zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Piłka siatkowa  klas VI

rok szkolny 2010/2011

Zajęcia z piłki siatkowej dla klas VI odbywać się będą w:

  • poniedziałki od godz. 14.30 do godz. 16.00
  • środy od godz. 17.30 do godz. 19.00

na małej sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi w Katowicach.

Serdecznie zapraszam.

Katarzyna Forajter

Składka za zajęcia wynosi:

  • 20 zł - jeśli dziecko uczęszcza na jeden trening w tygodniu
  • 30 zł - jeśli dziecko uczęszcza na dwa treningi w tygodniu

 

 Sekcja piłki siatkowej dziewcząt klas VI

 

    

Wiktoria Pyka, Anna Krzywda, Agata Pawlaczyk, Jagoda Śluzek, Weronika Wójcik, Natalia Woźniak,  Weronika Wieczerzycka, Justyna Wszołek, Ewa Tkocz, Natalia Wołoszyn, Karolina Goźlińska, Kinga Chlipała, Aleksandra Patek, Sandra Jeleń, Katarzyna Rachwol, Magdalena Skuza, Iwona Tomczok, Marta Paczyńska

II Memoriał Agaty Mróz - Olszewskiej

17 i 18 września 2010 młodzież z naszej szkoły uczestniczyła w II Memoriale Agaty Mróz - Olszewskiej. Był to nie tylko turniej narodowych reprezentacji piłki siatkowej kobiet, ale także akcja krwiodawstwa i rejestracja potencjalnych dawców szpiku kostnego. Memoriał, stanowiący pokłon dla znakomitej siatkarki Agaty Mróz – Olszewskiej, zapamiętanej z empatycznej postawy w okresie ciężkiej choroby, jest nie tylko hołdem dla niej, ale przede wszystkim przesłaniem dla żyjących.

 

 

 25.09.2010 - Turniej piłki siatkowej w ramach obchodów
Dni Szopienic

To był prawdziwy chrzest bojowy dla dziewcząt, które reprezentują naszą szkołę w mini piłce siatkowej. Bowiem w turnieju tym wzięła udział młodzież ze szkół gimnazjalnych, tak więc nasze zawodniczki były najmłodsze!!!! Pod siatką musiały się zmierzyć  z zawodnikami o 2 lub 3 lata starszymi.  Trzeba tu nadmienić, że byli to głównie chłopcy:) To nie była wyrównana walka, ale za to było mnóstwo zabawy, nowe doświadczenia, umiejętności i 1 set wygrany!!!!!

Dziewczyny gratuluję!!! Jesteście super:)))

 

Góra, od lewej: Ewa Tkocz, Weronika Wieczerzycka, Magdalena Skuza, Justyna Wszołek, Wiktoria Waja

Dół, od lewej: Katarzyna Rachwol, Natalia Wołoszyn, Sandra Jeleń, Aleksandra Patek, Kinga Chlipała 

 

Eliminacje w ramach Mistrzostw Katowic w Mini Siatkówce Dziewcząt

22 listopada 2010r. w Szkole Podstawowej nr 51 spotkały się uczennice z 3 katowickich szkół podstawowych. Pierwszy mecz rozegrały zawodniczki z SP nr 53 i SP nr 51. Poziom gry był bardzo wyrównany, spotkanie skończyło się tie breakiem. Zwyciężyły dziewczyny z SP nr 51. Kolejny mecz między SP nr 1 i SP nr 53, zakończył się wynikiem 0:2.  Podczas ostatniego spokania uczennice z SP nr 51 pokonały 2:0 rywalki z SP nr 1.  Gratuluję wszystkim zawodniczkom!!!!!!

Szkołę Podstawową nr 51 reprezentowały:  KInga Chlipała, Agnieszka Górecka, Aleksandra Patek, Magdalena Skuza, Sandra Jeleń, Ewa Tkocz, Natalia Wołoszyn, Weronika Wieczerzycka, Justyna Wszołek,  Katarzyna Rachwol, Wiktoria Waja.

Ćwierćfinał Mistrzostw Katowic Szkół Podstawowych w Mini Siatkówce Dziewcząt

23 lutego 2011r. odbył się kolejny etap Mistrzostw  Katowic w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 47 w Katowicach. Do walki stanęły 3 drużyny - SP nr 36, SP nr 47 jako organizator oraz SP nr 51. Wszystkie mecze były bardzo wyrównane i kończyły się tie breakiem. Nasze zawodniczki dały z siebie wszystko i pokazały się z najlepszej strony. Pomysłowe rozegrania piłki sprawiły, ze dziewczęta z SP nr 51 wygrały wszystkie mecze i wyszły z grupy na pierwszym miejscu Jestem z zawodniczek bardzo bardzo dumna i serdecznie im gratuluję!!! Jednocześnie życzę powodzenia w kolejnych etapach!!!!!

