zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Osiągnięcia sekcji pływackiej w latach 2002 - 2012

 
SEZON 2012/2013
 
MIĘDZYSZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2012/2013
KATOWICE KOSTUCHNA 13.12.2012
 
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
3:21.01
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:42.51
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
100m
stylem dowolnym
1:27.13
I miejsce
Gągałka Marta
rocznik
2003
50m
stylem klasycznym
0:51.80
I miejsce
Krenczyk Maksymilian
rocznik
2004
50m
stylem klasycznym
0:52.93
I miejsce
Krenczyk Maksymilian
rocznik
2004
25m
stylem motylkowym
0:24.35
I miejsce
Szczygieł Aleksandra
rocznik
2001
200m
stylem klasycznym
4:12.57
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem motylkowym
0:42.13
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
50m
stylem motylkowym
0:42.45
II miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
25m
stylem motylkowym
0:21.67
II miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:43.86
II miejsce
Rutka Wiktoria
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
3:36.48
II miejsce
Pożogz Paulina
rocznik
2003
50m
stylem dowolnym
0:45.45
II miejsce
Nowak Jakub
rocznik
2003
50m
stylem dowolnym
0:43.89
II miejsce
Deba Weronika
rocznik
2001
100m
stylem dowolnym
1:37.26
II miejsce
Bula Aleksandra
rocznik
2001
100m
stylem dowolnym
1:37.10
II miejsce
Kurek Sebastian
rocznik
2003
100m
stylem grzbietowym
1:53.46
II miejsce
Sokół Martyna
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:49.24
II miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:41.42
II miejsce
Polok Mikołaj
rocznik
2004
50m
stylem klasycznym
0:57.15
II miejsce
Liszka Zuzanna
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
0:48.70
II miejsce
Pożogz Paulina
rocznik
2003
25m
stylem motylkowym
0:23.30
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Maryniok Agnieszka
rocznik
2003
50m
stylem dowolnym
0:46.59
III miejsce
Kajzer Oliwier
rocznik
2003
50m
stylem dowolnym
0:44.40
III miejsce
Zipser Adrianna
rocznik
2001
100m
stylem dowolnym
1:57.94
III miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
100m
stylem grzbietowym
1:43.50
III miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
100m
stylem grzbietowym
1:43.29
III miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:51.38
III miejsce
Owczarek Zosia
rocznik
2003
50m
stylem klasycznym
0:58.88
III miejsce
Kurek Sebastian
rocznik
2004
50m
stylem klasycznym
1:07.44
III miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
0:50.14
III miejsce
Maryniok Agnieszka
rocznik
2003
25m
stylem motylkowym
0:24.50
II miejsce
Ryś Krystian
rocznik
2002
25m
stylem motylkowym
0:23.64
III miejsce
Szczygieł Aleksandra
rocznik
2001
50m
stylem motylkowym
0:51.29
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x50m
stylem dowolnym
2:36.50
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Rutka Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Gansiniec Paulina
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2001
4x50m
stylem dowolnym
2:55.56
 
Bula Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Sokół Martyna
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2002
4x50m
stylem dowolnym
3:05.41
 
Wyżycka Zuzanna
 
 
 
 
 
 
Cabała Magdalena
 
 
 
 
 
 
Liszka Zuzanna
 
 
 
 
 
 
Pawłowska Paulina
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2003
4x50m
stylem dowolnym
2:53.50
 
Krenczyk Maksymilian
 
-
 
 
 
 
Fabiański Patryk
 
2002
 
 
 
 
Ryś Krystian
 
 
 
 
 
 
Sośnierz Tomasz
 
 
 
 
 
 
XI DELFINIADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA KATOWIC
KATOWICE 06-07.12.2012
 
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:41.91
I miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:42.38
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem motylkowym
0:43.84
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:42.23
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
Rutka Wiktoria
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:47.75
II miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:43.48
I miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:46.50
II miejsce
Wyżycka Zuzanna
rocznik
2002
25m
stylem grzbietowym
0:21.38
II miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
25m
stylem klasycznym
0:22.38
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Krenczyk Maksymilian
rocznik
2003
25m
stylem grzbietowym
0:20.32
III miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
50m
stylem grzbietowym
0:21.29
III miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
50m
stylem dowolnym
0:38.49
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2001 - 2000
10x25m
stylem dowolnym
3:05.35
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x25m
stylem dowolnym
2:38.23
II miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2003 -2002
10x25m
stylem dowolnym
3:27.55
II miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2003 -2002
4x25m
stylem dowolnym
1:16.00
III miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2002
4x25m
stylem dowolnym
1:20.58
III miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2001 - 2000
4x25m
stylem dowolnym
2:58.60

