zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

MLP klasyfikacja indywidualna i drużynowa

 

 

 

R a n k i n g   M e d a l o w y Konkurencja Nr. 1-28



1.
2.
3.
4.
5.
 

UKS Sprint Katowice
UKS Wodnik 29 Katowice
UKS KARLIK, KATOWICE
UKS Orka Lêdziny
MATSWIM


SPKAT
WOKAT
KARLIK
ORLED
MATSWI


POL
POL
POL
POL
Złoty

23
20
10
3
-
Srebrny

8
24
16
1
3
Brązowy

15
18
6
2
5

 

Międzyszkolna Liga Pływacka 2018/2019 - klasyfikacja drużynowa Konkurencja Nr. 1-28



1.
2.
3.
4.
5.
 

UKS Wodnik 29 Katowice
UKS Sprint Katowice
UKS KARLIK, KATOWICE
MATSWIM
UKS Orka Lêdziny


 


WOKAT
SPKAT
KARLIK
MATSWI
ORLED
Mężczyzn

265
285
237
114
65
Kobiet

517
474
306
38
31
Całkowity

782
759
543
152
96

 

 

Międzyszkolna Liga Pływacka 2018/2019 - klasyfikacja indywidualna Konkurencja Nr. 1-28

Mężczyzn  7-9 lat

1.
2.
3.
4.
  Raczyński Piotr
Wodka Adam
Michalski Kamil
Krzok Adam


 
SPKAT
SPKAT
MATSWI
MATSWI
26
17
10
8
 

Kobiet  7-9 lat

1.
2.
3.
4.
5.
6.

8.
9.

11.
  Zakrzewska Małgorzata
Kurcius Magdalena
Nyga Aurelia
Wróbel Weronika
Morkisz Paulina
Pajšk Martyna
Brzezina Zuzanna
Maciołek Antonina
Czenczek Kinga
Morkisz Antonina
Adamus Paulina
Gondzik Olga


 
SPKAT
WOKAT
SPKAT
SPKAT
ORLED
MATSWI
ORLED
SPKAT
SPKAT
MATSWI
WOKAT
SPKAT
26
18
16
13
11
7
7
6
4
4
3
3
 

Mężczyzn  10 lat

1.
2.

4.
5.
6.


9.
10.

12.
13.
14.
  Gondzik Oskar
Martynów Mikołaj
Borgiel Maksymilian
Przybyła Mateusz
Przybyła Michał
Tułowiecki Konrad
Moczek Franciszek
Koterwa Kuba
Sławski Tomasz
Moczek Filip
Władyka Kuba
Krasowiecki Adam
Brożyna Bartosz
Witul Jêdrek


 
SPKAT
SPKAT
KARLIK
SPKAT
SPKAT
KARLIK
KARLIK
MATSWI
KARLIK
KARLIK
WOKAT
KARLIK
KARLIK
MATSWI
26
23
23
16
14
13
13
13
9
8
8
7
6
5
 

Kobiet  10 lat

1.


4.
5.
6.
7.
8.
9.

11.

13.
14.

16.

18.
19.
  KoŸmińska Amelia
Motyka Maja
Radek Nikola
Morawska Laura
Iwińska Daria
Wójcik Natalia
Koteras Aleksandra
Gierach Maja
Dura Oliwia
Pêciak Kamila
Stryjak Maja
Brzezina Rozalia
Witek Zofia
Kiszewska Lena
Kolasińska Lena
Sêkowska Marta
Chowaniec Milena
Augustyniak Aleksandra
Kachel Magdalena


 
SPKAT
SPKAT
WOKAT
SPKAT
KARLIK
SPKAT
SPKAT
WOKAT
SPKAT
MATSWI
SPKAT
ORLED
SPKAT
SPKAT
SPKAT
SPKAT
ORLED
KARLIK
MATSWI
23
23
23
21
17
15
14
13
9
9
8
8
7
6
6
5
5
4
3
 

Mężczyzn  11 lat

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
  Janeczko Piotr
Morkisz Kacper
Garbacz Wiktor
Włosiński Franciszek
Wycisk Bartek
Sendra Bartosz
Rusek Kuba


 
KARLIK
ORLED
WOKAT
KARLIK
MATSWI
SPKAT
MATSWI
26
23
17
16
15
13
8
 

Kobiet  11 lat

1.
2.
3.

5.
6.
7.

9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.


