zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

Wyniki zawodów

 

 

 RUNDA II

KATOWICE WITOSA 19.01.2018

 

Nr  43   25m dowolny Kobiet                                  8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      19.27
    2. Tomczok Aleksandra             09  SPKAT      19.27
    3. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      19.91
    4. Trzaska Amelia                 09  KARLIK     20.14
    5. Morawska Laura                 09  SPKAT      21.15
    6. Zakrzewska Małgorzata          09  SPKAT      21.29
    7. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      21.54
    8. Gierach Maja                   09  WOKAT      23.41
    9. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      25.72
   10. Thamm Malwina                  10  KARLIK     26.01
   11. Spyra Paulina                  09  ORLED      26.68



TOP
Nr  44   25m dowolny Mężczyzn                                8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      20.19
    2. Nowak Adam                     09  SPKAT      20.88
    3. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      22.09
    4. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     23.16
    5. Kołoczek Dominik               10  WOKAT      23.41
    6. Mioduszewski Wiktor            09  MOKAT      23.67
    7. Znojkiewicz Miłosz             09  MOKAT      23.75
    8. Tim Wojciech                   10  MOKAT      25.42
    9. Gonscz Michał                  09  ORLED      26.87



TOP
Nr  45   100m dowolny Kobiet                                    10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT    1:26.81
    2. Wojtyś Agata                   08  MOKAT    1:45.08
    3. Gabor Lilianna                 08  MOKAT    1:47.15
    4. Jabłońska Natalia              08  WOKAT    1:50.95
    5. Chmurska Maja                  08  MOKAT    1:55.52
    6. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK   1:57.24
    7. Opielka Agnieszka              08  WOKAT    2:15.00
    8. Dyl Roksana                    08  KARLIK   2:16.71
    9. Bittner Maja                   08  KARLIK   2:29.22



TOP
Nr  46   100m dowolny Mężczyzn                                  10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Tomasz                 08  MOKAT    1:31.66
    2. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT    1:36.27
    3. Gšdzik Igor                    08  KARLIK   1:38.79
    4. Budziński Filip                08  MOKAT    1:41.72
    5. Tkacz Emil                     08  MOKAT    1:47.58
    6. Kobic Jakub                    08  MOKAT    1:48.30
    7. Kulpa Borys                    08  MOKAT    1:54.95
    8. Brzeski Aleksander             08  WOKAT    1:57.94
    9. Bielawski Stanisław            08  WOKAT    1:58.45
   10. Sendra Bartosz                 08  SPKAT    2:08.75
   11. Suchański Kacper               08  MOKAT    2:12.61
   12. Strzelec Karol                 08  SPKAT    2:12.76



TOP
Nr  47   100m dowolny Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalska Julia                 07  KARLIK   1:25.94
    2. Bujak Laura                    07  WOKAT    1:26.58
    3. Manowska Alicja                07  KARLIK   1:29.66
    4. Surma Zuzanna                  07  WOKAT    1:30.30
    5. Strzelecka Paulina             07  KARLIK   1:32.61
    6. Chrzanowska Natalia            07  MOKAT    1:34.15
    7. Majchrzak Hanna                07  MOKAT    1:34.77
    8. Wójciak Anastazja              07  ORLED    1:35.62
    9. Szczotok Małgorzata            07  WOKAT    1:36.90
   10. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT    1:37.70
   11. Jeleń Agata                    07  WOKAT    1:37.75
   12. Stankiewicz Anna               07  MOKAT    1:43.67
   13. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:44.85
   14. Pantak Marianna                07  MOKAT    1:44.92
   15. Bereszko Katarzyna             07  WOKAT    1:58.89
   16. Dzięgiel Daria                 07  WOKAT    2:13.38
   17. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK   2:13.69



TOP
Nr  48   100m dowolny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Forajter Filip                 07  SPKAT    1:26.32
    2. Groborz Szymon                 07  WOKAT    1:27.78
    3. Wojtyś Wojciech                07  MOKAT    1:28.52
    4. Janecki Szymon                 07  SPKAT    1:32.17
    5. Mroczek Szymon                 07  WOKAT    1:33.57
    6. Rossa Paweł                    07  WOKAT    1:33.95
    7. Dróżdż Bartłomiej              07  MOKAT    1:39.69
    8. Laskowski Oskar                07  KARLIK   1:42.96
    9. Brych Krzysztof                07  MOKAT    1:45.44
   10. Gonscz Paweł                   07  ORLED    1:46.75
   11. Wróblewski Jakub               07  KARLIK   1:52.24
   12. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   2:04.00
   13. Miklaszewski Marcin            07  MOKAT    2:07.33
   14. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK   2:07.76
   15. Czerwonka Jakub                07  KARLIK   2:18.25
   16. Czernik Jakub                  07  WOKAT    2:31.09
DYSKW. Stasiński Maksymilian          07  WOKAT



TOP
Nr  49   50m dowolny Kobiet                                     12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koperczak Matylda              06  SPKAT      33.38
    2. Kołodziej Julia                06  WOKAT      35.04
    3. Guzik Karolina                 06  MOKAT      35.77
    4. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT      39.64
    5. Bielak Nadia                   06  WOKAT      39.74
    6. Adamus Aleksandra              06  WOKAT      40.96
    7. Kurcius Nadia                  06  WOKAT      41.81
    8. Stocka Iga                     06  KARLIK     43.03
    9. Zbyrowska Agnieszka            06  KARLIK     44.35



TOP
Nr  50   50m dowolny Mężczyzn                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Drabik Michał                  06  SPKAT      35.79
    2. Miłowski Karol                 06  WOKAT      36.91
    3. Chudera Patryk                 06  WOKAT      36.96
    4. Franczak Mikołaj               06  SPKAT      37.42
    5. Madaj Teodor                   06  SPKAT      38.44
    6. Gregorowicz Adam               06  SPKAT      38.47
    7. Sapota Tytus                   06  MOKAT      38.75
    8. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT      40.69
    9. Hebda Piotrek                  06  KARLIK     43.23
   10. Wójcik Aleksander              06  SPKAT      43.73
   11. Oleś Dawid                     06  KARLIK     50.22
   12. Sękowski Michał                06  SPKAT      51.36



TOP
Nr  51   50m dowolny Kobiet                                     13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gorajek Julia                  05  WOKAT      32.26
    2. Bronder Natalia                05  WOKAT      33.29
       Latusek Amelia                 05  SPKAT      33.29
    4. Gierach Oliwia                 05  WOKAT      33.76
    5. Porszke Martyna                05  WOKAT      33.77
    6. Formińska Katarzyna            05  WOKAT      34.47
    7. Czerner Agnieszka              05  KARLIK     35.31
    8. Wójcik Amelia                  05  MOKAT      35.88
    9. Opielka Marta                  05  WOKAT      36.14
   10. Księżopolska Natalia           05  SPKAT      38.15
   11. Węgrzyk Zuzanna                05  WOKAT      38.53



