zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Harmonogram zajęć

 

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

 

TRENINGI ROZPOCZYNAMY OD DNIA 15.10.2018

 

 
 

Lp.

Poniedziałek

15.30 – 17.00

 

BASEN

SP 53

NIKISZOWIEC

Środa

15.30 – 16.45

 

BASEN

SP 53

NIKISZOWIEC

Środa

16.45 – 18.00

 

BASEN

SP 53

NIKISZOWIEC

Piątek

15.30 – 17.00

 

BASEN

SP 53

NIKISZOWIEC

Piątek

14.30 – 16.00

 

BASEN

SP 33

os. WITOSA

Sobota


 

BASEN

KOSTUCHNA

1

Chyrowska Marta

Bieg Wiktoria

Chyrowska Marta

Czarnecka Judyta

Bieg Wiktoria

Ze wzgledu na brak 

2

Dura Oliwia

Bigos Wiktoria

Czenczek Kinga

Czenczek Kinga

Koźmińska Amelia

możliwości kontynuowania

3

Gołaszewska Kinga

Czarnecka Judyta

Czenczek Marta

Czenczek Marta

Lipka Agata

treningów na

4

Janecki Szymon

Głąb Michalina

Durło Marcelina

Dura Oliwia

Lisowski Szymon

Kostuchnie, wszyscy

5

Jarecka Barbara

Gondzik Oliwia

Durło Tymoteusz

Głąb Michalina

Maciołek Antonina

zawodnicy, którzy

6

Kawulok Maria

Kiszewska Lena

Franczak Mikołaj

Gołaszewska Kinga

Martynów Mikołaj

uczęszczali

7

Kiszewska Lena

Kolasińska Lena

Korzeń Mateusz

Janecki Szymon

Morawska Laura

dotychczas na zajęcia

8

Korzeń Mateusz

Koźmińska Amelia

Koteras Aleksandra

Jarecka Barbara

Motyka Klaudia

w sobotę, proszeni są o

9

Maciołek Antonina

Latusek Amelia

Koteras Kuba

Kawulok Maria

Nyga Aurelia

realizowanie drugiego

10

Mądry Judyta

Lipka Agata

Latusek Amelia

Kolasińska Lena

Nyga Dominika

treningu w wybranym

11

Morawska Laura

Lisowski Szymon

Martynów Mikołaj

Morawska Laura

Sendra Bartosz

przez siebie dogodnym

12

Musiał Aurelia

Matusiak Kinga

Nowak Martyna

Musiał Aurelia

Słupski Krzysztof

terminie.

13

Nowak Adam

Mądry Judyta

Pająk Filip

Pająk Filip

Strzelec Karol

 

14

Nowak Martyna

Nowak Adam

Palion Milena

Pawęzowska Julia

Szańczuk Bartosz

 

15

Palion Milena

Nyga Aurelia

Putyra Nadia

Przybyła Mateusz

Śleziona Mikołaj

 

16

Skworzec Maja

Nyga Dominika

Raczyński Piotr

Przybyła Michał

Wodka Adam

 

17

Słupski Krzysztof

Pawęzowska Julia

Rodak Piotr

Putyra Nadia

Wójcik Aleksander

 

18

Stryjak Maja

Przybyła Mateusz

Szewerda Daniel

Raczyński Piotr

Wójcik Natalia


19

Strzelec Karol

Przybyła Michał

Szmigiel  Jagoda

Rodak Piotr

Zakrzewska Małgorzata

 

20

Szewerda Daniel

Sękowska Marta

Tomczok Aleksandra

Sękowska Marta

 

 

21

Witek Zofia

Sękowski Michał

Ulrych Kinga

Sękowski Michał

 

 

22

Wodka Adam

Siudy Kacper

Wójcik Aleksander

Siudy Kacper

 

 

23

Zakrzewska Małgorzta

Twardoch Zuzanna

Wójcik Natalia

Skworzec Maja

 

 

24

Zemła Matylda

Witek Zofia

Zemła Matylda

Tomczok Aleksandra

 

 

25


 

Motyka Maja

Twardoch Zuzanna

 

 

 

  

Trenerzy:

mgr Barbara Sośnierz

mgr Magdalena  Jakubiec tel. 692-054-299

mgr Wojciech Halemba  tel. 694-453-146, e-mail halembiak@poczta.onet.pl