zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Aktualności 2007 - 2008 Klasa Sportowa

15.11.2018r. Aktualności rocznik 2007-2008

INFORMACJA –TESTY FMS (FUNKCJONALNY OBRAZ RUCHU)


W DNIU 24.11.2018r. (SOBOTA) NA MAŁEJ SALI GIMNASTYCZNEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 51 ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE TESTY FMS PRZEZ FIRMĘ KINESIOFIT. NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY – KOSZULKA, SPODENKI, BUTY ZMIENNE (SPORTOWE). HARMONOGRAM:

GODZ. 8 00 – 9 00 DZIEWCZYNY KLASA 6D

GODZ. 9 00 – 10 00 CHŁOPCY KLASA 6D

GODZ. 10 00 – 11 00 DZIEWCZYNY KLASA 5D

GODZ. 11 00 – 12 00 CHŁOPCY KLASA 5D

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ: www.kinesiofit.pl/
OSOBY ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM DZIECKA W TESTACH FMS  PROSZONE SĄ O WPŁATĘ 30 ZŁ.

PODZIAŁ:

 

TESTY FMS

KLASA VID DZIEWCZYNY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 8 00 – 9 00

Imię i nazwisko

1.BIEGAŃSKA MAJA

2.CZENCZEK HANNA

3. FUJARSKA MARTYNA

4. KRZAN KINGA

5. KSIONDZ MAJA

6. SIKORA EWA

7. SOBCZAK JULIA

8. SZAŁAJKO MARTA

9. TUREK IGA

10. ULCZOK KLAUDIA

11. WITEK ZUZANNA

 

 

 

TESTY FMS

KLASA VID CHŁOPCY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 9 00 – 10 00

Imię i nazwisko

1.BIAŁOŃ KACPER

2.BOSOWSKI OLIVIER

3.DRZEWIECKI JAKUB

4.FORAJTER FILIP

5.GREGOROWICZ ADAM

6.HORNIK MICHAŁ

7.JANECKI MIKOŁAJ

8.MADAJ TEODOR

9.NIEDŹWIECKI OSKAR

10.PRUSKO KACPER

11.SPAŁEK MAKSYMILIAN

12.ŚMIEJA BARTOSZ

13.HAJZYK MATEUSZ

14.KOCIUBA PAWEŁ

15.SZOSTAK PATRYK

16.MARQARDT TOMASZ

 

 

TESTY FMS

KLASA VD DZIEWCZYNY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 10 00 – 11 00

Imię i nazwisko

1.DROŻDŻ WIKTORIA

2.GLIKLICH WIKTORIA

3.GRZELEC ALICJA 

4.KOPEĆ WIKTORIA

5.KOTLAREK PAULINA

6.KOWALCZYK LENA

7.PANDZICH ALEKSANDRA

8.POLOWY ZUZANNA

9.SOLARZ KAJA

10.STALMACH WIKTORIA 

11.TWARDOCH ZUZANNA

12.ZAJĄC MICHALINA

13.CZEKAŃSKA MICHALINA

14.KOCIUBA PAULINA

 

 

TESTY FMS

KLASA VD CHŁOPCY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 11 00 – 12 00

 

 

Imię i nazwisko

1.AUGUSTYNIAK JAKUB

2.GAJDA FILIP

3.JANECKI SZYMON

4.KACZMARCZYK OLIWIER

5.KOSTKA TYMOTEUSZ

6.ŁOPIŃSKI ADRIAN

7.MYSZKOWSKI RAFAŁ

8.NIEDZIELA ADRIAN

9.PAJESTKA SZYMON

10.RADZIOCH FRANEK

11.RUTKOWSKI PATRYK

12.SKOTNICKI FILIP

13.WIŚNIEWSKI ARTUR

14.ZAJĄC FILIP

15.HILUS ALICJA
16.HILUS DAWID

 

PLAN LEKCJI  5D – ROK SZKOLNY 2018/2019

 

 

L.p.

Dni Tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0. 7 00 – 7 50

WF

Dz.

WF Chł.

------------------

------------------

------------------

------------------

1. 8 00 - 8 45

WF

Dz.

WF Chł.

------------------

J. Polski - 310

Religia - 154

J. Polski - 211

2. 8 55 – 9 40                                                                                  

Zajęcia kreatywne - 203

Plastyka - 154

WF

Dz.

WF Chł.

Historia - 302

WF

Dz.

WF Chł.

3. 9 50 – 10 35                                                                             

Matematyka –150

J. Polski - 304

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –150

WF

Dz.

WF Chł.

4. 10 45 – 11 30                                                                          

J. Polski - 304

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –141

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –141

5. 11 40 – 12 25                                                                          

Religia - 304

WF

Dz.

WF Chł.

J.Ang. – 152 Dz.

J.Ang. – 312 Chł.

WF

Dz.

WF Chł.

Historia - 302

6. 12 45 – 13 30                                                                          

Wdżwr

Geografia - 209

Biologia - 209

Godzina wychowawcza - 140

Technika - 212

7. 13 45 – 14 30                                                                           

 

Muzyka - 209

 

J. Polski - 310

J.Ang. – 142 Dz.

J.Ang. – 140 Chł.

8. 14 40– 15 25                                                                         

 

J.Ang. – 149 Dz.

J.Ang. – 150 Chł.

 

 

 

9. 15 35– 16 20                                                                            

 

I -313

I - 169

I - 312

 

 

 

10. 16 30 – 17 15

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele uczący w klasie 5D

 

rok szkolny 2018/2019r.:

 

JĘZYK POLSKI: JOANNA HELLMAN

JĘZYK ANGIELSKI: GRZEGORZ SITKO, ALEKSANDRA PACUŁA-LESIK

MATEMATYKA: ELŻBIETA TERESIŃSKA

HISTORIA: ANNA CZERWIŃSKA

BIOLOGIA: MAGDALENA SUŁOWICZ

MUZYKA: KRZYSZTOF SZCZEPANIAK

TECHNIKA: BARBARA TABIŚ

PLASTYKA: AGNIESZKA MAKOWSKA

INFORMATYKA: BARBARA DEJ, AGNIESZKA SŁABOŃ, JACEK POLEWKA

GEOGRAFIA: NATALIA MARZEC

ZAJĘCIA KREATYWNE: NATALIA MARZEC

WYCHOWANIE FIZYCZNE: KATARZYNA FORAJTER (DZ.), PAWEŁ SIEDLECKI (CHŁ.), BASEN

RELIGIA: KSIĄDZ MAREK FENISZ

WYCHOWAWCA: KATARZYNA FORAJTER

 

 

 

 Paweł Siedlecki