zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |
SmodCMS

MLP - wyniki zawodów

RUNDA II

LĘDZINY

04.03.2020

 

Nr  29   25m dowolny Kobiet                                  7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Olga                   11  SPKAT      23.90
    2. Lanc Laura                     11  SPKAT      25.24
    3. Strzelec Lena                  11  SPKAT      26.09
    4. Nowak Anna                     11  SPKAT      26.34



TOP
Nr  30   25m dowolny Mężczyzn                                7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kurbiel Bruno                  11  ORLED      23.10
    2. Dyl Piotr                      11  KARLIK     23.52
    3. Wasilewski Marcel              11  KARLIK     24.96



TOP
Nr  31   50m dowolny Kobiet                                     10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zembol Tatiana                 10  KARLIK     40.63
    2. Kurcius Magdalena              10  WOKAT      42.18
    3. Wróbel Weronika                10  SPKAT      43.14
    4. Matejczuk Milena               10  KARLIK   1:01.64
    5. Mikołajczyk Natasza            10  KARLIK   1:10.00



TOP
Nr  32   50m dowolny Mężczyzn                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Limanowski Antonii             10  WOKAT      39.04
    2. Skarżyński Olivier             10  KARLIK     39.80
    3. Raczyński Piotr                10  SPKAT      43.67
    4. Wątroba Jan                    10  KARLIK     47.08
    5. Kolaczek Emil                  10  KARLIK     47.10
    6. Glib Tymon                     10  KARLIK     49.01
    7. Kurbiel Karol                  10  ORLED      49.57
    8. Szwed Jakub                    10  KARLIK     54.97
    9. Matura Wojciech                10  KARLIK   1:00.05
   10. Gwóźdź Mateusz                 10  KARLIK   1:03.00
   11. Stopa Adam                     10  WOKAT    1:22.19



TOP
Nr  33   100m dowolny Kobiet                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Iwińska Daria                  09  KARLIK   1:20.33
    2. Gierach Maja                   09  WOKAT    1:20.78
    3. Motyka Maja                    09  SPKAT    1:21.46
    4. Radek Nikola                   09  WOKAT    1:23.60
    5. Koteras Aleksandra             09  SPKAT    1:34.32
    6. Lipka Agata                    09  SPKAT    1:40.33
    7. Wójcik Natalia                 09  SPKAT    2:01.36
    8. Droździel Hanna                09  KARLIK   2:30.96



Nr  33   100m dowolny Kobiet                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Matyniak Sylwia                08  WOKAT    1:08.69
    2. Putyra Nadia                   08  SPKAT    1:12.48
    3. Zając Oliwia                   08  KARLIK   1:22.27
    4. Wawrzeniec Julia               08  KARLIK   1:25.25
    5. Kawulka Maja                   08  KARLIK   1:26.13
    6. Jabłońska Natalia              08  WOKAT    1:31.08
    7. Kilian Aleksandra              08  WOKAT    1:31.83
    8. Sprus Julia                    08  KARLIK   1:34.39
    9. Bittner Maja                   08  KARLIK   1:37.17



TOP
Nr  34   100m dowolny Mężczyzn                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zagórski Piotr                 09  WOKAT    1:22.77
    2. Martynów Mikołaj               09  SPKAT    1:25.75
    3. Gondzik Oskar                  09  SPKAT    1:27.42
    4. Tułowiecki Konrad              09  KARLIK   1:31.91
    5. Przybyła Mateusz               09  SPKAT    1:35.47
    6. Smulczyński Jakub              09  WOKAT    1:36.05
    7. Przybyła Michał                09  SPKAT    1:39.76
    8. Moczek Franciszek              09  KARLIK   1:41.36
    9. Stokłosa Kajetan               09  WOKAT    1:41.51
   10. Tomczyk Adrian                 09  KARLIK   1:49.41
   11. Krasowiecki Adam               09  KARLIK   1:53.59
   12. Gonscz Michał                  09  ORLED    1:57.40
   13. Władyka Kuba                   09  WOKAT    1:58.14
   14. Sławski Tomasz                 09  KARLIK   2:03.79



Nr  34   100m dowolny Mężczyzn                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Włosiński Franciszek           08  KARLIK   1:32.52
    2. Morkisz Kacper                 08  ORLED    1:36.07
    3. Warzycha Kacper                08  ORLED    1:53.63



TOP
Nr  35   50m dowolny Kobiet                                     13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Manowska Alicja                07  KARLIK     32.66
    2. Surma Zuzanna                  07  WOKAT      33.04
    3. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     35.31
    4. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT      36.84
    5. Wójciak Anastazja              07  ORLED      36.88
    6. Myszka Dominika                07  ORLED      39.15
    7. Sieradzka Weronika             07  KARLIK     39.79



Nr  35   50m dowolny Kobiet                                     14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jakóbińska Zuzanna             06  WOKAT      32.50
    2. Kołodziej Julia                06  WOKAT      32.58
    3. Durło Marcelina                06  SPKAT      34.69
    4. Liśińska Iza                   06  WOKAT      35.15
    5. Adamus Aleksandra              06  WOKAT      36.53
    6. Kurcius Nadia                  06  WOKAT      36.78
    7. Stocka Iga                     06  KARLIK     38.39
    8. Piecyk Anna                    06  KARLIK     41.26



Nr  35   50m dowolny Kobiet                                     15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gierach Oliwia                 05  WOKAT      30.49
    2. Porszke Martyna                05  WOKAT      31.58
    3. Opielka Marta                  05  WOKAT      33.32



