
3.      BARTOSZ GIZA                                                        3. PIOTR HARTWIG
4.      MATEUSZ HAJDUK                                                 4. ALEKSANDER GRUDZIEŃSKI
5.      ADRIAN WASILEWSKI                                           5. GRZEGORZ KRAWCZYK
 

NAZWA ZAWODÓW : MISTRZOSTWA KATOWIC – FINAŁ

 
DYSCYPLINA : MINIPIŁKA RĘCZNA  
 
 
DATA I MIEJSCE ZAWODÓW :10.I.2007r.- FINAŁ SZKOŁA PODSTAWOWA 
                                                           NR. 51 KATOWICE – GISZOWIEC
 
 
OPIEKUN : ZBIGNIEW KUNKA
 
 
ZDOBYTE MIEJSCE : II MIEJSCESZKOŁA PODSTAWOWA NR.51
                                        
                                        
 
 
UCZESTNICY: SZKOŁA PODSTAWOWA NR.51,
 
 
● CHŁOPCY :
 
 
1. DANIEL WESOŁOWSKI
2. KAMIL  MOL
3. PAWEŁ GWÓ¬D¬
4. PATRYK CHLIPAŁA
5. SZYMON ¦WITAŁA
6. MICHAŁ MIJALSKI
7. DAMIAN DUDKA
8. MACIEK MIKODA
9. JAKUB LASKOWSKI
10. PAWEŁ GIGLA
11. WITOLD RACHWOL
12. KRZYSZTOF BˇK
13. MARCIN KUBICA