 

I miejsce
w klasyfikacji drużynowej
rocznik 2001-2000
liczba punktów
115
II miejsce
w klasyfikacji drużynowej
rocznik 2003-2002
liczba punktów
73

 

SEZON 2011/2012

 
MIĘDZYSZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2011/2012
KLASYFIKACJA GENERALNA
 
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
88
pkt.
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
82
pkt.
II miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
66
pkt.
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2000
63
pkt.
III miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
72
pkt.
III miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
70,5
pkt.
 
II MIEJSCE        W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ
 
MIĘDZYSZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2011/2012
KATOWICE KOSTUCHNA 11.05.2012
 
I miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:47.00
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
100m
stylem zmiennym
1:31.90
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
100m
stylem klasycznym
1:33.48
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
200m
stylem grzbietowym
3:29.64
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
100m
stylem zmiennym
1:36.14
I miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
100m
stylem klasycznym
1:57.18
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
50m
stylem dowolnym
0:39.54
II miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
50m
stylem grzbietowym
0:47.13
II miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
200m
stylem grzbietowym
3:44.95
II miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
200m
stylem grzbietowym
3:46.62
II miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
100m
stylem zmiennym
1:45.75
II miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
100m
stylem klasycznym
1.40.84
II miejsce
Krenczyk Maksymilian
rocznik
2004
100m
stylem klasycznym
2:06.09
II miejsce
Stefaniuk Zuzanna
rocznik
2001
100m
stylem klasycznym
1:56.64
II miejsce
Rutka Wiktoria
rocznik
2000
100m
stylem klasycznym
1:50.36
II miejsce
Szczygieł Aleksandra
rocznik
2001
100m
stylem zmiennym
1:54.64
II miejsce
Malcher Łukasz
rocznik
2001
100m
stylem zmiennym
2:02.27
II miejsce
Stefaniuk Jakub
rocznik
1999
100m
stylem zmiennym
1:40.72
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Wilczura Wiktoria
rocznik
2002
50m
stylem dowolnym
0:44.84
III miejsce
Michałek Marcin
rocznik
2002
25m
stylem dowolnym
0:42.71
III miejsce
Serwatka Natalia
rocznik
1999
50m
stylem dowolnym
0:36.98
III miejsce
KrenczykMaksymilian
rocznik
2004
50m
stylem grzbietowym
0:47.30
III miejsce
Dytko Agata
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:50.90
III miejsce
Swoboda Adam
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:53.11
III miejsce
Urbańska Weronika
rocznik
2000
200m
stylem grzbietowym
4:07.91
III miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
200m
stylem grzbietowym
3:25.40
III miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
100m
stylem zmiennym
1:55.58
III miejsce
Malcher Szymo n
rocznik
2001
100m
stylem zmiennym
2:09.48
III miejsce
Stepaniak Oskar
rocznik
1999
100m
stylem zmiennym
1:41.42
III miejsce
Stefaniuk Zuzanna
rocznik
2001
100m
stylem zmiennym
1:57.67
III miejsce
Dworzyńska Marta
rocznik
1999
100m
stylem klasycznym
1:42.50
III miejsce
Szczygieł Aleksandra
rocznik
2001
100m
stylem klasycznym
1:57.06
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2002
4x50m
stylem dowolnym
3:02.34
 
Sośnierz Tomasz
 
 
 
 
 
 
Winczura Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Pawłowska Paulina
 
 
 
 
 
 
Michałek Marcin
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2001
4x50m
stylem dowolnym
3:13.19
 
Deba Weronika
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Malcher Łukasz
 
 
 
 
 
 
Wolny Błażej
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2000
4x100m
stylem dowolnym
6:27.17
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Kamiński Kamil
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2002
4x50m
stylem dowolnym
6:31.16
 