TOP
Nr  36   50m dowolny Mężczyzn                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gonscz Paweł                   07  ORLED      35.21
    2. Groborz Szymon                 07  WOKAT      36.58
    3. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK     37.45



Nr  36   50m dowolny Mężczyzn                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chudera Patryk                 06  WOKAT      30.25
    2. Franczak Mikołaj               06  SPKAT      31.67
    3. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT      31.86
    4. Wypych Jakub                   06  SPKAT      37.19
    5. Mucha Alan                     06  ORLED      40.27



Nr  36   50m dowolny Mężczyzn                                   15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Laufer Szymon                  05  ORLED      27.80
    2. Garbacz Jakub                  05  WOKAT      29.69



TOP
Nr  37   25m grzbietowy Kobiet                               7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Lanc Laura                     11  SPKAT      25.09
    2. Nowak Anna                     11  SPKAT      25.32
    3. Strzelec Lena                  11  SPKAT      27.93
    4. Sobczak Alicja                 11  SPKAT      28.12



Nr  37   25m grzbietowy Kobiet                                  10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kurcius Magdalena              10  WOKAT      22.63
    2. Adamus Paulina                 10  WOKAT      22.89
    3. Czenczek Kinga                 10  SPKAT      23.73
    4. Jarecka Barbara                10  SPKAT      24.92
    5. Maciołek Antonina              10  SPKAT      25.05
    6. Prucia Nadia                   10  KARLIK     27.65
    7. Mikołajczyk Natasza            10  KARLIK     28.00
    8. Matejczuk Milena               10  KARLIK     28.32
    9. Kuczyńska Tamara               10  KARLIK     33.13



TOP
Nr  38   25m grzbietowy Mężczyzn                             7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kurbiel Bruno                  11  ORLED      26.94
    2. Dyl Piotr                      11  KARLIK     27.33
    3. Motyka Mikołaj                 12  SPKAT      27.34
    4. Wasilewski Marcel              11  KARLIK     28.58



Nr  38   25m grzbietowy Mężczyzn                                10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kolaczek Emil                  10  KARLIK     22.33
    2. Limanowski Antonii             10  WOKAT      22.60
    3. Kościółkiewicz Filip           10  KARLIK     24.37
    4. Stopa Adam                     10  WOKAT      24.49
    5. Szwed Jakub                    10  KARLIK     25.89
    6. Matura Wojciech                10  KARLIK     25.96
    7. Sendra Krzysztof               10  SPKAT      26.19
    8. Gwóźdź Mateusz                 10  KARLIK     26.55



TOP
Nr  39   50m grzbietowy Kobiet                                  11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      38.63
    2. Morawska Laura                 09  SPKAT      49.39
    3. Kiszewska Lena                 09  SPKAT      52.73
    4. Sułowicz Hanna                 09  SPKAT      53.50
    5. Kolasińska Lena                09  SPKAT      53.60
    6. Lipka Agata                    09  SPKAT      53.76
    7. Droździel Hanna                09  KARLIK     55.91
    8. Augustyniak Aleksandra         09  KARLIK     59.09
    9. Sułowicz Małgorzta             09  SPKAT    1:00.72
   10. Sękowska Marta                 09  SPKAT    1:02.19



Nr  39   50m grzbietowy Kobiet                                  12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Matyniak Sylwia                08  WOKAT      34.33
    2. Wieczorek Daria                08  KARLIK     42.99
    3. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT      45.12
    4. Bittner Maja                   08  KARLIK     45.42
    5. Zając Oliwia                   08  KARLIK     45.66
    6. Nyga Dominika                  08  SPKAT      50.01
    7. Zemła Matylda                  08  SPKAT      52.23
    8. Mądry Judyta                   08  SPKAT      52.98



TOP
Nr  40   50m grzbietowy Mężczyzn                                11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     39.26
    2. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT      44.82
    3. Tułowiecki Konrad              09  KARLIK     48.98
    4. Stokłosa Kajetan               09  WOKAT      49.00
    5. Moczek Franciszek              09  KARLIK     49.02
    6. Szańczuk Bartek                09  SPKAT      51.75
    7. Smulczyński Jakub              09  WOKAT      54.23
    8. Tomczyk Adrian                 09  KARLIK     54.87
    9. Gonscz Michał                  09  ORLED      56.90
   10. Sławski Tomasz                 09  KARLIK     59.81



Nr  40   50m grzbietowy Mężczyzn                                12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janeczko Piotr                 08  KARLIK     39.93
    2. Brzeski Aleksander             08  WOKAT      48.50
    3. Sendra Bartosz                 08  SPKAT      48.89
    4. Kuźnik Mateusz                 08  SPKAT      53.63
    5. Łata Mateusz                   08  KARLIK     54.50



TOP
Nr  41   100m grzbietowy Kobiet                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bańdura Anna                   07  KARLIK   1:23.06
    2. Kowalska Julia                 07  KARLIK   1:27.48
    3. Skworzec Maja                  07  SPKAT    1:30.30
    4. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:35.79
    5. Myszka Dominika                07  ORLED    1:41.29



Nr  41   100m grzbietowy Kobiet                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Durło Marcelina                06  SPKAT    1:24.09
    2. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT    1:24.61
    3. Adamus Aleksandra              06  WOKAT    1:27.70
    4. Kurcius Nadia                  06  WOKAT    1:37.45
    5. Piecyk Anna                    06  KARLIK   1:39.17