Nr  51   50m dowolny Kobiet                                     14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miszczyk Alicja                04  WOKAT      31.66
    2. Lyszczyna Amelia               04  MOKAT      31.95
    3. Stopa Zofia                    04  WOKAT      33.20



TOP
Nr  52   50m dowolny Mężczyzn                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zięba Ksawery                  05  SPKAT      31.73
    2. Bielski Filip                  05  MOKAT      32.23
    3. Szewerda Daniel                05  SPKAT      32.50
    4. Pieknik Paweł                  05  WOKAT      33.15
    5. Gorczyński Szymon              05  MOKAT      33.47
    6. Białas Bartosz                 05  MOKAT      33.78
    7. Racewicz Aleksander            05  MOKAT      34.43
    8. Piotrowski Łukasz              05  MOKAT      36.73
    9. Garbacz Jakub                  05  WOKAT      37.20
   10. Czerw Patryk                   05  KARLIK     39.17



Nr  52   50m dowolny Mężczyzn                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kalamłacki Jakub               04  KARLIK     29.73
    2. Durło Tymoteusz                04  SPKAT      29.85
    3. Hartowicz Mikołaj              04  WOKAT      32.51
    4. Rusin Jakub                    04  KARLIK     34.33
    5. Gšdzik Tymon                   04  KARLIK     36.00
    6. Błasiak Tymoteusz              04  WOKAT      36.16
    7. Laskowski Leonard              04  KARLIK     39.73



TOP
Nr  53   25m grzbietowy Kobiet                               8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      21.31
    2. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      23.36
    3. Morawska Laura                 09  SPKAT      23.38
    4. Trzaska Amelia                 09  KARLIK     23.68
    5. Thamm Malwina                  10  KARLIK     28.44
    6. Gierach Maja                   09  WOKAT      28.60
    7. Spyra Paulina                  09  ORLED      30.98



TOP
Nr  54   25m grzbietowy Mężczyzn                             8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      23.11
    2. Znojkiewicz Miłosz             09  MOKAT      24.45
    3. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     25.30
    4. Mioduszewski Wiktor            09  MOKAT      25.39
    5. Tim Wojciech                   10  MOKAT      27.04
    6. Kołoczek Dominik               10  WOKAT      27.82
    7. Gonscz Michał                  09  ORLED      32.31



TOP
Nr  55   50m grzbietowy Kobiet                                  10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT      44.44
    2. Wojtyś Agata                   08  MOKAT      46.73
    3. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT      51.84
    4. Chyrowska Marta                08  SPKAT      52.17
    5. Wróblewska Alicja              08  MOKAT      53.30
    6. Gabor Lilianna                 08  MOKAT      54.03
    7. Nyga Dominika                  08  SPKAT      55.99
    8. Jabłońska Natalia              08  WOKAT      56.98
    9. Buk Natalia                    08  MOKAT      58.41
   10. Wojewódzka Dorota              08  SPKAT      59.22
   11. Opielka Agnieszka              08  WOKAT    1:01.25
   12. Dyl Roksana                    08  KARLIK   1:02.65
   13. Bittner Maja                   08  KARLIK   1:03.26
   14. Gogolok Estera                 08  KARLIK   1:03.64
   15. Paluch Kamila                  08  KARLIK   1:03.78
DYSKW. Werner Oliwia                  08  SPKAT      53.00



TOP
Nr  56   50m grzbietowy Mężczyzn                                10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Guzik Igor                     08  MOKAT      47.67
    2. Krzan Wojciech                 08  SPKAT      50.00
    3. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT      51.07
    4. Sendra Bartosz                 08  SPKAT      51.38
    5. Wieczerniak Krzysztof          08  KARLIK     55.36
    6. Drabik Bartek                  08  SPKAT      56.66
    7. Sztukowski Wojciech            08  KARLIK     56.96
    8. Strzelec Karol                 08  SPKAT      57.52
    9. Kobic Jakub                    08  MOKAT      57.74
   10. Kowalik Bartosz                08  SPKAT      58.22
   11. Brzeski Aleksander             08  WOKAT    1:01.21
   12. Włosiński Franciszek           08  KARLIK   1:02.14
   13. Suchański Kacper               08  MOKAT    1:02.35



TOP
Nr  57   50m grzbietowy Kobiet                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Skworzec Maja                  07  SPKAT      44.14
    2. Manowska Alicja                07  KARLIK     44.20
    3. Bańdura Anna                   07  KARLIK     44.47
    4. Pandzich Aleksandra            07  SPKAT      46.53
    5. Chrzanowska Natalia            07  MOKAT      47.90
    6. Otto Karolina                  07  SPKAT      48.59
    7. Majchrzak Hanna                07  MOKAT      49.89
    8. Stankiewicz Anna               07  MOKAT      50.17
    9. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT      51.76
   10. Myszka Dominika                07  ORLED      52.05
   11. Nowak Nadia                    07  WOKAT      52.26
   12. Brzozowska Paulina             07  KARLIK     53.88
   13. Jeleń Agata                    07  WOKAT      54.08
   14. Pantak Marianna                07  MOKAT      55.27
   15. Kozij-Gulińska Magdalena       07  KARLIK     55.29
   16. Błaszczyńska Wiktoria          07  MOKAT      55.81
   17. Żukrowska Amelia               07  MOKAT      57.12
   18. Pawłowska Martyna              07  MOKAT    1:03.04
   19. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK   1:04.06
   20. Dzięgiel Daria                 07  WOKAT    1:09.57



TOP
Nr  58   50m grzbietowy Mężczyzn                                11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janecki Szymon                 07  SPKAT      45.19
    2. Laskowski Oskar                07  KARLIK     48.38
    3. Golanko Mateusz                07  SPKAT      48.66
    4. Brych Krzysztof                07  MOKAT      51.16
    5. Purcel Tymoteusz               07  ORLED      51.21
    6. Dróżdż Bartłomiej              07  MOKAT      51.77
    7. Rzepka Jakub                   07  KARLIK     53.61
    8. Gonscz Paweł                   07  ORLED      56.01
    9. Czerwonka Jakub                07  KARLIK     57.01
   10. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK     57.37
   11. Stasiński Maksymilian          07  WOKAT    1:02.04
   12. Czernik Jakub                  07  WOKAT    1:05.46
   13. Wojciech Nikodem               07  ORLED    1:15.71



TOP
Nr  59   100m grzbietowy Kobiet                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Durło Marcelina                06  SPKAT    1:28.30
    2. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT    1:32.16
    3. Adamus Aleksandra              06  WOKAT    1:43.13
    4. Bielak Nadia                   06  WOKAT    1:47.04
    5. Zbyrowska Agnieszka            06  KARLIK   1:47.13
    6. Księżopolska Zuzanna           06  SPKAT    1:57.50



TOP
Nr  60   100m grzbietowy Mężczyzn                               12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Drabik Michał                  06  SPKAT    1:31.20
    2. Miłowski Karol                 06  WOKAT    1:40.40
    3. Madaj Teodor                   06  SPKAT    1:41.41
    4. Gregorowicz Adam               06  SPKAT    1:50.82
    5. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT    1:51.03
    6. Oleś Dawid                     06  KARLIK   2:21.71



