zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Grupa I - starsza T. Halemba

 

HARMONOGRAM TRENINGÓW SEKCJI PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW rocznik 2007-2008

W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Poniedziałek

Wtorek   

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

 

----------

 

1800 - 1930

 

---------

 

1800 – 1930

 

----------

 

900 - 1030

 

26.06.2018r.

Plan treningów na boisku ul. Karliczka:

środa 27.06.18 - godz. 1700 -1830

czwartek 28.06.18 - godz. 1800 - 1930

Tomasz Halemba 

25.06.2018r.

Trening we wtorek tj. 26.06.18 odbędzie się w godz. 1700 - 1900 na KARLICZKA.

Tomasz Halemba 

20.06.2018

Trening w czwartek odbędzie sie o godz. 1830 na Karliczka.

Tomasz Halemba 

13.06.2018r.

Zajęcia w czwartek tj. 14.06.18 są odwołane (konferencją w szkole).

Tomasz Halemba 

23.05.2018r.

Trening w czwartek odbędzie sie o godz. 1830 - 2000 na Karliczka.

Tomasz Halemba 

21.05.2018r.

Trening we wtorek odbędzie się na dworze na ul. Karliczka, boisko przy gimnazjum.

Tomasz Halemba 

18.05.2018r.

Trening w sobotę tj.19.05.18 odbędzie się na hali sportowej SP 51.

Tomasz Halemba 

03.05.2018r.

Trening w sobotę odbędzie się na boisku przy ul. Karliczka.

Tomasz Halemba 

25.04.2018r.

Jutrzejszy trening odbędzie się na boisku trawiastym na ul. Karliczka na Giszowcu. 

Tomasz Halemba 

20.04.2018r.

Trening w sobotę odbędzie się od godz. 800 - 930.

Tomasz Halemba 

11.04.2018r.

W tą niedzielę 15.04.2018 zawodnicy rocznika 2008-2007 rozpoczynają w Mysłowicach turniej DEICHMANN2018, tym razem jaku reprezentacja PERU.

Harmonogram turnieju proszę sprawdzać pod linkiem:

http://kochamsport.pl/Zawody/DMME2018/U-9/Mys%c5%82owice/Aktualno%c5%9bci

wkategorii U-11.

Harmonogram meczy na niedzielę:

1355 - 1420 BOLIWIA - PERU

1445 - 1510 MADAGASKAR - PERU

zbiórka na boisku MOSiR Mysłowice ul. Promenada, o godz. 1340.

Tomasz Halemba

28.03.2018r

Plan treningów:

czwartek 29.03.18 - 900 - 1030

sobota 31.03.18 - trening odwołany

wtorek 03.04.18 - 1800 - 1930

Tomasz Halemba 

09.03.2018r.

Lista zawodników biorących udział w turnieju DEICHMANN 2018 w Mysłowicach:

1. Cechowski Kamil

2. Golanko Mateusz

3. Halemba Piotr

4. Kania Karol

5. Knieć Patryk

6. Kopcik Michalina

7. Michalak Oskar

8. Niewiadomski Szymon

9. Uziębło Bartosz

10. Wojciechowski Łukasz

Proszę o opłacenie wpisowego za turniej w wysokości 140 zł. do 17.03.2018r.

Tomasz Halemba 

7. 

 

23.02.2018r.

Trening we wtorek tj. 27.02.2018 zostaje przesunięty na godz. 1630 - 1800.

Tomasz Halemba 

16.02.2018r.

W sobotę tj. 17.02.18 trening odbędzie się o godz. 800 - 930. Zgody na TURNIEJ DEICHMANNA można dostarczać do wtorku 20.02.18, we wtorek 20.02.2018 ok. godz 1930 na salach gimnastycznych odbędzie się spotkanie dotyczące turnieju.

Tomasz Halemba 

08.02.2018r.

Trening w sobotę odbędzie się w godz. 1030 - 1200

Tomasz Halemba 

04.02.2018r.

Harmonogram treningów w tym tygodniu:

Poniedziałek 1800 - 1930

Czwartek 1800 - 1930

Sobota 900 - 1030

ZAPRASZAM!!!!!!!!!!

Tomasz Halemba

24.01.2018r.

Harmonogram treningów:

25.01.18r. - trening odwołany (konferencją w szkole),

27.01.18r. - trening odwołany (wyjazd na obóz).

W pierwszym tygodniu ferii zimowych treningi zostają odwołany.

Harmonogram treningów w drugim tygodniu ferii zostanie podany w niedziele 04.02.2018r. (treningi beda prowadzone w godzinach popołudniowych).

Zachęcam do skorzystania w czasie ferii zimowych z oferty zajęć prowadzonych w naszej szkole na salach gimnastycznych w ramach akcji "ZIMA W MIEŚCIE".

Tomasz Halemba 

25.12.2017r.

Plan treningów w czasie świąt:

28.12.2017 - 1700 - 1900

30.12.2017 - 900 - 1030

Tomasz Halemba 

08.12.2017r.

Trening w sobotę tj. 09.12.17 odbędzie się o godz. 800 do 930.

Tomasz Halemba 

23.11.2017r.

W związku z wyjazdem na KONFERENCJĘ SZKOLENIOWĄ do Tarnowa trening w sobotę tj. 25.11.2017r. zostaje odwołany.

Tomasz Halemba 

 20.10.2017r.

XVIII edycja turnieju "Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku"

U-12 rocznik 2006-2007 - PONIEDZIAŁEK 23.10.2017 zbiórka godz. 700

U-10 rocznik 2008-2009 - WTOREK 24.10.2017zbiórka godz. 700

miejsce zawodów: boisko RAPID ul. Grażyńskiego 41, Katowice,

zbiórka na zawody: godz. 700 sale gimnastyczne SP 51 w Katowicach, powrót do szkoły SP 51

Turniej będzie rozgrywany między godz.730 - 1600 (czas trwania turnieju będzie uzależniony od ilośći drużyn, które przyjadą na turniej, może się skończyć wcześniej), gramy na dworze na boisku o sztucznej trawie (buty: turfy albo lanki), ubiór odpowiedni do warunków pogodowych. Proszę o spakowanie zawodnikom czegoś do jedzenia i picia.

Stroje zawodnicy otrzymają na boisku RAPID.

Obowiązkowo zabieramy aktualne LEGITYMACJE SZKOLNE.

REPREZENTACJA U-12

1. GŁOS Paweł

2. KOŁODZIEJ Oskar

3. KOTERAS Jakub

4. MATENNA Wiktor

5. MICHALAK Oskar

6. SCHEFFLER Jakub

7. SZOŁTYS Paweł

8. UZIĘBŁO Bartłomiej

9. WYSOGLĄD Dominik

REPREZENTACJA U-10

1. CHOŁUJ Mateusz

2. CZMOK Michał

3. KANIA Karol

4. KROK Piotr

5. KRZAN Wojciech

6. MALCHER Marcel

7. MYSZKOWSKI Rafał

8. NIEWIADOMSKI Szymon

9. RUTKOWSKI Patryk

10. ŚLIWA Michał

Tomasz Halemba