Nr  41   100m grzbietowy Kobiet                                 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gierach Oliwia                 05  WOKAT    1:20.17
    2. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT    1:28.86



TOP
Nr  42   100m grzbietowy Mężczyzn                               13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janecki Szymon                 07  SPKAT    1:29.74
    2. Koteras Jakub                  07  SPKAT    1:39.55
    3. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   1:46.73



Nr  42   100m grzbietowy Mężczyzn                               14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT    1:24.25
    2. Sękowski Michał                06  SPKAT    1:46.60



Nr  42   100m grzbietowy Mężczyzn                               15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Garbacz Jakub                  05  WOKAT    1:20.01



TOP
Nr  43   25m klasyczny Kobiet                                7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Olga                   11  SPKAT      30.72
    2. Sobczak Alicja                 11  SPKAT      36.32



Nr  43   25m klasyczny Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Małgorzata          10  SPKAT      21.45
    2. Nyga Aurelia                   10  SPKAT      22.72
    3. Wróbel Weronika                10  SPKAT      25.07
    4. Maciołek Antonina              10  SPKAT      26.76
    5. Kuczyńska Tamara               10  KARLIK     28.83
    6. Adamus Paulina                 10  WOKAT      29.22
    7. Prucia Nadia                   10  KARLIK     30.33
    8. Czenczek Kinga                 10  SPKAT      32.40



TOP
Nr  44   25m klasyczny Mężczyzn                              7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Mikołaj                 12  SPKAT      34.94



Nr  44   25m klasyczny Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Raczyński Piotr                10  SPKAT      24.79
    2. Glib Tymon                     10  KARLIK     26.33
    3. Kościółkiewicz Filip           10  KARLIK     27.48
    4. Kurbiel Karol                  10  ORLED      28.58
    5. Sendra Krzysztof               10  SPKAT      29.35



TOP
Nr  45   50m klasyczny Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      44.76
    2. Radek Nikola                   09  WOKAT      46.65
    3. Sułowicz Hanna                 09  SPKAT      54.83
    4. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      56.56
    5. Kiszewska Lena                 09  SPKAT    1:00.69
    6. Augustyniak Aleksandra         09  KARLIK   1:04.21
    7. Sułowicz Małgorzta             09  SPKAT    1:05.52
    8. Sękowska Marta                 09  SPKAT    1:05.53



Nr  45   50m klasyczny Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      48.48
    2. Szebestik Paulina              08  KARLIK     49.13
    3. Sprus Julia                    08  KARLIK     49.26
    4. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT      49.51
    5. Październy Julia               08  KARLIK     51.40
    6. Kilian Aleksandra              08  WOKAT      52.07
    7. Jabłońska Natalia              08  WOKAT      53.19
    8. Zemła Matylda                  08  SPKAT      54.35
    9. Nyga Dominika                  08  SPKAT      54.54
   10. Mądry Judyta                   08  SPKAT    1:05.07



TOP
Nr  46   50m klasyczny Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      50.15
    2. Brożyna Bartosz                09  KARLIK     50.35
    3. Władyka Kuba                   09  WOKAT      51.94
    4. Moczek Filip                   09  KARLIK     54.75
    5. Przybyła Michał                09  SPKAT      57.02
    6. Przybyła Mateusz               09  SPKAT      57.74
    7. Krasowiecki Adam               09  KARLIK   1:03.88



Nr  46   50m klasyczny Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Morkisz Kacper                 08  ORLED      51.96
    2. Włosiński Franciszek           08  KARLIK     52.23
    3. Warzycha Kacper                08  ORLED    1:01.84
    4. Łata Mateusz                   08  KARLIK   1:07.17
    5. Kuźnik Mateusz                 08  SPKAT    1:09.00



TOP
Nr  47   50m klasyczny Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Manowska Alicja                07  KARLIK     43.29
    2. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     43.33
    3. Wójciak Anastazja              07  ORLED      46.27
    4. Kozij- Gulińska Magdalena      07  KARLIK     46.28
    5. Skworzec Maja                  07  SPKAT      46.56
    6. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK     47.76
    7. Sieradzka Weronika             07  KARLIK     52.61



Nr  47   50m klasyczny Kobiet                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jakóbińska Zuzanna             06  WOKAT      42.06
    2. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT      44.69
    3. Liśińska Iza                   06  WOKAT      49.89



Nr  47   50m klasyczny Kobiet                                   15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Czech Wiktoria                 05  WOKAT      41.29
    2. Szmigiel Jagoda                05  SPKAT      46.10



TOP
Nr  48   50m klasyczny Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janecki Szymon                 07  SPKAT      46.07
    2. Koteras Jakub                  07  SPKAT      48.80
    3. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK     50.00



Nr  48   50m klasyczny Mężczyzn                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Wójcik Aleksander              06  SPKAT      43.24
    2. Franczak Mikołaj               06  SPKAT      43.82
    3. Siudy Kacper                   06  SPKAT      47.44
    4. Wypych Jakub                   06  SPKAT      48.30
    5. Mucha Alan                     06  ORLED      48.38
    6. Sękowski Michał                06  SPKAT      54.03



Nr  48   50m klasyczny Mężczyzn                                 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Grieger Tomasz                 05  SPKAT      42.16



TOP
Nr  49   25m motylkowy Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Małgorzata          10  SPKAT      20.65
    2. Nyga Aurelia                   10  SPKAT      20.65
    3. Jarecka Barbara                10  SPKAT      29.52
DYSKW. Zembol Tatiana                 10  KARLIK     20.64