Sojka Grzegorz
 
 
 
 
 
 
Stepaniak Oskar
 
 
 
 
 
 
Jakubiec Paulina
 
 
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
 
 
 
 
 
MIĘDZYSZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2011/2012
PAŁAC MŁODZIEŻY KATOWICE 28.03.2012
 
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
100m
stylem grzbietowym
1:35.57
I miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
0:54.91
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:42.36
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
100m
stylem motylkowym
1:47.07
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Winczura Wiktoria
rocznik
2002
100m
stylem dowolnym
1:50.22
II miejsce
Wyżycka Zuzanna
rocznik
2002
50m
stylem grzbietowym
0:51.48
II miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
50m
stylem grzbietowym
0:47.12
II miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:50.24
II miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
100m
stylem grzbietowym
1:36.40
II miejsce
Stefaniuk Zuzanna
rocznik
2001
50m
stylem klasycznym
0:53.82
II miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
100m
stylem motylkowym
1:49.62
I miejsce
Rutka Wiktoria
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:49.50
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Tomanek Olga
rocznik
2000
200m
stylem dowolnym
3:41.93
III miejsce
Pandzich Zuzanna
rocznik
2002
50m
stylem grzbietowym
0:52.28
III miejsce
Dytko Agata
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:51.49
III miejsce
Swoboda Adam
rocznik
2001
50m
stylem grzbietowym
0:53.94
III miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
100m
stylem grzbietowym
1:41.89
III miejsce
Michałek Magda
rocznik
1999
100m
stylem grzbietowym
1:42.08
III miejsce
Cieplok Klaudiusz
rocznik
1999
100m
stylem grzbietowym
1:48.37
III miejsce
Liszka Zuzanna
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
0:58.64
III miejsce
Fabiański Patryk
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
1:00.29
III miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
50m
stylem klasycznym
0:54.40
III miejsce
Swoboda Adam
rocznik
2001
50m
stylem klasycznym
0:58.87
III miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
50m
stylem klasycznym
0:45.00
III miejsce
Stefaniuk Jakub
rocznik
1999
50m
stylem klasycznym
0:44.29
III miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
50m
stylem motylkowym
1:00.33
III miejsce
Ryś Krystian
rocznik
2002
50m
stylem motylkowym
1:04.78
III miejsce
Serwatka Natalia
rocznik
1999
100m
stylem motylkowym
1:44.01
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x50m
stylem zmiennym
2:48.82
 
Gansiniec Paulina
 
 
 
 
 
 
Rutka Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2001
4x50m
stylem zmiennym
3:26.19
 
Dytko Agata
 
 
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Cholewa Martyna
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x50m
stylem zmiennym
2:54.58
 
Jakubiec Paulina
 
 
 
 
 
 
Dworzyńska Marta
 
 
 
 
 
 
Michałek Magda
 
 
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
1999
4x50m
stylem zmiennym
3:14.08
 
Cieplok Klaudiusz
 
 
 
 
 
 
Grabe Jan
 
 
 
 
 
 
Stepaniak Oskar
 
 
 
 
 
 
Stefaniuk Jakub
 
 
 
 
 