TOP
Nr  61   100m grzbietowy Kobiet                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Thamm Milena                   05  KARLIK   1:17.28
    2. Bronder Natalia                05  WOKAT    1:20.83
    3. Śledziona Maja                 05  WOKAT    1:21.04
    4. Gorajek Julia                  05  WOKAT    1:23.75
    5. Czerner Agnieszka              05  KARLIK   1:26.20
    6. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT    1:29.04
    7. Gajos Wiktoria                 05  SPKAT    1:31.34
    8. Wójcik Amelia                  05  MOKAT    1:34.54
    9. Opielka Marta                  05  WOKAT    1:34.97
   10. Węgrzyk Zuzanna                05  WOKAT    1:45.41



Nr  61   100m grzbietowy Kobiet                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Lyszczyna Amelia               04  MOKAT    1:24.47
    2. Miszczyk Alicja                04  WOKAT    1:30.05
    3. Mazur Janka                    04  MOKAT    1:32.85



TOP
Nr  62   100m grzbietowy Mężczyzn                               13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szewerda Daniel                05  SPKAT    1:26.88
    2. Zięba Ksawery                  05  SPKAT    1:28.83
    3. Ściora Sylwester               05  SPKAT    1:36.43
    4. Grieger Tomasz                 05  SPKAT    1:47.14



Nr  62   100m grzbietowy Mężczyzn                               14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kalamłacki Jakub               04  KARLIK   1:18.90
    2. Gšdzik Tymon                   04  KARLIK   1:41.48
    3. Laskowski Leonard              04  KARLIK   2:02.32



TOP
Nr  63   25m klasyczny Kobiet                                8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      23.55
    2. Zakrzewska Małgorzata          09  SPKAT      25.64
    3. Tomczok Aleksandra             09  SPKAT      27.55
    4. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      30.62



TOP
Nr  64   25m klasyczny Mężczyzn                              8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      24.90
    2. Nowak Adam                     09  SPKAT      29.01



TOP
Nr  65   50m klasyczny Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      52.67
    2. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT      59.15
    3. Chmurska Maja                  08  MOKAT      59.36
    4. Ulrych Kinga                   08  SPKAT    1:01.20
    5. Nyga Dominika                  08  SPKAT    1:04.23
    6. Jóźwiak Hanna                  08  MOKAT    1:04.52
    7. Wróblewska Alicja              08  MOKAT    1:05.97
    8. Gazda Martyna                  08  SPKAT    1:06.22
    9. Chyrowska Marta                08  SPKAT    1:06.27
   10. Werner Oliwia                  08  SPKAT    1:15.97
   11. Buk Natalia                    08  MOKAT    1:24.40
   12. Paluch Kamila                  08  KARLIK   1:24.99



TOP
Nr  66   50m klasyczny Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Tomasz                 08  MOKAT      49.33
    2. Guzik Igor                     08  MOKAT      50.82
    3. Kulpa Borys                    08  MOKAT    1:00.27
    4. Krzan Wojciech                 08  SPKAT    1:04.04
    5. Wieczerniak Krzysztof          08  KARLIK   1:06.11
    6. Sztukowski Wojciech            08  KARLIK   1:10.54
    7. Włosiński Franciszek           08  KARLIK   1:14.25
    8. Niedbała Marek                 08  MOKAT    1:15.48



TOP
Nr  67   50m klasyczny Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bernaś Aleksandra              07  MOKAT      44.06
    2. Thamm Michalina                07  KARLIK     45.04
    3. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     49.28
    4. Skworzec Maja                  07  SPKAT      51.14
    5. Szczotok Małgorzata            07  WOKAT      52.25
    6. Otto Karolina                  07  SPKAT      53.27
    7. Pandzich Aleksandra            07  SPKAT      54.87
    8. Brzozowska Paulina             07  KARLIK     55.76
    9. Błaszczyńska Wiktoria          07  MOKAT    1:00.13
   10. Kozij-Gulińska Magdalena       07  KARLIK   1:01.34
   11. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:02.99
   12. Myszka Dominika                07  ORLED    1:03.24
   13. Żukrowska Amelia               07  MOKAT    1:05.30
   14. Pawłowska Martyna              07  MOKAT    1:21.55



TOP
Nr  68   50m klasyczny Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gzik Grzegorz                  07  MOKAT      48.41
    2. Obelnicki Jakub                07  KARLIK     52.20
    3. Forajter Filip                 07  SPKAT      52.70
    4. Rzepka Jakub                   07  KARLIK     58.99
    5. Koteras Jakub                  07  SPKAT    1:00.27
    6. Golanko Mateusz                07  SPKAT    1:00.32
    7. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   1:04.35
    8. Miklaszewski Marcin            07  MOKAT    1:08.67
    9. Purcel Tymoteusz               07  ORLED    1:16.03
   10. Wojciech Nikodem               07  ORLED    1:19.32



TOP
Nr  69   50m klasyczny Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Durło Marcelina                06  SPKAT      44.54
    2. Guzik Karolina                 06  MOKAT      45.46
    3. Księżopolska Zuzanna           06  SPKAT      50.24



TOP
Nr  70   50m klasyczny Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Piotr                  06  MOKAT      41.83
    2. Franczak Mikołaj               06  SPKAT      48.66
    3. Sapota Tytus                   06  MOKAT      52.16
    4. Wójcik Aleksander              06  SPKAT      54.33
    5. Siudy Kacper                   06  SPKAT      57.82
    6. Sękowski Michał                06  SPKAT    1:09.12



TOP
Nr  71   50m klasyczny Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szczotok Hanna                 05  WOKAT      40.79
    2. Śledziona Maja                 05  WOKAT      41.50
    3. Czech Wiktoria                 05  WOKAT      45.10
    4. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT      48.33
    5. Gajos Wiktoria                 05  SPKAT      49.24



Nr  71   50m klasyczny Kobiet                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Król Julia                     04  WOKAT      38.78
    2. Stopa Zofia                    04  WOKAT      47.56
    3. Mazur Janka                    04  MOKAT      47.69



TOP
Nr  72   50m klasyczny Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kwaśniak Damian                05  MOKAT      39.08
    2. Pisarski Jakub                 05  MOKAT      42.49
    3. Gorczyński Szymon              05  MOKAT      44.28
    4. Grieger Tomasz                 05  SPKAT      48.47
    5. Pieknik Paweł                  05  WOKAT      49.57
    6. Czerw Patryk                   05  KARLIK     51.20
    7. Ściora Sylwester               05  SPKAT      51.27
    8. Piotrowski Łukasz              05  MOKAT      52.47



Nr  72   50m klasyczny Mężczyzn                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłek Adam                     04  MOKAT      38.45
    2. Durło Tymoteusz                04  SPKAT      38.51



