zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Aktualności 2006-2007 Klasa Sportowa

15.11.2018r. Aktualności rocznik 2006-2007

Trzecie zajęcia z Treningu mentalnego odbędą się:

15 listopada 2018 roku ( czwartek ) godz. 7 00 - 8 00 grupa piłkarska w sali 311

22 listopada 2018 roku ( czwartek ) godz. 7 00 - 8 00 grupa siatkarska w sali 311

INFORMACJA –TESTY FMS (FUNKCJONALNY OBRAZ RUCHU)


W DNIU 24.11.2018r. (SOBOTA) NA MAŁEJ SALI GIMNASTYCZNEJ PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 51 ZOSTANĄ PRZEPROWADZONE TESTY FMS PRZEZ FIRMĘ KINESIOFIT. NA ZAJĘCIA OBOWIĄZUJE STRÓJ SPORTOWY – KOSZULKA, SPODENKI, BUTY ZMIENNE (SPORTOWE). HARMONOGRAM:

GODZ. 8 00 – 9 00 DZIEWCZYNY KLASA 6D

GODZ. 9 00 – 10 00 CHŁOPCY KLASA 6D

GODZ. 10 00 – 11 00 DZIEWCZYNY KLASA 5D

GODZ. 11 00 – 12 00 CHŁOPCY KLASA 5D

WIĘCEJ INFORMACJI MOŻNA UZYSKAĆ NA STRONIE INTERNETOWEJ: www.kinesiofit.pl/
OSOBY ZAINTERESOWANE UDZIAŁEM DZIECKA W TESTACH FMS  PROSZONE SĄ O WPŁATĘ 30 ZŁ.

PODZIAŁ:

TESTY FMS

KLASA VID DZIEWCZYNY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 8 00 – 9 00

Imię i nazwisko

1.BIEGAŃSKA MAJA

2.CZENCZEK HANNA

3. FUJARSKA MARTYNA

4. KRZAN KINGA

5. KSIONDZ MAJA

6. SIKORA EWA

7. SOBCZAK JULIA

8. SZAŁAJKO MARTA

9. TUREK IGA

10. ULCZOK KLAUDIA

11. WITEK ZUZANNA

 

 

 

TESTY FMS

KLASA VID CHŁOPCY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 9 00 – 10 00

Imię i nazwisko

1.BIAŁOŃ KACPER

2.BOSOWSKI OLIVIER

3.DRZEWIECKI JAKUB

4.FORAJTER FILIP

5.GREGOROWICZ ADAM

6.HORNIK MICHAŁ

7.JANECKI MIKOŁAJ

8.MADAJ TEODOR

9.NIEDŹWIECKI OSKAR

10.PRUSKO KACPER

11.SPAŁEK MAKSYMILIAN

12.ŚMIEJA BARTOSZ

13.HAJZYK MATEUSZ

14.KOCIUBA PAWEŁ

15.SZOSTAK PATRYK

16.MARQUARDT TOMASZ

 

 

TESTY FMS

KLASA VD DZIEWCZYNY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 10 00 – 11 00

Imię i nazwisko

1.DROŻDŻ WIKTORIA

2.GLIKLICH WIKTORIA

3.GRZELEC ALICJA 

4.KOPEĆ WIKTORIA

5.KOTLAREK PAULINA

6.KOWALCZYK LENA

7.PANDZICH ALEKSANDRA

8.POLOWY ZUZANNA

9.SOLARZ KAJA

10.STALMACH WIKTORIA 

11.TWARDOCH ZUZANNA

12.ZAJĄC MICHALINA

13.CZEKAŃSKA MICHALINA

14.KOCIUBA PAULINA

 

 

TESTY FMS

KLASA VD CHŁOPCY

TERMIN  – 24.11.2018 – SOBOTA

GODZ. 11 00 – 12 00

Imię i nazwisko

1.AUGUSTYNIAK JAKUB

2.GAJDA FILIP

3.JANECKI SZYMON

4.KACZMARCZYK OLIWIER

5.KOSTKA TYMOTEUSZ

6.ŁOPIŃSKI ADRIAN

7.MYSZKOWSKI RAFAŁ

8.NIEDZIELA ADRIAN

9.PAJESTKA SZYMON

10.RADZIOCH FRANEK

11.RUTKOWSKI PATRYK

12.SKOTNICKI FILIP

13.WIŚNIEWSKI ARTUR

14.ZAJĄC FILIP

15.HILUS ALICJA
16.HILUS DAWID

 

 

- W DNIU 27.11.2018r. (WTOREK) GODZINA 17 00 W SALI 311, ODBĘDZIE SIĘ DRUGIE ZBRANIE Z RODZICAMI. OBECNOŚĆ RODZICÓW OBOWIĄZKOWA.

PLAN LEKCJI KL. 6D - ROK SZKOLNY 2018/2019

 

L.p.

Dni Tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

0. 7 00 – 7 50

------------------

------------------

WF

Dz.

WF Chł.

------------------

------------------

1. 8 00 - 8 45

Religia - 210

INF. – 312

INF. – 313

WF

Dz.

WF Chł.

Godzina wychowawcza - 311

Technika - 212

2. 8 55 – 9 40                                                                                  

WF

Dz.

WF Chł.

WF

Dz.

WF Chł.

Matematyka –150

WF

Dz.

WF Chł.

J.Ang. – 152 Dz.

J.Ang. 69   Chł.

3. 9 50 – 10 35                                                                             

Basen Dz.

Basen Chł.

WF

Dz.

WF Chł.

Historia - 302

WF

Dz.

WF Chł.

J. Polski - 302

4. 10 45 – 11 30                                                                           

Matematyka –150

Matematyka –150

J.Ang. – 152 Dz.

J.Ang. 69   Chł.

Matematyka –150

WF

Dz.

WF Chł.

5. 11 40 – 12 25                                                                          

Przyroda - 209

Plastyka - 212

Przyroda - 212

Przyroda - 140

WF

Dz.

WF Chł.

6. 12 45 – 13 30                                                                          

J. Polski - 149

J.Ang. – 152 Dz.

J.Ang. 142   Chł.

J. Polski - 140

J. Polski - 211

Matematyka –150

7. 13 45 – 14 30                                                                           

Muzyka - 209

J. Polski - 304

J. Polski - 140

Historia - 302

Religia - 150

8. 14 40– 15 25                                                                         

 

 

INF. – 169

 

 

 

9. 15 35– 16 20                                                                           

 

 

 

 

 

10. 16 30 – 17 15

 

 

 

 

 

 

Nauczyciele uczący w klasie 6D

 

rok szkolny 2018/2019r.:

 

JĘZYK POLSKI: KATARZYNA CYBA-LISOWSKA

JĘZYK ANGIELSKI: LUCYNA MOCOŃ, ANNA WŁODYKA

MATEMATYKA: ELŻBIETA TERESIŃSKA

HISTORIA: ANNA CZERWIŃSKA

PRZYRODA: ANETA RZEŻAWSKA

MUZYKA: KRZYSZTOF SZCZEPANIAK

TECHNIKA: BARBARA TABIŚ

PLASTYKA: RYSZARD DERESZYŃSKI

INFORMATYKA: ELŻBIETA TERESIŃSKA, AGNIESZKA MAKOWSKA, JACEK POLEWKA

WYCHOWANIE FIZYCZNE: JANFORAJTER/KATARZYNA FORAJTER (DZ.), PAWEŁ SIEDLECKI (CHŁ.), BASEN

RELIGIA: KSIĄDZ MAREK FENISZ

WYCHOWAWCA: PAWEŁ SIEDLECKI

 

 

Paweł Siedlecki