TOP
Nr  50   25m motylkowy Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Skarżyński Olivier             10  KARLIK     23.41
    2. Wątroba Jan                    10  KARLIK     26.75



TOP
Nr  51   50m motylkowy Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Koźmińska Amelia               09  SPKAT      43.03
    2. Iwińska Daria                  09  KARLIK     43.22
    3. Gierach Maja                   09  WOKAT      47.53
    4. Morawska Laura                 09  SPKAT      50.45
    5. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      54.56
    6. Kolasińska Lena                09  SPKAT    1:01.13



Nr  51   50m motylkowy Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT      36.00
    2. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      41.78
    3. Kawulka Maja                   08  KARLIK     45.20
    4. Szebestik Paulina              08  KARLIK     48.08
    5. Październy Julia               08  KARLIK     48.92
    6. Wawrzeniec Julia               08  KARLIK     49.73
    7. Wieczorek Daria                08  KARLIK     49.93



TOP
Nr  52   50m motylkowy Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      43.79
    2. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     44.61
    3. Zagórski Piotr                 09  WOKAT      47.96
    4. Brożyna Bartosz                09  KARLIK     50.25
    5. Moczek Filip                   09  KARLIK     50.29
    6. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT      51.99
    7. Szańczuk Bartek                09  SPKAT      58.35



Nr  52   50m motylkowy Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janeczko Piotr                 08  KARLIK     42.61
    2. Sendra Bartosz                 08  SPKAT      55.19
    3. Brzeski Aleksander             08  WOKAT      56.27



TOP
Nr  53   100m zmienny Kobiet                                    13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bańdura Anna                   07  KARLIK   1:27.35
    2. Surma Zuzanna                  07  WOKAT    1:27.80
    3. Kowalska Julia                 07  KARLIK   1:31.60
    4. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT    1:33.29
    5. Kozij- Gulińska Magdalena      07  KARLIK   1:35.14



Nr  53   100m zmienny Kobiet                                    14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kołodziej Julia                06  WOKAT    1:19.13
    2. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT    1:30.26
    3. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT    1:30.68
    4. Stocka Iga                     06  KARLIK   1:36.88



Nr  53   100m zmienny Kobiet                                    15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Porszke Martyna                05  WOKAT    1:21.46
    2. Opielka Marta                  05  WOKAT    1:24.26
    3. Czech Wiktoria                 05  WOKAT    1:27.19



TOP
Nr  54   100m zmienny Mężczyzn                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Groborz Szymon                 07  WOKAT    1:32.56
    2. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK   1:34.21
    3. Gonscz Paweł                   07  ORLED    1:38.30



Nr  54   100m zmienny Mężczyzn                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chudera Patryk                 06  WOKAT    1:16.66
    2. Siudy Kacper                   06  SPKAT    1:24.40
    3. Wójcik Aleksander              06  SPKAT    1:30.35



Nr  54   100m zmienny Mężczyzn                                  15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Laufer Szymon                  05  ORLED    1:18.59
    2. Grieger Tomasz                 05  SPKAT    1:28.53



TOP
Nr  55   8 x 25m Sztafeta Dow. Kobiet                        7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    1:39.85



Nr  55   8 x 25m Sztafeta Dow. Kobiet                           10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    1:24.53
    2. UKS Karlik Katowice 2              KARLIK   1:48.39



TOP
Nr  56   8 x 25m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 11             KARLIK   1:21.73
    2. UKS Karlik Katowice 1              KARLIK   1:47.34



TOP
Nr  57   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:38.29
    2. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    3:13.68
    3. UKS Sprint Katowice 3              SPKAT    3:45.51



Nr  57   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 5              KARLIK   1:36.34
    2. UKS Karlik Katowice 6              KARLIK   2:31.91
    3. UKS WODNIK 29 KATOWICE 5           WOKAT    2:38.26
    4. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:40.57



Nr  57   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                           13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 8              KARLIK   2:20.05
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 4           WOKAT    2:35.73
    3. UKS Karlik Katowice 9              KARLIK   2:38.04
    4. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:49.44



Nr  57   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                      14 - 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 3           WOKAT    2:10.48
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 2           WOKAT    2:16.81
    3. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:22.04



TOP
Nr  58   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 4              KARLIK   2:28.12
    2. UKS Karlik Katowice 3              KARLIK   2:46.45
    3. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:52.43



Nr  58   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 7              KARLIK   3:11.24



Nr  58   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                         13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 5           WOKAT    2:46.40
    2. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:54.30



Nr  58   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                    14 - 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    2:09.83
    2. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:17.84
    3. ORKA 1                             ORLED    2:31.07




RUNDA I

KATOWICE WITOSA

25.10.2019

Nr  1   25m dowolny Kobiet                                   7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Brzezina Zuzanna               11  ORLED      20.67
    2. Gondzik Olga                   11  SPKAT      24.57
    3. Lanc Laura                     11  SPKAT      25.19
    4. Gruszka Łucja                  11  SPKAT      27.73
    5. Nowak Anna                     11  SPKAT      28.41
    6. Strzelec Lena                  11  SPKAT      29.02