TOP
Nr  73   25m motylkowy Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      21.28
    2. Jóźwiak Hanna                  08  MOKAT      23.61
    3. Wojewódzka Dorota              08  SPKAT      26.02
    4. Ulrych Kinga                   08  SPKAT      27.75
    5. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK     28.70



TOP
Nr  74   25m motylkowy Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Budziński Filip                08  MOKAT      22.61
    2. Gšdzik Igor                    08  KARLIK     25.51
    3. Tkacz Emil                     08  MOKAT      28.49
    4. Bielawski Stanisław            08  WOKAT      29.13
    5. Drabik Bartek                  08  SPKAT      30.28
    6. Kowalik Bartosz                08  SPKAT      32.50
    7. Niedbała Marek                 08  MOKAT      33.43



TOP
Nr  75   50m motylkowy Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalska Julia                 07  KARLIK     41.82
    2. Bernaś Aleksandra              07  MOKAT      43.40
    3. Thamm Michalina                07  KARLIK     47.27
    4. Surma Zuzanna                  07  WOKAT      47.56
    5. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT      48.17
    6. Bujak Laura                    07  WOKAT      48.54
    7. Bańdura Anna                   07  KARLIK     50.00
    8. Wójciak Anastazja              07  ORLED      53.71
    9. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT      57.24



TOP
Nr  76   50m motylkowy Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gzik Grzegorz                  07  MOKAT      47.36
    2. Wojtyś Wojciech                07  MOKAT      50.72
    3. Mroczek Szymon                 07  WOKAT      51.51
    4. Groborz Szymon                 07  WOKAT      52.56
    5. Obelnicki Jakub                07  KARLIK     56.97
    6. Koteras Jakub                  07  SPKAT    1:01.22
    7. Rossa Paweł                    07  WOKAT    1:03.45
    8. Wróblewski Jakub               07  KARLIK   1:09.46



TOP
Nr  77   100m zmienny Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koperczak Matylda              06  SPKAT    1:25.28
    2. Kołodziej Julia                06  WOKAT    1:29.25
    3. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT    1:33.63
    4. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT    1:40.13
    5. Kurcius Nadia                  06  WOKAT    1:47.85
    6. Stocka Iga                     06  KARLIK   1:50.07



TOP
Nr  78   100m zmienny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Piotr                  06  MOKAT    1:24.92
    2. Chudera Patryk                 06  WOKAT    1:35.94
    3. Siudy Kacper                   06  SPKAT    1:43.18
    4. Hebda Piotrek                  06  KARLIK   1:57.44



TOP
Nr  79   100m zmienny Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Thamm Milena                   05  KARLIK   1:17.38
    2. Latusek Amelia                 05  SPKAT    1:26.58
    3. Szczotok Hanna                 05  WOKAT    1:27.94
    4. Porszke Martyna                05  WOKAT    1:28.02
    5. Gierach Oliwia                 05  WOKAT    1:28.16
    6. Formińska Katarzyna            05  WOKAT    1:29.40
    7. Czech Wiktoria                 05  WOKAT    1:31.41
    8. Księżopolska Natalia           05  SPKAT    1:40.19



Nr  79   100m zmienny Kobiet                                    14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Król Julia                     04  WOKAT    1:16.61



TOP
Nr  80   100m zmienny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kwaśniak Damian                05  MOKAT    1:21.71
    2. Bielski Filip                  05  MOKAT    1:21.73
    3. Białas Bartosz                 05  MOKAT    1:26.56
    4. Racewicz Aleksander            05  MOKAT    1:31.57
    5. Garbacz Jakub                  05  WOKAT    1:34.15
DYSKW. Pisarski Jakub                 05  MOKAT



Nr  80   100m zmienny Mężczyzn                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłek Adam                     04  MOKAT    1:19.53
    2. Hartowicz Mikołaj              04  WOKAT    1:26.50
    3. Rusin Jakub                    04  KARLIK   1:33.76
    4. Błasiak Tymoteusz              04  WOKAT    1:35.86



TOP
Nr  81   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                       8 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    2:54.79
    2. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    3:29.67
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    3:35.03
    4. UKS Sprint Katowice 4              SPKAT    3:41.09
    5. MKS - MOS KATOWICE 2               MOKAT    3:42.89
    6. UKS Sprint Katowice 3              SPKAT    3:44.32
    7. UKS "Karlik" 2                     KARLIK   3:53.11



TOP
Nr  82   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                     8 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS - MOS KATOWICE 1               MOKAT    3:20.69
    2. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    3:21.08
    3. UKS "Karlik" 1                     KARLIK   3:32.11
    4. MKS - MOS KATOWICE 2               MOKAT    3:37.89
    5. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    3:47.35



TOP
Nr  83   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS "Karlik" 6                     KARLIK   2:38.84
    2. MKS MOS KATOWICE 2                 MOKAT    2:45.54
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 2           WOKAT    2:46.58
    4. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:59.13
    5. MKS MOS KATOWICE 1                 MOKAT    3:23.00
    6. UKS "Karlik" 8                     KARLIK   3:26.70



TOP
Nr  84   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS MOS KATOWICE 1                 MOKAT    2:45.06
    2. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:59.19
    3. UKS "Karlik" 7                     KARLIK   3:21.98



TOP
Nr  85   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    2:29.51
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 3           WOKAT    2:39.60



TOP
Nr  86   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    2:33.63



TOP
Nr  87   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 4           WOKAT    2:16.21
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    2:21.09
    3. UKS "Karlik" 3                     KARLIK   2:32.37
    4. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:38.36



TOP
Nr  88   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS - MOS KATOWICE 1               MOKAT    2:11.09
    2. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:22.61
    3. MKS - MOS KATOWICE 2               MOKAT    2:23.94



TOP
Nr  89   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS MOS KATOWICE 1                 MOKAT    2:19.16



TOP
Nr  90   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS "Karlik" 5                     KARLIK   2:20.03 

 

 RUNDA I

LĘDZINY 30.11.2017

 

 

Nr  1   25m dowolny Kobiet                                   8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      20.14
    2. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      21.57
    3. Trzaska Amelia                 09  KARLIK     21.62
    4. Morawska Laura                 09  SPKAT      22.08
    5. Tomczok Aleksandra             09  SPKAT      22.09
    6. Zakrzewska Małgorzata          09  SPKAT      23.09
    7. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      23.17
    8. Gierach Maja                   09  WOKAT      24.12
    9. Thamm Malwina                  10  KARLIK     25.75
   10. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      25.96
   11. Mejsner Julianna               09  MOKAT      27.98
   12. Janosz Brygida                 09  WOKAT      28.04
   13. Spyra Paulina                  10  ORLED      28.71
   14. Radziejewska Ewa               09  ORLED      30.00



TOP
Nr  2   25m dowolny Mężczyzn                                 8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      21.00
    2. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      23.19
    3. Nowak Adam                     09  SPKAT      24.12
    4. Mioduszewski Wiktor            09  MOKAT      24.60
    5. Kołoczek Dominik               10  WOKAT      24.70
    6. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     25.13
    7. Gonscz Michał                  09  ORLED      26.09
    8. Znojkiewicz Miłosz             09  MOKAT      26.59
    9. Tim Wojciech                   10  MOKAT      26.78
   10. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT      27.80
   11. Śleziona Mikołaj               09  SPKAT      31.88



