zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Obozy sportowe

 

OBÓZ SPORTOWO - REKREACYJNYDĄBKI

27.06.2010 - 10.07.2010

    Zaraz po zakończeniu roku szkolnego młodzież z UKS "SPRINT" wyjechała na obóz sportowo - rekreacyjny. W tym sezonie byliśmy w Dąbkach niedaleko Koszalina. Nasz ośrodek "Duet" położony był tuż przy morzu i zaledwie "rzut beretem" od jeziora Bukowo. Pogoda w tym roku dopisała nam przez cały okres pobytu. W trakcie trwania obozu młodzież wypoczywała na plaży, uczestniczyła w różnych rozgrywkach sportowych. Była w Parku Wodnym w Darłówku, płynęła prześlicznym statkiem po morzu i tramwajem wodnym po kanale w Darłowie. Dużą atrakcją był wyjazd do wioski hobbitów, a także jazda gokardami i  zabawa  w wodnych kulach. Mieliśmy także wycieczki rowerowe, ogniska i dyskoteki.

A to tylko niektóre ze zdjęć z naszego wakacyjnego wypadu:

                    

                                                                 

 

 

24.08.2009r. Obóz Piłkarski - Pinczów 2009

W tym roku w czasie wakacji w dniach od 10.08.2009 r. do 22.08.2009 r. zorganizowaliśmy poraz pierwszy obóz sportowy o profilu piłki nożnej. Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego "SPRINT" oraz KS Rozwój Katowice przebywali w MOSiR w Pinczowie woj. Świętokrzyskim. W obozie wzięło udział 19 zawodników naszego Klubu oraz  19 zawodników Rozwoju Katowice. Tradycyjnie wiekszość czasu nasi zawodnicy poświecali na naukę i doskonalenie elementów techniki piłki nożnej. Chłopcy trenowali 3  razy dziennie  ( rano,popołudniu i wieczorem). W czasie tego obozu, chłopcy mogli porównać swoje umiejetności w sparingach piłkarski z drużyną KS Rozwój. Znalazł się również, czas na rowerki wodne, plażowanie, basen kryty, pieczenie kiełbaski oraz na wycieczkę do Kielc ( zwiedzanie między innymi Stadionu Korony Kielce). Oprócz tego, trafiliśmy na zlot motocykli, gdzie nie każdy na co dzień może  zobaczyć ponad 1000 motorów w jednym miejscu, zawody strażków i mecz piłkarski w II lidzę (świętokrzysko- małopolskej) pomiędzy drużyną Pinczowa - Garbarnią Kraków (2:0). Na całym dystansie obozu towarzyszyła nam rewelacyjna pogoda, dużo słonca i wysoka temperatura powietrza. Każdy uczestnik obozu otrzyma płytkę CD ze zdjęciami. Zdjęcia już są do odbioru u pana Zbyszka Kunki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obóz sportowo - rekreacyjny w Sianożętach

Rok szkolny dobiegł końca. Młodzież mogła rozpocząć zasłużony odpoczynek. Dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku Uczniowski Klub Sportowy "Sprint" Katowice zorganizował, także i w tym roku, obóz sportowo - rekreacyjny. Młodzież wypoczywała w prześlicznej miejscowości niedaleko Kołobrzegu,  w Sianożętach.  Od 30 czerwca do 13 lipca zarówno dziewczęta jak i chłopcy mogli poprawiać swoją sportową formę na boiskach rekreacyjnych. Kąpiele słoneczne i wodne, dyskoteki, turnieje sportowe, a także ognisko to tylko niektóre z atrakcji naszego obozu.

        

Nie mogło zabraknąć wycieczek rowerowych, rejsu statkiem oraz wyprawy na Dziki Zachód.

        

 

  

Już teraz zapraszamy, aby wesoło i aktywnie spędzić z nami lato w 2010 roku!!!!!!!!!!!!!