Nr  1   25m dowolny Kobiet                                      10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zembol Tatiana                 10  KARLIK     19.86
    2. Wróbel Weronika                10  SPKAT      20.15
    3. Kurcius Magdalena              10  WOKAT      20.59
    4. Thamm Malwina                  10  KARLIK     20.71
    5. Stencel Lena                   10  WOKAT      22.64
    6. Michalik Milena                10  KARLIK     23.56
    7. Latusińska Liliana             10  SPKAT      24.64
    8. Prucia Nadia                   10  KARLIK     29.57
    9. Matejczuk Milena               10  KARLIK     32.56
   10. Kuczyńska Tamara               10  KARLIK     33.63



TOP
Nr  2   25m dowolny Mężczyzn                                 7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Tumidajski Piotr               11  WOKAT      20.94
    2. Knap Adam                      11  KARLIK     22.83
    3. Dyl Piotr                      11  KARLIK     27.16



Nr  2   25m dowolny Mężczyzn                                    10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Limanowski Antonii             10  WOKAT      19.26
    2. Kolaczek Emil                  10  KARLIK     20.55
    3. Raczyński Piotr                10  SPKAT      20.65
    4. Szwed Jakub                    10  KARLIK     21.58
    5. Skarżyński Olivier             10  KARLIK     21.81
    6. Wštroba Jan                    10  KARLIK     23.87
    7. Glib Tymon                     10  KARLIK     25.46
    8. Matura Wojciech                10  KARLIK     36.13



TOP
Nr  3   50m dowolny Kobiet                                      11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Radek Nikola                   09  WOKAT      36.26
    2. KoŸmińska Amelia               09  SPKAT      38.68
    3. Iwińska Daria                  09  KARLIK     39.08
    4. Gierach Maja                   09  WOKAT      39.35
    5. Morawska Laura                 09  SPKAT      42.24
    6. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      43.44
    7. Stryjak Maja                   09  SPKAT      46.38
    8. Brzezina Rozalia               09  ORLED      47.44
    9. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      50.37
   10. Spyra Paulina                  09  ORLED      52.54
   11. Augustyniak Aleksandra         09  KARLIK     52.73
   12. DroŸdziel Hanna                09  KARLIK     56.84
   13. Stepień Lena                   09  ORLED      58.04
   14. Myszka Daria                   09  ORLED    1:13.31



Nr  3   50m dowolny Kobiet                                      12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Matyniak Sylwia                08  WOKAT      32.39
    2. Kuczera Agata                  08  WOKAT      33.95
    3. Putyra Nadia                   08  SPKAT      34.71
    4. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK     38.18
    5. Bittner Maja                   08  KARLIK     39.08
    6. Szebestik Paulina              08  KARLIK     40.24
    7. Sprus Julia                    08  KARLIK     40.68
    8. Opielka Agnieszka              08  WOKAT      44.37
    9. Zemła Matylda                  08  SPKAT      48.35



TOP
Nr  4   50m dowolny Mężczyzn                                    11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      38.12
    2. Zagórski Piotr                 09  WOKAT      39.00
    3. Smulczyński Jakub              09  WOKAT      39.10
    4. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT      39.10
    5. Tułowiecki Konrad              09  KARLIK     42.39
    6. Przybyła Mateusz               09  SPKAT      42.97
    7. Moczek Franciszek              09  KARLIK     43.75
    8. Stokłosa Kajetan               09  WOKAT      45.64
    9. Brożyna Bartosz                09  KARLIK     45.98
   10. Przybyła Michał                09  SPKAT      46.94
   11. Krasowiecki Adam               09  KARLIK     47.22
   12. Szańczuk Bartek                09  SPKAT      47.67
   13. Gonscz Michał                  09  ORLED      50.32
   14. Tomczyk Adrian                 09  KARLIK     51.09
   15. Kurbiel Bruno                  09  ORLED      54.84
   16. Władyka Kuba                   09  WOKAT      58.23



Nr  4   50m dowolny Mężczyzn                                    12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT      31.25
    2. Tumidajski Kuba                08  WOKAT      40.69
    3. Morkisz Kacper                 08  ORLED      42.02
    4. Włosiński Franciszek           08  KARLIK     43.48
    5. Brzeski Aleksander             08  WOKAT      45.51
    6. Warzycha Marcin                08  ORLED      53.31
    7. Kurbiel Karol                  08  ORLED      54.73



TOP
Nr  5   100m dowolny Kobiet                                     13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Dziemańczyk Justyna            07  WOKAT    1:11.35
    2. Surma Zuzanna                  07  WOKAT    1:12.51
    3. Manowska Alicja                07  KARLIK   1:14.64
    4. Bujak Laura                    07  WOKAT    1:16.23
    5. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:21.64
    6. Linert Martyna                 07  WOKAT    1:22.45
    7. Wójciak Anastazja              07  ORLED    1:27.81
    8. Pandzich Aleksandra            07  SPKAT    1:29.09
    9. Myszka Dominika                07  ORLED    1:29.91
   10. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT    1:30.49
   11. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK   1:55.63



Nr  5   100m dowolny Kobiet                                     14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jakóbińska Zuzanna             06  WOKAT    1:14.25
    2. Adamus Aleksandra              06  WOKAT    1:24.25
    3. Piecyk Anna                    06  KARLIK   1:38.24



Nr  5   100m dowolny Kobiet                                     15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gorajek Julia                  05  WOKAT    1:05.93
    2. Gierach Oliwia                 05  WOKAT    1:08.33
    3. Porszke Martyna                05  WOKAT    1:09.02
    4. Opielka Marta                  05  WOKAT    1:13.81