TOP
Nr  3   50m dowolny Kobiet                                      10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT      40.10
    2. Wojtyś Agata                   08  MOKAT      41.45
    3. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      41.73
    4. Jóźwiak Hanna                  08  MOKAT      47.90
    5. Gabor Lilianna                 08  MOKAT      48.85
    6. Jabłońska Natalia              08  WOKAT      49.13
    7. Matyniak Sylwia                08  WOKAT      50.29
    8. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK     52.04
    9. Opielka Agnieszka              08  WOKAT      54.52
   10. Wojewódzka Dorota              08  SPKAT      55.02
   11. Wieczorek Daria                08  KARLIK     59.80
   12. Dyl Roksana                    08  KARLIK   1:01.03
   13. Gruszka Pola                   08  MOKAT    1:03.80
   14. Piotrowicz Sandra              08  MOKAT    1:07.48



TOP
Nr  4   50m dowolny Mężczyzn                                    10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Morkisz Kacper                 08  ORLED      41.03
    2. Gwiazda Tomasz                 08  MOKAT      41.21
    3. Guzik Igor                     08  MOKAT      41.90
    4. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT      42.26
    5. Budziński Filip                08  MOKAT      45.16
    6. Gšdzik Igor                    08  KARLIK     46.20
    7. Bielawski Stanisław            08  WOKAT      47.62
    8. Jędrzejas Jakub                08  MOKAT      49.34
    9. Niedbała Marek                 08  MOKAT      50.50
   10. Grzybek Wiktor                 08  KARLIK     51.76
   11. Kulpa Borys                    08  MOKAT      51.90
   12. Brzeski Aleksander             08  WOKAT      52.28
   13. Gamrat Szymon                  08  KARLIK     55.07
   14. Sendra Bartek                  08  SPKAT      55.69
   15. Suchański Kacper               08  MOKAT      58.80
   16. Wieczerniak Krzysztof          08  KARLIK   1:04.20
   17. Sztukowski Wojciech            08  KARLIK   1:05.65
   18. Włosiński Franciszek           08  KARLIK   1:30.60



TOP
Nr  5   50m dowolny Kobiet                                      11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalska Julia                 07  KARLIK     36.10
    2. Bujak Laura                    07  WOKAT      37.31
    3. Surma Zuzanna                  07  WOKAT      38.50
    4. Majchrzak Hanna                07  MOKAT      39.15
    5. Chrzanowska Natalia            07  MOKAT      39.36
    6. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     40.79
    7. Jeleń Agata                    07  WOKAT      41.43
    8. Szczotok Małgorzata            07  WOKAT      41.98
    9. Wojciak Anastazja              07  ORLED      42.20
   10. Stankiewicz Anna               07  MOKAT      45.88
   11. Nowak Dominika                 07  WOKAT      46.03
   12. Pantak Marianna                07  MOKAT      47.39
   13. Myszka Dominika                07  ORLED      49.85
   14. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK     52.85
   15. Bereszko Katarzyna             07  WOKAT      54.20
   16. Sieradzka Weronika             07  KARLIK     56.01
   17. Nowak Nadia                    07  WOKAT      56.90
   18. Dzięgiel Daria                 07  WOKAT      57.09
   19. Piórek Wiktoria                07  ORLED      57.77
   20. Pawłowska Martyna              07  MOKAT    1:03.80
   21. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK   1:05.00
   22. Kozij-Gulińska Magdalena       07  KARLIK   1:07.31



TOP
Nr  6   50m dowolny Mężczyzn                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Dudek Dawid                    07  MOKAT      36.26
    2. Forajter Filip                 07  SPKAT      37.03
    3. Wojtyś Wojciech                07  MOKAT      40.20
    4. Mroczek Szymon                 07  WOKAT      40.66
    5. Bernakowski Tymon              07  MOKAT      41.80
    6. Rossa Paweł                    07  WOKAT      42.02
    7. Groborz Szmon                  07  WOKAT      42.20
    8. Gonscz Paweł                   07  ORLED      43.39
    9. Laskowski Oskar                07  KARLIK     43.40
   10. Wróblewski Jakub               07  KARLIK     45.36
   11. Skrętkowski Robert             07  WOKAT      46.39
   12. Muc Michał                     07  MOKAT      48.75
   13. Stasiński Maksymilian          07  WOKAT      49.96
   14. Jakóbiński Szymon              07  WOKAT      50.27
   15. Czernik Jakub                  07  WOKAT      56.29
   16. Miklaszewski Marcin            07  MOKAT      57.11
   17. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK     59.03
   18. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK   1:03.70
   19. Krawczyk Szymon                07  WOKAT    1:21.82



TOP
Nr  7   100m dowolny Kobiet                                     12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koperczak Matylda              06  SPKAT    1:13.90
    2. Ciwińska Maja                  06  WOKAT    1:33.35
    3. Kurcius Nadia                  06  WOKAT    1:34.63
    4. Bielak Nadia                   06  WOKAT    1:38.52
    5. Stocka Iga                     06  KARLIK   1:41.20
    6. Świeca Anna                    06  KARLIK   2:06.79



TOP
Nr  8   100m dowolny Mężczyzn                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Drabik Michał                  06  SPKAT    1:18.89
    2. Miłlowski Karol                06  WOKAT    1:21.98
    3. Chudera Patryk                 06  WOKAT    1:26.00
    4. Sapota Tytus                   06  MOKAT    1:26.56
    5. Franczak Mikołaj               06  SPKAT    1:27.24
    6. Madaj Teodor                   06  SPKAT    1:29.00
    7. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT    1:32.28
    8. Gregorowicz Adam               06  SPKAT    1:35.20
    9. Hebda Piotrek                  06  KARLIK   1:39.22



TOP
Nr  9   100m dowolny Kobiet                                     13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gorajek Julia                  05  WOKAT    1:11.34
    2. Bronder Natalia                05  WOKAT    1:11.79
    3. Gierach Oliwia                 05  WOKAT    1:13.84
    4. Latusek Amelia                 05  SPKAT    1:14.93
    5. Porszke Martyna                05  WOKAT    1:16.93
    6. Formińska Katarzyna            05  WOKAT    1:17.53
    7. Opielka Marta                  05  WOKAT    1:18.20
    8. Wójcik Amelia                  05  MOKAT    1:29.14
    9. Piwko Paulina                  05  ORLED    1:39.96



Nr  9   100m dowolny Kobiet                                     14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bywalec Karolina               04  WOKAT    1:07.81
    2. Węgrzyn Anna                   04  KARLIK   1:08.54
    3. Miszczyk Alicja                04  WOKAT    1:09.70
    4. Stopa Zofia                    04  WOKAT    1:11.30
    5. Lyszczyna Amelia               04  MOKAT    1:12.60
    6. Jeleń Emilia                   04  WOKAT    1:17.78
    7. Maślšg Oliwia                  04  KARLIK   1:17.80
    8. Wieczorek Maja                 04  MOKAT    1:28.30
    9. Bogdziun Emilia                04  WOKAT    1:32.03
   10. Miklaszewska Edyta             04  MOKAT    1:34.45