18.
  Putyra Nadia
Matyniak Sylwia
Bieg Wiktoria
Kuczera Agata
Gołaszewska Kinga
Bittner Maja
Jabłońska Natalia
Zajšc Oliwia
Kawulka Maja
Nyga Dominika
Sprus Julia
Kilian Aleksandra
Szebestkik Paulina
Chyrowska Marta
Czenczek Marta
Zemła Matylda
Opielka Agnieszka
Ulrych Kinga


 
SPKAT
WOKAT
SPKAT
WOKAT
SPKAT
KARLIK
WOKAT
KARLIK
KARLIK
SPKAT
KARLIK
WOKAT
KARLIK
SPKAT
SPKAT
SPKAT
WOKAT
SPKAT
26
21
20
20
16
15
14
14
13
12
11
10
6
5
4
4
4
1
 

Mężczyzn  12 lat

1.
2.
3.
4.

6.

8.

10.
11.
12.
13.
14.
  Janecki Szymon
Groborz Szymon
Gonscz Paweł
Kowalczyk Bartosz
Skrêtkowski Robert
Koteras Jakub
Wochnik Wiktor
Wróblewski Jakub
Czerwonka Jakub
Brzeznicki Tomasz
Czernik Jakub
Wojtysiak Jakub
Sochacki Łukasz
Januszewski Filip


 
SPKAT
WOKAT
ORLED
KARLIK
WOKAT
SPKAT
KARLIK
KARLIK
KARLIK
WOKAT
WOKAT
MATSWI
MATSWI
MATSWI
26
23
16
14
14
13
13
11
11
10
6
5
4
3
 

Kobiet  12 lat

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

12.
13.
14.

16.
17.
18.
  Dziemańczyk Justyna
Kowalska Julia
Thamm Michalina
Surma Zuzanna
Strzelecka Paulina
Bańdura Anna
Kozij-Gulińska Magdalena
Skworzec Maja
Bujak Laura
Żeromska Aleksandra
Brzozowska Paulina
Pandzich Aleksandra
Linert Martyna
Mróz Alicja
Głšb Michalina
Pawêzowska Julia
Pajšk Wiktoria
Molicka Pola


 
WOKAT
KARLIK
KARLIK
WOKAT
KARLIK
KARLIK
KARLIK
SPKAT
WOKAT
KARLIK
KARLIK
SPKAT
WOKAT
WOKAT
SPKAT
SPKAT
MATSWI
MATSWI
26
23
20
18
17
16
15
14
13
11
11
10
8
6
6
5
3
1
 

Mężczyzn  13 lat

1.

3.

5.
6.

8.
9.
  Miłowski Karol
Chudera Patryk
Proksa Michał
Wójcik Aleksander
Sêkowski Michał
Oleœ Dawid
Brzeski Maksymilian
Filewicz Daniel
Pindel Ignacy


 
WOKAT
WOKAT
KARLIK
SPKAT
SPKAT
KARLIK
WOKAT
MATSWI
MATSWI
23
23
21
21
17
15
15
6
4
 

Kobiet  13 lat

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.



11.
  Kołodziej Julia
Dziemańczyk Julia
Durło Marcelina
Bigos Wiktoria
Bartoszek Otylia
Jakóbińska Zuzanna
Adamus Aleksandra
Kurcius Nadia
Gondzik Oliwia
Stocka Iga
Glos Wiktoria


 
WOKAT
WOKAT
SPKAT
SPKAT
KARLIK
WOKAT
WOKAT
WOKAT
SPKAT
KARLIK
SPKAT
26
23
21
18
17
16
12
12
12
12
8
 

Mężczyzn  14 lat

1.
2.
3.

5.
  Laufer Szymon
Grieger Tomasz
Pieknik Paweł
Michalski Aleksander
Garbacz Jakub


 
ORLED
SPKAT
WOKAT
MATSWI
WOKAT
26
19
18
18
14
 

Kobiet  14 lat

1.

3.

5.
6.
7.
  Thamm Milena
Gorajek Julia
Szmigiel Jagoda
Porszke Martyna
Czech Wiktoria
Gierach Oliwia
Opielka Marta
Latusek Amelia


 
KARLIK
WOKAT
SPKAT
WOKAT
WOKAT
WOKAT
WOKAT
SPKAT
23
23
21
21
18
17
13
13
 

Mężczyzn  15 lat

1.
2.
3.
4.
  Durło Tymoteusz
Hartowicz Mikołaj
Błasiak Tymoteusz
Pancerz Michał


 
SPKAT
WOKAT
WOKAT
WOKAT
26
23
20
18
 

Kobiet  15 lat

1.

3.
4.

6.
  Bywalec Karolina
Król Julia
Wêgrzyn Anna
Jeleń Emilia
Stopa Zofia
Maœlšg Oliwia


 
WOKAT
WOKAT
KARLIK
WOKAT
WOKAT
KARLIK
26
26
20
18
18
15