TOP
Nr  6   100m dowolny Mężczyzn                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Groborz Szymon                 07  WOKAT    1:20.05
    2. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK   1:23.48
    3. Gonscz Paweł                   07  ORLED    1:29.93
    4. Skrętkowski Robert             07  WOKAT    1:34.70
    5. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   1:39.22
    6. Brzeznicki Tomasz              07  WOKAT    1:43.25



Nr  6   100m dowolny Mężczyzn                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłowski Karol                 06  WOKAT    1:06.54
    2. Chudera Patryk                 06  WOKAT    1:09.41
    3. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT    1:17.04
    4. Franczak Mikołaj               06  SPKAT    1:20.05
    5. Piwowarski Szymon              06  KARLIK   1:37.75
    6. Wrzesień Franciszek            06  WOKAT    1:39.22
    7. Sękowski Michał                06  SPKAT    1:40.36



Nr  6   100m dowolny Mężczyzn                                   15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Laufer Szymon                  05  ORLED    1:06.52
    2. Szewerda Daniel                05  SPKAT    1:06.79



TOP
Nr  7   25m grzbietowy Kobiet                                7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Brzezina Zuzanna               11  ORLED      25.62
    2. Lanc Laura                     11  SPKAT      26.73
    3. Gondzik Olga                   11  SPKAT      27.30
    4. Nowak Anna                     11  SPKAT      27.81
    5. Strzelec Lena                  11  SPKAT      29.29
    6. Gruszka Łucja                  11  SPKAT      32.44



TOP
Nr  8   25m grzbietowy Mężczyzn                              7 - 9 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Tumidajski Piotr               11  WOKAT      25.06
    2. Knap Adam                      11  KARLIK     25.56
    3. Dyl Piotr                      11  KARLIK     26.66



TOP
Nr  9   50m grzbietowy Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zembol Tatiana                 10  KARLIK     51.87
    2. Kurcius Magdalena              10  WOKAT      51.87
    3. Michalik Milena                10  KARLIK     53.91
    4. Stencel Lena                   10  WOKAT      56.41
    5. Czenczek Kinga                 10  SPKAT      59.50
    6. Matejczuk Milena               10  KARLIK   1:06.02
    7. Prucia Nadia                   10  KARLIK   1:11.21
    8. Kuczyńska Tamara               10  KARLIK   1:12.09



TOP
Nr  10   50m grzbietowy Mężczyzn                                10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kolaczek Emil                  10  KARLIK     52.50
    2. Wštroba Jan                    10  KARLIK     55.75
    3. Szwed Jakub                    10  KARLIK   1:01.16
    4. Koœciółkiewicz Filip           10  KARLIK   1:06.40
DYSKW. Glib Tymon                     10  KARLIK     56.90



TOP
Nr  11   100m grzbietowy Kobiet                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. KoŸmińska Amelia               09  SPKAT    1:32.54
    2. Radek Nikola                   09  WOKAT    1:34.79
    3. Lipka Agata                    09  SPKAT    1:57.73
    4. Kolasińska Lena                09  SPKAT    2:01.48
    5. DroŸdziel Hanna                09  KARLIK   2:04.96
    6. Sułowicz Hanna                 09  SPKAT    2:06.83
    7. Stepień Lena                   09  ORLED    2:22.53
    8. Sułowicz Małgorzta             09  SPKAT    2:23.72



Nr  11   100m grzbietowy Kobiet                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Matyniak Sylwia                08  WOKAT    1:25.53
    2. Bittner Maja                   08  KARLIK   1:36.75
    3. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT    1:38.45
    4. Zajšc Oliwia                   08  KARLIK   1:39.53
    5. Wieczorek Daria                08  KARLIK   1:39.91
    6. Kawulka Maja                   08  KARLIK   1:44.60
    7. Ulrych Kinga                   08  SPKAT    1:56.43



TOP
Nr  12   100m grzbietowy Mężczyzn                               11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK   1:33.44
    2. Moczek Filip                   09  KARLIK   1:42.53
    3. Tułowiecki Konrad              09  KARLIK   1:45.68
    4. Garbacz Wiktor                 09  WOKAT    1:46.05
    5. Tomczyk Adrian                 09  KARLIK   1:52.41
    6. Martynów Mikołaj               09  SPKAT    1:53.79
    7. Nowak Adam                     09  SPKAT    2:00.53
    8. Moczek Franciszek              09  KARLIK   2:00.94
    9. Gonscz Michał                  09  ORLED    2:06.78



Nr  12   100m grzbietowy Mężczyzn                               12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Sendra Bartosz                 08  SPKAT    1:53.01
    2. Warzycha Marcin                08  ORLED    2:32.26



TOP
Nr  13   50m grzbietowy Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kowalska Julia                 07  KARLIK     39.90
    2. Skworzec Maja                  07  SPKAT      40.50
    3. Bujak Laura                    07  WOKAT      40.76
    4. Linert Martyna                 07  WOKAT      40.80
    5. Bańdura Anna                   07  KARLIK     40.89
    6. Surma Zuzanna                  07  WOKAT      41.54
    7. Kozij- Gulińska Magdalena      07  KARLIK     42.76
    8. Strzelecka Paulina             07  KARLIK     43.02
    9. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT      45.11
   10. Myszka Dominika                07  ORLED      45.53
   11. Czerner Marta                  07  KARLIK     48.51
   12. Liszka Patrycja                07  WOKAT      48.99
   13. Mrozek Oliwia                  07  KARLIK     53.80
   14. Głšb Michalina                 07  SPKAT    1:00.03