TOP
Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bielski Filip                  05  MOKAT    1:13.60
    2. Zięba Ksawery                  05  SPKAT    1:14.57
    3. Szewerda Daniel                05  SPKAT    1:14.61
    4. Kwaśniak Damian                05  MOKAT    1:15.18
    5. Pisarski Jakub                 05  MOKAT    1:15.56
    6. Gorczyński Szymon              05  MOKAT    1:16.48
    7. Białas Bartosz                 05  MOKAT    1:16.94
    8. Garbacz Jakub                  05  WOKAT    1:21.56
    9. Piotrowski Łukasz              05  MOKAT    1:23.63
   10. Racewicz Aleksander            05  MOKAT    1:24.60
   11. Czerw Patryk                   05  KARLIK   1:41.43
   12. Cibis Mateusz                  05  WOKAT    1:48.59
   13. Sowula Patryk                  05  WOKAT    2:02.38



Nr  10   100m dowolny Mężczyzn                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kalamłacki Jakub               04  KARLIK   1:07.90
    2. Hartowicz Mikołaj              04  WOKAT    1:13.80
    3. Pancerz Michał                 04  WOKAT    1:13.94
    4. Kulig Jan                      04  WOKAT    1:14.21
    5. Rusin Jakub                    04  KARLIK   1:21.63
    6. Błasiak Tymoteusz              04  WOKAT    1:24.80
    7. Nawrot Rafał                   04  KARLIK   1:32.29
    8. Palus Szymon                   04  KARLIK   1:35.60



TOP
Nr  11   25m grzbietowy Kobiet                               8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      22.61
    2. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      22.90
    3. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      22.99
    4. Tomczok Aleksandra             09  SPKAT      23.35
    5. Trzaska Amelia                 09  KARLIK     23.93
    6. Morawska Laura                 09  SPKAT      24.07
    7. Zakrzewska Małgorzata          09  SPKAT      24.99
    8. Gierach Maja                   09  WOKAT      29.03
    9. Thamm Malwina                  10  KARLIK     29.07
   10. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      29.10
   11. Mejsner Julianna               09  MOKAT      29.40
   12. Radziejewska Ewa               09  ORLED      29.70
   13. Spyra Paulina                  10  ORLED      29.82
   14. Janosz Brygida                 09  WOKAT      32.82



TOP
Nr  12   25m grzbietowy Mężczyzn                             8 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      23.00
    2. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      24.02
    3. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT      24.45
    4. Nowak Adam                     09  SPKAT      25.01
    5. Mioduszewski Wiktor            09  MOKAT      25.80
    6. Znojkiewicz Miłosz             09  MOKAT      25.97
    7. Tim Wojciech                   10  MOKAT      25.99
    8. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     26.88
    9. Kołoczek Dominik               10  WOKAT      28.65
   10. Śleziona Mikołaj               09  SPKAT      29.51
   11. Gonscz Michał                  09  ORLED      34.70



TOP
Nr  13   100m grzbietowy Kobiet                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT    1:41.90
    2. Wojtyś Agata                   08  MOKAT    1:44.21
    3. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT    1:52.46
    4. Gazda Martyna                  08  SPKAT    2:00.10
    5. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK   2:01.50
    6. Nyga Dominika                  08  SPKAT    2:03.80
    7. Matyniak Sylwia                08  WOKAT    2:03.82
    8. Chyrowska Marta                08  SPKAT    2:08.53
    9. Wieczorek Daria                08  KARLIK   2:11.78
   10. Pawlik Marta                   08  WOKAT    2:15.81
   11. Opielka Agnieszka              08  WOKAT    2:17.78
   12. Dyl Roksana                    08  KARLIK   2:18.13



TOP
Nr  14   100m grzbietowy Mężczyzn                               10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT    1:54.58
    2. Krzan Wojciech                 08  SPKAT    1:56.71
    3. Sendra Bartek                  08  SPKAT    1:57.82
    4. Gamrat Szymon                  08  KARLIK   2:05.60
    5. Brzeski Aleksander             08  WOKAT    2:09.40
    6. Sztukowski Wojciech            08  KARLIK   2:11.12
    7. Jędrzejas Jakub                08  MOKAT    2:13.98
    8. Wieczerniak Krzysztof          08  KARLIK   2:15.34
    9. Tkacz Emil                     08  MOKAT    2:18.10
   10. Włosiński Franciszek           08  KARLIK   2:19.54
   11. Grzybek Wiktor                 08  KARLIK   2:21.95



TOP
Nr  15   100m grzbietowy Kobiet                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Manowska Alicja                07  KARLIK   1:38.30
    2. Bańdura Anna                   07  KARLIK   1:38.80
    3. Bujak Laura                    07  WOKAT    1:38.84
    4. Skworzec Maja                  07  SPKAT    1:39.50
    5. Stawiarska Karolina            07  SPKAT    1:42.86
    6. Chrzanowska Natalia            07  MOKAT    1:47.74
    7. Otto Karolina                  07  SPKAT    1:49.40
    8. Jeleń Agata                    07  WOKAT    1:49.83
    9. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT    1:58.98
   10. Kozij-Gulińska Magdalena       07  KARLIK   2:05.42
   11. Sieradzka Weronika             07  KARLIK   2:12.90
   12. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK   2:19.88



TOP
Nr  16   100m grzbietowy Mężczyzn                               11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Laskowski Oskar                07  KARLIK   1:38.70
    2. Janecki Szymon                 07  SPKAT    1:39.14
    3. Dudek Dawid                    07  MOKAT    1:42.64
    4. Rossa Paweł                    07  WOKAT    1:45.00
    5. Bernakowski Tymon              07  MOKAT    1:54.08
    6. Skrętkowski Robert             07  WOKAT    1:57.97
    7. Muc Michał                     07  MOKAT    2:02.69
    8. Gonscz Paweł                   07  ORLED    2:03.24
    9. Stasiński Maksymilian          07  WOKAT    2:11.40
   10. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK   2:28.80
   11. Krawczyk Szymon                07  WOKAT    2:48.86



TOP
Nr  17   50m grzbietowy Kobiet                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Durło Marcelina                06  SPKAT      40.00
    2. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT      42.79
    3. Bartoszek Otylia               06  KARLIK     44.01
    4. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT      47.42
    5. Stocka Iga                     06  KARLIK     48.80
    6. Ciwińska Maja                  06  WOKAT      48.97
    7. Kurcius Nadia                  06  WOKAT      49.35
    8. Świeca Anna                    06  KARLIK     51.71
    9. Bielak Nadia                   06  WOKAT      51.78
   10. Adamus Aleksandra              06  WOKAT      52.56