 
MIĘDZYSZKOLNA LIGA PŁYWACKA 2011/2012
LĘDZINY 24.12.2011
 
I miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
50m
stylem dowolnym
0:40.92
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
3:34.61
I miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:44.00
I miejsce
Dytko Agata
rocznik
2001
100m
stylem grzbietowym
1:50.94
I miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
0:59.40
I miejsce
Michałek Marcin
rocznik
2002
25m
stylem motylkowym
0:24.01
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
50m
stylem dowolnym
0:43.27
II miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
100m
stylem dowolnym
1:43.00
II miejsce
Wyżycka Zuzanna
rocznik
2002
100m
stylem grzbietowym
1:55.91
II miejsce
KrenczykMaksymilian
rocznik
2004
100m
stylem grzbietowym
1:52.28
II miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:46.40
II miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
50m
stylem grzbietowym
0.41.70
II miejsce
Krenczyk Maksymilian
rocznik
2004
50m
stylem klasycznym
0:57.89
II miejsce
Stefaniuk Zuzanna
rocznik
2001
50m
stylem klasycznym
0:54.86
II miejsce
Rutka Wiktoria
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
3:57.78
II miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
200m
stylem klasycznym
3:43.88
II miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
25m
stylem motylkowym
0:24.74
II miejsce
Gansiniec Paulina
rocznik
2000
50m
stylem motylkowym
0:47.65
II miejsce
Serwatka Natalia
rocznik
1999
50m
stylem motylkowym
0:43.94
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Wilczura Wiktoria
rocznik
2002
50m
stylem dowolnym
0:50.52
III miejsce
Dytko Agata
rocznik
2001
50m
stylem dowolnym
0:43.40
III miejsce
Pendzich Zuzanna
rocznik
2002
100m
stylem grzbietowym
1:58.51
III miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
100m
stylem grzbietowym
1:55.39
III miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:47.60
III miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:48.92
III miejsce
Sojka Grzegorz
rocznik
1999
50m
stylem grzbietowym
0:48.24
III miejsce
Liszka Zuzanna
rocznik
2002
50m
stylem klasycznym
1:00.98
III miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
50m
stylem klasycznym
0:55.28
III miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
4:09.79
III miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
200m
stylem klasycznym
4:25.06
III miejsce
Dworzyńska Marta
rocznik
1999
200m
stylem klasycznym
3:46.82
III miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
25m
stylem motylkowym
0:24.28
III miejsce
Sokół Martyna
rocznik
2001
25m
stylem motylkowym
0:25.91
III miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
50m
stylem motylkowym
0:49.28
III miejsce
Michałek Magdalena
rocznik
1999
50m
stylem motylkowym
0:44.00
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2002
4x50m
stylem dowolnym
3:10.98
 
Sośnierz Tomasz
 
 
 
 
 
 
Ryś Krystian
 
 
 
 
 
 
Zielosko Jan
 
 
 
 
 
 
Michałem Marcin
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2001
4x50m
stylem dowolnym
3:11.21
 
Cholewa Martyna
 
 
 
 
 
 
Dytko Agata
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x50m
stylem dowolnym
2:39.63
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
 
Rutka Wiktoria
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2001
4x50m
stylem dowolnym
3:28.61
 
Malcher Szymon
 
 
 
 
 
 
Wolny Błażej
 
 
 
 
 
 
Swoboda Adam
 
 
 
 
 
 
Malcher Łukasz
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
1999
4x50m
stylem dowolnym
2:40.12
 
Fąfera Marta
 
 
 
 
 
 
Jakubiec Paulina
 
 
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
 
 
 
 
 
Synowska Weronika
 
 
 
 
 
 
MISTRZOSTWA KATOWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W PŁYWANIU
MOS KATOWICE 13-14.03.2012
 
I miejsce
Wyżycka Zyzanna
rocznik
2002
25m
stylem grzbietowym
0:21.11
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:42.65
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:42.16
II miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
25m
stylem dowolnym
0:18.03
II miejsce
Pawłowska Paulina
rocznik
2002
25m
stylem klasycznym
0:25.88
II miejsce
Dworzyńska Marta
rocznik
1999
50m
stylem motylkowym
0:46.50
II miejsce
Biegański Aleksander
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:51.96
II miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
25m
stylem grzbietowym
0:21.00
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Fąfera Marta
rocznik
1999
50m
stylem klasycznym
0:47.66
III miejsce
Jakubiec Paulina
rocznik
1999
50m
stylem grzbietowym
0:42.08
III miejsce
Sośnierz Tomasz
rocznik
2002
25m
stylem grzbietowym
0:19.75
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x50m
stylem dowolnym
2:37.83
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
 
Rutka Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2001
4x25m
stylem dowolnym
1:18.62
 
Cholewa Martyna
 
 
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
 
Dytko Agata
 
 
 
 
 
 
Deba Weronika
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2000
4x50m
stylem dowolnym
2:56.12
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Kamiński Kamil
 
 
 
 
 
 
Kunka Kajetan
 
 
 
 
 
 
Biegański Aleksander
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2002
4x25m
stylem dowolnym
1:25.62
 
Pawłowska Paulina
 
 
 
 
 
 
Wilczura Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Wyzyska Zuzanna
 
 
 
 
 
 
Ściuk Daria
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
1999
4x50m
stylem dowolnym
2:31.37
 
Jakubiec Paulina
 
 
 
 
 
 
Dworzyńska Marta
 
 
 
 
 
 
Fąfera Marta
 
 
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
 
 
 
 
 
II MIEJSCE        W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ DZIEWCZĄT – 340 PKT.
II MIEJSCE        W KLASYFIKACJI DRUŻYNOWEJ CHŁOPCÓW – 291 PKT.
 
X DELFINIADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA KATOWIC
KATOWICE 30.11-01.12.2011
 
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
50m
stylem klasycznym
0:43.16
I miejsce
Malcher Łukasz
rocznik
2001
25m
stylem klasycznym
0:23.56
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
50m
stylem grzbietowym
0:43.92
II miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
25m
stylem klasycznym
0:24.30
II miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
25m
stylem motylkowym
0:23.92
II miejsce
Fąfera Marta
rocznik
1999
50m
stylem dowolnym
0:38.00
II miejsce
Sojka Grzegorz
rocznik
1999
50m
stylem grzbietowym
0:45.64
II miejsce
Stepaniak Oskar
rocznik
1999
50m
stylem motylkowym
0:42.23
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Fąfera Marta
rocznik
1999
50m
stylem klasycznym
0:49.40
III miejsce
Stepaniak Oskar
rocznik
1999
50m
stylem dowolnym
0:36.20
III miejsce
Cholewa Martyna
rocznik
2001
25m
stylem dowolnym
0:19.00
III miejsce
Malcher Łukasz
rocznik
2001
25m
stylem dowolnym
0:19.30
III miejsce
Wolanin Julia
rocznik
2001
25m
stylem grzbietowym
0:21.67
III miejsce
Michałek Magdalena
rocznik
1999
50m
stylem grzbietowym
0:44.37
III miejsce
Serwatka Natalia
rocznik
1999
50m
stylem motylkowym
0:48.36
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2001
4x25m
stylem dowolnym
1:22.70
 
Dytko Agata
 
 
 
 
 
 
Cholewa Martyna
 
 
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
1999
4x50m
stylem dowolnym
2:45.02
 
Stepaniak Oskar
 
-
 
 
 
 
Sojka Grzegorz
 
2000
 
 
 
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Cieplok Klaudiusz
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
1999
10x25m
stylem dowolnym
3:02.97
 
Fąfera Marta
 
-
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
2000
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
 
Michałek Magdalena
 
 
 
 
 
 
Stepaniak Oskar
 
 
 
 
 
 
Sojka Grzegorz
 
 
 
 
 
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Cieplok Klaudiusz
 
 
 
 
 
 
Grabe Jan
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2001
10x25m
stylem dowolnym
3:32.06
 
Dytko Agata
 
-
 
 
 
 
Cholewa Martyna
 
2002
 
 
 
 
Wolanin Julia
 
 
 
 
 
 
Szczygieł Aleksandra
 
 
 
 
 
 
Pawłowska Paulina
 
 
 
 
 
 
Sośnierz Tomasz
 
 
 
 
 
 
Michałek Marcin
 
 
 
 
 
 
Kręczyk Maksymilian
 
 
 
 
 
 
Malcher Łukasz
 
 
 
 
 
 
Ryś Krystian
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
1999
4x50m
stylem dowolnym
2:39.13
 
Fąfera Marta
 
-
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
2000
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
II miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2001
4x25m
stylem dowolnym
1:22.46
 
Sośnierz Tomasz
 
-
 
 
 
 
Michałek Marcin
 
2002
 
 
 
 
Kręczyk Maksymilian
 
 
 
 
 
 
Malcher Łukasz
 
 
 
 
 