Nr  13   50m grzbietowy Kobiet                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT      39.08
    2. Jakóbińska Zuzanna             06  WOKAT      40.98
    3. Stocka Iga                     06  KARLIK     41.95
    4. Adamus Aleksandra              06  WOKAT      42.81
    5. Piecyk Anna                    06  KARLIK     45.75



Nr  13   50m grzbietowy Kobiet                                  15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gierach Oliwia                 05  WOKAT      37.30
    2. Opielka Marta                  05  WOKAT      40.50



TOP
Nr  14   50m grzbietowy Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janecki Szymon                 07  SPKAT      41.24
    2. Czerwonka Jakub                07  KARLIK     46.43
    3. Koteras Jakub                  07  SPKAT      46.46
    4. Skrętkowski Robert             07  WOKAT      48.95
    5. Brzeznicki Tomasz              07  WOKAT      50.71



Nr  14   50m grzbietowy Mężczyzn                                14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Miłowski Karol                 06  WOKAT      37.77
    2. Brzeski Maksymilian            06  WOKAT      39.91
    3. Wrzesień Franciszek            06  WOKAT      45.59
    4. Sękowski Michał                06  SPKAT      52.87
DYSKW. Wypych Jakub                   06  SPKAT      47.56



Nr  14   50m grzbietowy Mężczyzn                                15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Szewerda Daniel                05  SPKAT      32.31



TOP
Nr  15   25m klasyczny Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Małgorzata          10  SPKAT      21.77
    2. Nyga Aurelia                   10  SPKAT      23.37
    3. Wróbel Weronika                10  SPKAT      25.45
       Thamm Malwina                  10  KARLIK     25.45
    5. Latusińska Liliana             10  SPKAT      29.21
    6. Czenczek Kinga                 10  SPKAT      31.83
    7. Jarecka Barbara                10  SPKAT      32.29



TOP
Nr  16   25m klasyczny Mężczyzn                                 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Raczyński Piotr                10  SPKAT      23.52
    2. Koœciółkiewicz Filip           10  KARLIK     31.33
    3. Limanowski Antonii             10  WOKAT    1:24.24



TOP
Nr  17   50m klasyczny Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      45.13
    2. Wójcik Natalia                 09  SPKAT      56.64
    3. Sułowicz Hanna                 09  SPKAT    1:00.11
    4. Kiszewska Lena                 09  SPKAT    1:02.40
    5. Spyra Paulina                  09  ORLED    1:04.37
    6. Sułowicz Małgorzta             09  SPKAT    1:05.79
    7. Sękowska Marta                 09  SPKAT    1:06.72
    8. Augustyniak Aleksandra         09  KARLIK   1:09.62
    9. Kolasińska Lena                09  SPKAT    1:09.64
   10. Brzezina Rozalia               09  ORLED    2:01.64
   11. Myszka Daria                   09  ORLED    2:27.72



Nr  17   50m klasyczny Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Bieg Wiktoria                  08  SPKAT      48.11
    2. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      50.53
    3. Sprus Julia                    08  KARLIK     51.11
    4. Kawulka Maja                   08  KARLIK     51.30
    5. Szebestik Paulina              08  KARLIK     52.34
    6. Wawrzeniec Julia               08  KARLIK     52.83
    7. Nyga Dominika                  08  SPKAT      53.14
    8. Zemła Matylda                  08  SPKAT      55.89
    9. Opielka Agnieszka              08  WOKAT      57.62
   10. Mšdry Judyta                   08  SPKAT    1:06.62



TOP
Nr  18   50m klasyczny Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Borgiel Maksymilian            09  KARLIK     50.61
    2. Martynów Mikołaj               09  SPKAT      53.07
    3. Władyka Kuba                   09  WOKAT      55.24
    4. Moczek Filip                   09  KARLIK     59.64
    5. Przybyła Mateusz               09  SPKAT      59.69
    6. Krasowiecki Adam               09  KARLIK   1:00.92
    7. Nowak Adam                     09  SPKAT    1:02.98
    8. Stokłosa Kajetan               09  WOKAT    1:09.35
    9. Kurbiel Bruno                  09  ORLED    2:07.69



Nr  18   50m klasyczny Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Janeczko Piotr                 08  KARLIK     44.34
    2. Tumidajski Kuba                08  WOKAT      54.04
    3. Włosiński Franciszek           08  KARLIK     55.73
    4. Sendra Bartosz                 08  SPKAT      56.05
    5. Morkisz Kacper                 08  ORLED      58.46
    6. Brzeski Aleksander             08  WOKAT    1:04.84
    7. Kurbiel Karol                  08  ORLED    1:05.18



TOP
Nr  19   100m klasyczny Kobiet                                  13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Thamm Michalina                07  KARLIK   1:34.64
    2. Strzelecka Paulina             07  KARLIK   1:37.52
    3. Manowska Alicja                07  KARLIK   1:38.96
    4. Kozij- Gulińska Magdalena      07  KARLIK   1:39.94
    5. Skworzec Maja                  07  SPKAT    1:46.08
    6. Żeromska Aleksandra            07  KARLIK   1:47.62
    7. Pandzich Aleksandra            07  SPKAT    1:52.58
    8. Wójciak Anastazja              07  ORLED    1:52.78
    9. Liszka Patrycja                07  WOKAT    2:02.47
   10. Czerner Marta                  07  KARLIK   2:04.31



