zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Zawody pływackie

NAJBLIŻSZE ZAWODY PŁYWACKIE:

Międzyszkolna Liga Pływacka 2019/2020 - runda II

TERMIN ZAWODÓW:

Środa 4.03.2020

MIEJSCE ZAWODÓW:

Pływalnia Fundacji Rozwoju Sportu i Turystyki w Lędzinach ul. Lędzińska 14

PRZEJAZD NA ZAWODY:

wynajetym autobusem

ZBIÓRKA PRZED ZAWODAMI:

godz. 7.00 obok sal gimnastycznych

ROZGRZEWKA PRZED ZAWODAMI:

rozgrzewka w wodzie nie jest przewidziana

rozgrzewka na sucho godz. 7.45

ROZPOCZĘCIE ZAWODÓW:

godz. 8.00

ZAKOŃCZENIE ZAWODÓW:

ok. godz. 12.00

PLANOWANY POWRÓT:

ok. godz. 13.00

KLUB REPREZENTUJĄ:

Lista zawodników zostanie opublikowana w sobotę 29.02.20

GRUPA I

Trener

Magdalena Jakubiec

ROCZNIK

GRUPA II

Trener

Wojciech Halemba

ROCZNIK

GRUPA III

Trener

Wojciech Halemba

ROCZNIK

GRUPA IV

Trener

Barbara Sośnierz

ROCZNIK

Wróbel Weronika

2010

Nyga Aurelia

2010

Motyka Mikołaj

2012

?

 

Raczyński Piotr

2010

Czenczek Kinga

2010

Jarecka Barbara

2010

?

 

Zakrzewska Małgorzata

2010

Gondzik Oskar

2009

Maciołek Antonina

2010

?

 

Morawska Laura

2009

Koteras Aleksandra

2009

Sękowska Marta

2009

?

 

Wójcik Natalia

2009

Koźmińska Amelia

2009

Szańczuk Bartosz

2009

?

 

Przybyła Mateusz

2009

Martynów Mikołaj

2009

Sułowicz Hanna

2009

 

 

Przybyła Michał

2009

Motyka Maja

2009

Kiszewska Lena

2009

 

 

Zemła Matylda

2008

Stryjak Maja

2009

Kolasińska Lena

2009

 

 

Gołaszewska Kinga

2008

Bieg Wiktoria

2008

Sułowicz Małgorzta

2009

 

 

Putyra Nadia

2008

Nyga Dominika

2008

Lipka Agata

2009

 

 

Janecki Szymon

2007

Sendra Bartosz

2008

Mądry Judyta

2008

 

 

Pandzich Aleksandra

2007

Głąb Michalina

2007

Kuźnik Mateusz

2008

 

 

Skworzec Maja

2007

Koteras Jakub

2007

 

 

 

 

Węgrzyn Oliwia

2007

Twardoch Zuzanna

2007

 

 

 

 

Bigos Wiktoria

2006

Sękowski Michał

2006


 

 

 

Durło Marcelina

2006

Grieger Tomasz

2005

 

 

 

 

Franczak Mikołaj

2006

 

 

 

 

 

 

Gondzik Oliwia

2006

 

 

 

 

 

 

Siudy Kacper

2006

 

 

 

 

 

 

Wójcik Aleksander

2006

 

 

 

 

 

 

Szewerda Daniel

2005

 

 

 

 

 

 

Szmigiel  Jagoda

2005

 

 

 

 

 

 

Wypych Jakub

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZGODA NA ZAWODY:

W formie papierowej zostaną rozdane zawodnikom.

INFORMACJE DODATKOWE:

Wszyscy zawodnicy posiadajacy własne stroje klubowe proszeni są o ich zabranie na zawody.