TOP
Nr  18   50m grzbietowy Mężczyzn                                12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Drabik Michał                  06  SPKAT      42.40
    2. Miłlowski Karol                06  WOKAT      43.72
    3. Madaj Teodor                   06  SPKAT      45.72
    4. Gregorowicz Adam               06  SPKAT      47.38
    5. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT      49.50
    6. Wójcik Aleksander              06  SPKAT      53.28
    7. Sękowski Michał                06  SPKAT      59.80



TOP
Nr  19   50m grzbietowy Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bronder Natalia                05  WOKAT      37.02
    2. Gorajek Julia                  05  WOKAT      39.30
    3. Latusek Amelia                 05  SPKAT      40.65
    4. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT      40.90
    5. Czerner Agnieszka              05  KARLIK     41.14
    6. Gierach Oliwia                 05  WOKAT      42.42
    7. Gajos Wiktoria                 05  SPKAT      42.90
    8. Księżopolska Natalia           05  SPKAT      45.07
    9. Opielka Marta                  05  WOKAT      45.28
   10. Wójcik Amelia                  05  MOKAT      45.68



Nr  19   50m grzbietowy Kobiet                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Król Julia                     04  WOKAT      35.20
    2. Węgrzyn Anna                   04  KARLIK     36.91
    3. Mazur Janka                    04  MOKAT      41.33
    4. Wieczorek Maja                 04  MOKAT      43.20
    5. Maślšg Oliwia                  04  KARLIK     43.82
    6. Hoeflich Zuzanna               04  SPKAT      44.64
    7. Bogdziun Emilia                04  WOKAT      51.19



TOP
Nr  20   50m grzbietowy Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szewerda Daniel                05  SPKAT      38.40
    2. Bielski Filip                  05  MOKAT      39.37
    3. Pieknik Paweł                  05  WOKAT      41.00
    4. Garbacz Jakub                  05  WOKAT      41.37
    5. Racewicz Aleksander            05  MOKAT      43.22
    6. Czerw Patryk                   05  KARLIK     44.80
    7. Sowula Patryk                  05  WOKAT      52.46
    8. Cibis Mateusz                  05  WOKAT    1:02.38



Nr  20   50m grzbietowy Mężczyzn                                14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kalamłacki Jakub               04  KARLIK     35.60
    2. Kulig Jan                      04  WOKAT      39.89
    3. Błasiak Tymoteusz              04  WOKAT      41.84
    4. Rusin Jakub                    04  KARLIK     43.46
    5. Nawrot Rafał                   04  KARLIK     48.80
    6. Palus Szymon                   04  KARLIK     54.40



TOP
Nr  21   50m klasyczny Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Ulrych Kinga                   08  SPKAT    1:00.39
    2. Jabłońska Natalia              08  WOKAT    1:01.31
    3. Czenczek Marta                 08  SPKAT    1:02.48
    4. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT    1:03.90
    5. Gazda Martyna                  08  SPKAT    1:04.60
    6. Chyrowska Marta                08  SPKAT    1:06.41
    7. Nyga Dominika                  08  SPKAT    1:08.50
    8. Gabor Lilianna                 08  MOKAT    1:15.50
    9. Gruszka Pola                   08  MOKAT    1:16.93
   10. Piotrowicz Sandra              08  MOKAT    1:19.52



TOP
Nr  22   50m klasyczny Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Morkisz Kacper                 08  ORLED      54.36
    2. Guzik Igor                     08  MOKAT      54.90
    3. Kulpa Borys                    08  MOKAT    1:03.43
    4. Suchański Kacper               08  MOKAT    1:03.72
    5. Bielawski Stanisław            08  WOKAT    1:05.70
    6. Drabik Bartek                  08  SPKAT    1:14.68



TOP
Nr  23   50m klasyczny Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bernaś Aleksandra              07  MOKAT      43.50
    2. Thamm Michalina                07  KARLIK     44.87
    3. Manowska Alicja                07  KARLIK     50.67
    4. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     52.63
    5. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT      53.36
    6. Szczotok Małgorzata            07  WOKAT      53.80
    7. Skworzec Maja                  07  SPKAT      53.86
    8. Brzozowska Paulina             07  KARLIK     54.77
    9. Myszka Dominika                07  ORLED      58.88
   10. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT      59.54
   11. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:08.50
   12. Piórek Wiktoria                07  ORLED    1:18.33
   13. Pawłowska Martyna              07  MOKAT    1:32.04



TOP
Nr  24   50m klasyczny Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gzik Grzegorz                  07  MOKAT      49.67
    2. Forajter Filip                 07  SPKAT      51.90
    3. Janecki Szymon                 07  SPKAT      52.30
    4. Obelnicki Jakub                07  KARLIK     52.79
    5. Golanko Mateusz                07  SPKAT      59.80
    6. Koteras Jakub                  07  SPKAT      59.98
    7. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   1:03.12
    8. Miklaszewski Marcin            07  MOKAT    1:14.01



TOP
Nr  25   100m klasyczny Kobiet                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Durło Marcelina                06  SPKAT    1:41.00
    2. Bartoszek Otylia               06  KARLIK   1:46.08
    3. Księżopolska Zuzanna           06  SPKAT    1:55.32
    4. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT    1:56.00
    5. Słowińska Wiktoria             06  WOKAT    1:59.44
    6. Adamus Aleksandra              06  WOKAT    2:11.33



TOP
Nr  26   100m klasyczny Mężczyzn                                12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Piotr                  06  MOKAT    1:30.60
    2. Sapota Tytus                   06  MOKAT    1:49.82
    3. Franczak Mikołaj               06  SPKAT    1:50.80
    4. Kołaczuch Jakub                06  SPKAT    1:51.38
    5. Wójcik Aleksander              06  SPKAT    2:00.60
    6. Siudy Kacper                   06  SPKAT    2:05.87



TOP
Nr  27   100m klasyczny Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Thamm Milena                   05  KARLIK   1:17.50
    2. Czech Wiktoria                 05  WOKAT    1:34.53
    3. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT    1:40.42
    4. Gajos Wiktoria                 05  SPKAT    1:49.80
    5. Księżopolska Natalia           05  SPKAT    1:55.27
    6. Piwko Paulina                  05  ORLED    1:57.66



Nr  27   100m klasyczny Kobiet                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Hoeflich Zuzanna               04  SPKAT    1:47.77
    2. Mazur Janka                    04  MOKAT    1:47.90



TOP
Nr  28   100m klasyczny Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kwaśniak Damian                05  MOKAT    1:25.79
    2. Pisarski Jakub                 05  MOKAT    1:33.20
    3. Gorczyński Szymon              05  MOKAT    1:40.80
    4. Grieger Tomasz                 05  SPKAT    1:47.27
    5. Ściora Sylwester               05  SPKAT    1:51.83
    6. Piotrowski Łukasz              05  MOKAT    1:57.43



