zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Aktualności

 

Harmonogram treningów na SUCHO dla gr. II i III - obowiązuje od 16.04.18 do odwołania

 

WTOREK

gr. II godz. 16.20 - 17.50

 

ŚRODA

gr. III godz. 16.30 - 18.00

 

PIĄTEK

gr. III godz.15.30 - 17.00

gr. II godz. 17.00 -18.30

 

Od dnia 16.04.2018 rozpoczynamy poniedziałkowe treningi na pływalni SP 53 w Nikiszowcu - wejście na basen przez bramę wjazdową za Poradnią Psychologiczno - Pedagogiczną.

 

Dojazd na zajęcia we własnym zakresie.

 

Na zajecia w godz. 15.30 - 17.00 zapraszamy następujących zawodników:


1.     Stryjak Martyna

2.     Śleziona Mikołaj

3.     Witek Zofia

4.     Chyrowska Marta

5.     Czenczek Marta

6.     Drabik Bartek

7.     Kowalik Bartek

8.     Krzan Wojtek

9.     Nyga Dominika

10.                       Nyga Aurelia

11.                       Pawęzowska Julia

12.                       Głąb Michalina

13.                        Korzeń Mateusz

14.                       Jakubczak Szymon

15.                       Głos Wiktoria

16.                       Maciołek Antonina

17.                       Przybyła Michał

18.                       Przybyła Mateusz

19.                       Kolasińska Lena

20.                       Kiszewska Lena

21.                       Dura Oliwia

22.                       Raczyński Piotr

23.                       Wróbel Weronika

24.                       Wodka Adam

25.                       Zemła Matylda

26.                       Niedziela Martyna

27.                       Czarnecka Judyta

28.                       Czenczek Kinga

29.                       Sękowska Marta

30.                       Lipka Agata

31.                       Wolny Matylda

32.                       Matusiak Kinga

33.                       Wyroślak Oliwier

34.                       Kuźnik Mateusz

35.                       Gondzik Olga

 

 

 

Od 7.04.2018 rozpoczynamy sobotnie treningi na pływalni MOS Katowice ul. Paderewskiego 46.

 

Dojazd na trening we własnym zakresie.

 

Harmonogram treningów na pływalni MOS Katowice

grupa B godz. 8.45 - 10.00

grupa A godz. 9.45 - 11.00

 

BASEN MOS KATOWICE

GRUPA   A

BASEN MOS KATOWICE

GRUPA   B

Bigos Wiktoria

Bieg Wiktoria

Drabik Michał

Forajter Olaf

Durło Marcelina

Gazda Martyna

Durło Tymoteusz

Golanko Mateusz

Forajter Filip

Hoeflich Zuzanna

Franczak Mikołaj

Kosakowski Kacper

Gajos Wiktoria

Koteras Aleksandra

Gołaszewska Kinga

Koteras Jakub

Gondzik Oliwia

Koźmińska Amelia

Gondzik Oskar

Księżopolska Natalia

Gregorowicz Adam

Księżopolska Zuzanna

Grieger Tomasz

Martynów Mikołaj

Janecki Szymon

Morawska Laura

Kawulok Maria

Motyka Maja

Latusek Amelia

Nowak Adam

Madaj Teodor

Nowak Martyna

Pandzich Aleksandra

Sendra Bartosz

Putyra Nadia

Sękowski Michał

Siudy Kacper

Strzelec Karol

Skworzec Maja

Tasak Filip

Szewerda Daniel

Tomczok Aleksandra

Szmigiel  Jagoda

Turek Zuzanna

Ściora Sylwester

Twardoch Zuzanna

Węgrzyn Oliwia

Ulrych kinga

Zięba Ksawery

Werner Oliwia

Lipka Szymon

Wojewódzka Dorota

 

Wójcik Aleksander

 

Wójcik Natalia

 

Wypych Jakub

 

Zakrzewska Małgorzata

 

 

BASEN SP 51 W KATOWICACH NIECZYNNY DO ODWOŁANIA