 
I miejsce       w klasyfikacji drużynowej
rocznik 2001-2002
liczba punktów
88
 
I miejsce       w klasyfikacji drużynowej
rocznik 1999-2000
liczba punktów
105
 
 
UKS „SPRINT” ZDOBYWCĄ PUCHARU PREZYDENTA MIASTA KATOWICE
 
 
SEZON 2010/2011
 
IX DELFINIADA PŁYWACKA O PUCHAR PREZYDENTA KATOWIC
KATOWICE 13-14.04.2011
 
 
I miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
25m
stylem dowolnym
0:16.67
I miejsce
Kołtun Paulina
rocznik
2000
25m
stylem grzbietowym
0:20.11
I miejsce
Matuszny Weronika
rocznik
2000
25m
stylem klasycznym
0:20.28
I miejsce
Tomanek Olga
rocznik
2000
25m
stylem motylkowym
0:23.06
I miejsce
Tworzydlak Vivienne
rocznik
1998
50m
stylem dowolnym
0:35.96
I miejsce
Majchrzak Klaudia
rocznik
1998
50m
stylem grzbietowym
0:40.41
I miejsce
Majchrzak Klaudia
rocznik
1998
50m
stylem klasycznym
0:48.28
I miejsce
Fajęcka Sonia
rocznik
1998
50m
stylem motylkowym
0:48.06
 
 
 
 
 
 
 
II miejsce
Bieg Oskar
rocznik
2000
25m
stylem grzbietowym
0:22.98
II miejsce
Domański Andrzej
rocznik
2000
25m
stylem grzbietowym
0:22.98
II miejsce
Malcher Łukasz
rocznik
2001
25m
stylem klasycznym
0:23.68
II miejsce
Fajęcka Sonia
rocznik
1998
50m
stylem dowolnym
0:36.54
II miejsce
Tworzydlak Vivienne
rocznik
1998
50m
stylem grzbietowym
0:42.69
II miejsce
Augustyniak Patryk
rocznik
1998
50m
stylem grzbietowym
0:40.69
II miejsce
Jaromin Anna-Maria
rocznik
1998
50m
stylem klasycznym
0:49.04
II miejsce
Bujasz Oskar
rocznik
1998
50m
stylem klasycznym
0:47.75
II miejsce
Augustyniak Patryk
rocznik
1998
50m
stylem motylkowym
0:42.39
 
 
 
 
 
 
 
III miejsce
Tomanek Olga
rocznik
2000
25m
stylem dowolnym
0:17.06
III miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
25m
stylem grzbietowym
0:20.71
III miejsce
Nowak Marta
rocznik
2000
25m
stylem motylkowym
0:24.15
III miejsce
Jaromin Anna-Maria
rocznik
1998
50m
stylem grzbietowym
0:43.14
III miejsce
Serwatka Natalia
rocznik
1999
50m
stylem klasycznym
0:49.82
 
 
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
2000
4x25m
stylem dowolnym
1:15.06
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
 
Tomanek Olga
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
2000
4x25m
stylem dowolnym
1:25.26
 
Pohl Patryk
 
 
 
 
 
 
Domański Andrzej
 
 
 
 
 
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Kamiński Kamil
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
2000
10x25m
stylem dowolnym
3:23.48
 
Pohl Patryk
 
 
 
 
 
 
Domański Andrzej
 
 
 
 
 
 
Bieg Oskar
 
 
 
 
 
 
Kamiński Kamil
 
 
 
 
 
 
Kołtun Paulina
 
 
 
 
 
 
Tomanek Olga
 
 
 
 
 
 
Nowak Marta
 
 
 
 
 
 
Matuszny Weronika
 
 
 
 
 
 
Rutka Wiktoria
 
 
 
 
 
 
Malcher Łukasz
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta dziewcząt
rocznik
1998
4x50m
stylem dowolnym
2:33.30
 
Tworzydlak Vivienne
 
 
 
 
 
 
Majchrzak Klaudia
 
 
 
 
 
 
Jaromin Ann-Maria
 
 
 
 
 
 
Fajęcka Sonia
 
 
 
 
 
I miejsce
sztafeta mieszana
rocznik
1998
10x25m
stylem dowolnym
3:02.06
 
Tworzydlak Vivienne
 
-
 
 
 
 
Majchrzak Klaudia
 
1999
 
 
 
 
Jaromin Ann-Maria
 
 
 
 
 
 
Fajęcka Sonia
 
 
 
 
 
 
Serwatka Natalia
 
 
 
 
 
 
Bujasz Oskar
 
 
 
 
 
 
Augustyniak Patryk
 
 
 
 
 
 
Stepaniak Oskar
 
 
 
 
 
 
Filipowicz Kamil
 
 
 
 
 
 
Cieplok Klaudiusz
 
 
 
 
 
III miejsce
sztafeta chłopców
rocznik
1998
4x50m
stylem dowolnym
2:37.55