Nr  28   100m klasyczny Mężczyzn                                14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłek Adam                     04  MOKAT    1:24.10
    2. Durło Tymoteusz                04  SPKAT    1:25.38
    3. Pancerz Michał                 04  WOKAT    1:34.98



TOP
Nr  29   25m motylkowy Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      22.18
    2. Jóźwiak Hanna                  08  MOKAT      23.95
    3. Wojewódzka Dorota              08  SPKAT      25.92
    4. Ulrych Kinga                   08  SPKAT      29.85
    5. Czenczek Marta                 08  SPKAT      34.56



TOP
Nr  30   25m motylkowy Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Budziński Filip                08  MOKAT      22.20
    2. Gwiazda Tomasz                 08  MOKAT      25.00
    3. Gšdzik Igor                    08  KARLIK     26.31
    4. Tkacz Emil                     08  MOKAT      28.21
    5. Krzan Wojciech                 08  SPKAT      28.73
    6. Niedbała Marek                 08  MOKAT      29.04
    7. Drabik Bartek                  08  SPKAT      31.39



TOP
Nr  31   25m motylkowy Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalska Julia                 07  KARLIK     18.30
    2. Bernaś Aleksandra              07  MOKAT      18.50
    3. Surma Zuzanna                  07  WOKAT      19.33
    4. Stawiarska Karolina            07  SPKAT      20.20
    5. Thamm Michalina                07  KARLIK     21.24
    6. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT      21.79
    7. Majchrzak Hanna                07  MOKAT      22.34
    8. Otto Karolina                  07  SPKAT      22.80
    9. Bańdura Anna                   07  KARLIK     23.53
   10. Stankiewicz Anna               07  MOKAT      25.22
   11. Brzozowska Paulina             07  KARLIK     25.44
   12. Wojciak Anastazja              07  ORLED      27.10
   13. Nowak Dominika                 07  WOKAT      27.43
   14. Pantak Marianna                07  MOKAT      28.39



TOP
Nr  32   25m motylkowy Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Groborz Szmon                  07  WOKAT      21.60
    2. Gzik Grzegorz                  07  MOKAT      21.75
    3. Mroczek Szymon                 07  WOKAT      22.62
    4. Wojtyś Wojciech                07  MOKAT      23.60
    5. Obelnicki Jakub                07  KARLIK     24.58
    6. Golanko Mateusz                07  SPKAT      26.90
    7. Wróblewski Jakub               07  KARLIK     29.74
    8. Koteras Jakub                  07  SPKAT      30.08
    9. Jakóbiński Szymon              07  WOKAT      31.48



TOP
Nr  33   50m motylkowy Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koperczak Matylda              06  SPKAT      38.60
    2. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT      42.99
    3. Słowińska Wiktoria             06  WOKAT      52.58
    4. Księżopolska Zuzanna           06  SPKAT    1:00.23



TOP
Nr  34   50m motylkowy Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gwiazda Piotr                  06  MOKAT      42.60
    2. Chudera Patryk                 06  WOKAT      47.52
    3. Siudy Kacper                   06  SPKAT      48.16
    4. Kołaczuch Jakub                06  SPKAT      55.51
    5. Hebda Piotrek                  06  KARLIK   1:04.31
    6. Sękowski Michał                06  SPKAT    1:07.65



TOP
Nr  35   50m motylkowy Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Thamm Milena                   05  KARLIK     33.63
    2. Formińska Katarzyna            05  WOKAT      38.24
    3. Czerner Agnieszka              05  KARLIK     39.57
    4. Czech Wiktoria                 05  WOKAT      40.00
    5. Porszke Martyna                05  WOKAT      40.16



Nr  35   50m motylkowy Kobiet                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Król Julia                     04  WOKAT      32.40
    2. Bywalec Karolina               04  WOKAT      35.22
    3. Miszczyk Alicja                04  WOKAT      37.25
    4. Stopa Zofia                    04  WOKAT      37.65
    5. Lyszczyna Amelia               04  MOKAT      39.60
    6. Jeleń Emilia                   04  WOKAT      40.10
    7. Miklaszewska Edyta             04  MOKAT      46.76



TOP
Nr  36   50m motylkowy Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Pieknik Paweł                  05  WOKAT      36.35
    2. Białas Bartosz                 05  MOKAT      37.77
    3. Zięba Ksawery                  05  SPKAT      39.06
    4. Ściora Sylwester               05  SPKAT      49.69
    5. Grieger Tomasz                 05  SPKAT      50.24



Nr  36   50m motylkowy Mężczyzn                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłek Adam                     04  MOKAT      34.90
    2. Durło Tymoteusz                04  SPKAT      36.60
    3. Hartowicz Mikołaj              04  WOKAT      40.70



TOP
Nr  37   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                       8 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    1:20.20
    2. UKS SPRINT Katowice 2              SPKAT    1:36.22
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 8           WOKAT    1:38.71
    4. UKS SPRINT Katowice 3              SPKAT    1:39.68
    5. MKS - MOS KATOWICE 1               MOKAT    1:54.07



TOP
Nr  38   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                     8 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS - MOS KATOWICE 1               MOKAT    1:27.60
    2. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    1:30.26
    3. UKS "Karlik" 1                     KARLIK   1:39.85
    4. UKS SPRINT Katowice 2              SPKAT    1:52.30



TOP
Nr  39   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                      11 - 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:29.34
    2. UKS "Karlik" 2                     KARLIK   2:37.54
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 5           WOKAT    2:45.70
    4. UKS WODNIK 29 KATOWICE 6           WOKAT    2:46.85
    5. MKS MOS KATOWICE 2                 MOKAT    2:50.48
    6. UKS SPRINT Katowice 2              SPKAT    2:55.47
    7. UKS "Karlik" 3                     KARLIK   3:05.60
    8. MKS MOS KATOWICE 1                 MOKAT    3:28.24
    9. UKS SPRINT Katowice 3              SPKAT    3:29.94



TOP
Nr  40   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                    11 - 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:30.80
    2. MKS MOS KATOWICE 3                 MOKAT    2:35.62
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 7           WOKAT    2:35.74
    4. MKS MOS KATOWICE 4                 MOKAT    2:50.98
    5. UKS SPRINT Katowice 2              SPKAT    2:57.95
    6. UKS "Karlik" 5                     KARLIK   3:11.00
    7. UKS SPRINT Katowice 3              SPKAT    3:29.00



TOP
Nr  41   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                      13 - 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    2:08.60
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 2           WOKAT    2:13.29
    3. UKS "Karlik" 1                     KARLIK   2:15.70
    4. MKS MOS KATOWICE 5                 MOKAT    2:28.79
    5. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:34.71
    6. UKS WODNIK 29 KATOWICE 3           WOKAT    2:55.35



TOP
Nr  42   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                    13 - 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. MKS - MOS KATOWICE 1               MOKAT    2:10.06
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 4           WOKAT    2:14.40
    3. UKS SPRINT Katowice 1              SPKAT    2:19.42
    4. MKS MOS KATOWICE 6                 MOKAT    2:27.10
    5. UKS "Karlik" 1                     KARLIK   2:30.25