Skład drużyny: Kinga Chlipała, Ewa Tkocz, Natalia Wołoszyn, Magdalena Skuza, Weronika Wieczerzycka, Sandra Jeleń, Aleksandra Wojas, Aleksandra Patek, Dominika Mendera, Wiktoria Waja.

 

 FINAŁ MISTRZOSTW KATOWIC W MINI SIATKÓWCE DZIEWCZĄT SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

29 kwiecień 2011

 Tuż przed długim majowym weekendem rozstrzygnięto ostatni już etap Mistrzostw Katowic w Mini Siatkówce Dziewcząt. Drużyny spotkały się na boisku w Szkole Podstawowej nr 27 w Katowicach. Nasza reprezentacja swój pierwszy mecz rozegrala z klasą sportową. Mimo tego, że dziewczyny walczyły jak lwice nie udało się im pokonać koleżanek, które codziennie trenują na boisku. Nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawił, że Szkoła Podstawowa nr 67 nie dojechała na turniej (ale serdecznie pozdrawiamy zawodniczki!!!!) Nasza drużyna musiała więc zagrać jeszcze jeden mecz. Mecz o być albo nie być:) Pierwszy set ze Szkołą Podstawową nr 53 po ciężkim boju wygrały: Weronika Wieczerzycka, Ewa Tkocz, Sandra Jeleń, Wiktoria Waja i kontuzjowana Katarzyna Rachwol. Wygrana drugiego seta pozwoliła nam na niekontrolowany wybuch radości, bowiem dziewczyny zdobyły tytuł Vice Mistrza Katowic. Skład drugiej grupy: Kinga Chlipała, Magdalena Skuza, Agnieszka Górecka, Aleksandra Wojas i Aleksandra Patek. W tym miejscu chciałabym serdecznie pozdrowić Justynę Wszołek i Natalię Wołoszyn, które z powodów zdrowotnych nie mogły z nami pojechać, ale były z nami duchowo, a my z nimi

Wszystkim zawodniczkom przeogromnie gratuluję!!!!!!

Jesteście VIce Mistrzyniami Katowic:)))))))))))

Ciężko sobie na to zapracowałyście!!!!! Życzę Wam dużo sukcesów w Waszej dalszej siatkarskiej karierze!!!!

..... a to wesołe buźki naszej reprezentacji:

     Agnieszka Górecka kl. VIa

Ewa Tkocz kl. VIa

Wiktoria Waja kl. VIf

Katarzyna Rachwol kl. VId

Kinga Chlipała kl. VIb

Weronika Wieczerzycka kl. VId

Aleksandra Patek kl. VIe

Magdalena Skuza kl. VId

Sandra Jeleń kl. VId

 

Niestety Ola Wojas gdzieś mi uciekła jak robiłam te fotki, a Justynka i Natalia były chore.... ale mój aparat dopadnie i Was dziewczyny!!!!!!.......:)

A  to osoba, bez której dziewczynom nie byłoby tak fajnie pamiętnego 29 kwietnia 2011 

Wiktoria Pyka kl. VIe

nareszcie udało mi się złapać Justynę Wszołek kl. VID

Siatkówka plażowa

23 maj 2011

 23 maja 2011 na boiskach Gimnazjum nr 13 w Katowicach odbyły się Mistrzostwa Katowic w Siatkówce Plażowej Szkół Podstawowych. Reprezentacja naszej szkoły stawiła się w komplecie. Pary tworzyły: Aleksandra Wojas i Kinga Chlipała, Magdalena Skuza i Weronika Wieczerzycka oraz chłopcy - Paweł Głębowicz i Kamil Kunka, Przemysław Rudzki i Adam Jędrzejak. Pogoda dopisała, a każdy mecz był  bardzo emocjonujący!!:) Po wielu starciach na piasku Magda z Weroniką zdobyły IV miejsce w Katowicach, a Kinga z Olą - miejsce II. W efekcie drużynowo nasze zawodniczki stanęły na I miejscu na podium w Katowicach. Chłopcy również  walczyli bardzo zawzięcie i drużynowo zdobyli IV miejsce w mieście!!! Naszych zawodników cały czas wspierały Justyna Wszołek i Sandra Jeleń. Dziewczyny bardzo Wam dziękujemy za super doping:)!!!!!!!!! A wszystkim siatkarzom ogromnie gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!