Nr  19   100m klasyczny Kobiet                                  14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kołodziej Julia                06  WOKAT    1:33.68
    2. Durło Marcelina                06  SPKAT    1:38.63
    3. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT    1:39.71



Nr  19   100m klasyczny Kobiet                                  15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Czech Wiktoria                 05  WOKAT    1:33.98



TOP
Nr  20   100m klasyczny Mężczyzn                                13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Obelnicki Jakub                07  KARLIK   1:42.32
    2. Wochnik Wiktor                 07  KARLIK   1:51.29
    3. Janecki Szymon                 07  SPKAT    1:51.69
    4. Koteras Jakub                  07  SPKAT    1:53.52



Nr  20   100m klasyczny Mężczyzn                                14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Piwowarski Szymon              06  KARLIK   1:42.32
    2. Franczak Mikołaj               06  SPKAT    1:45.19
    3. Siudy Kacper                   06  SPKAT    1:47.43
    4. Wypych Jakub                   06  SPKAT    1:54.61
DYSKW. Wójcik Aleksander              06  SPKAT    1:38.03



Nr  20   100m klasyczny Mężczyzn                                15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Grieger Tomasz                 05  SPKAT    1:36.00



TOP
Nr  21   25m motylkowy Kobiet                                   10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Zakrzewska Małgorzata          10  SPKAT      21.05
    2. Nyga Aurelia                   10  SPKAT      27.02
    3. Jarecka Barbara                10  SPKAT      33.93



Nr  21   25m motylkowy Kobiet                                   11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Motyka Maja                    09  SPKAT      19.53
    2. Iwińska Daria                  09  KARLIK     20.13
    3. Morawska Laura                 09  SPKAT      21.05
    4. Gierach Maja                   09  WOKAT      21.14
    5. Koteras Aleksandra             09  SPKAT      22.83
    6. Stryjak Maja                   09  SPKAT      25.83
    7. Lipka Agata                    09  SPKAT      28.76
    8. Kiszewska Lena                 09  SPKAT      29.28
    9. Sękowska Marta                 09  SPKAT      30.39



Nr  21   25m motylkowy Kobiet                                   12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Putyra Nadia                   08  SPKAT      18.96
       Kuczera Agata                  08  WOKAT      18.96
    3. Gołaszewska Kinga              08  SPKAT      20.56
    4. Wawrzeniec Julia               08  KARLIK     22.89
    5. Wieczorek Daria                08  KARLIK     23.39
    6. Nyga Dominika                  08  SPKAT      28.87
    7. Ulrych Kinga                   08  SPKAT      30.13
    8. Mšdry Judyta                   08  SPKAT      31.10



TOP
Nr  22   25m motylkowy Mężczyzn                                 11 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gondzik Oskar                  09  SPKAT      18.87
    2. Zagórski Piotr                 09  WOKAT      21.77
    3. Smulczyński Jakub              09  WOKAT      24.55
    4. Przybyła Michał                09  SPKAT      27.06
    5. Szańczuk Bartek                09  SPKAT      30.29
DYSKW. Brożyna Bartosz                09  KARLIK     24.31



Nr  22   25m motylkowy Mężczyzn                                 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Jurkiewicz Juliusz             08  WOKAT      16.14
    2. Janeczko Piotr                 08  KARLIK     18.31



TOP
Nr  23   50m motylkowy Kobiet                                   13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Dziemańczyk Justyna            07  WOKAT      36.78
    2. Kowalska Julia                 07  KARLIK     38.37
    3. Thamm Michalina                07  KARLIK     40.36
    4. Bańdura Anna                   07  KARLIK     40.36
    5. Węgrzyn Oliwia                 07  SPKAT      44.19
    6. Twardoch Zuzanna               07  SPKAT      50.45
    7. Głšb Michalina                 07  SPKAT      57.05



Nr  23   50m motylkowy Kobiet                                   14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Kołodziej Julia                06  WOKAT      36.11
    2. Bigos Wiktoria                 06  SPKAT      39.75
    3. Gondzik Oliwia                 06  SPKAT      41.45
    4. Stocka Iga                     06  KARLIK     41.85
    5. Durło Marcelina                06  SPKAT      41.97



Nr  23   50m motylkowy Kobiet                                   15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Gorajek Julia                  05  WOKAT      34.25
    2. Porszke Martyna                05  WOKAT      34.49
    3. Czech Wiktoria                 05  WOKAT      37.72



TOP
Nr  24   50m motylkowy Mężczyzn                                 13 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Groborz Szymon                 07  WOKAT      41.54
    2. Kowalczyk Bartosz              07  KARLIK     42.22
    3. Obelnicki Jakub                07  KARLIK     49.66
    4. Gonscz Paweł                   07  ORLED      51.86



Nr  24   50m motylkowy Mężczyzn                                 14 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Chudera Patryk                 06  WOKAT      36.69
    2. Siudy Kacper                   06  SPKAT      37.64
    3. Wójcik Aleksander              06  SPKAT      49.60



Nr  24   50m motylkowy Mężczyzn                                 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                           r.  Kod

    1. Laufer Szymon                  05  ORLED      35.42
    2. Grieger Tomasz                 05  SPKAT      43.28



TOP
Nr  25   8 x 25m Sztafeta Dow. Kobiet                       7 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    1:29.65
    2. UKS Karlik Katowice 2              KARLIK   1:30.64
    3. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    1:49.44



TOP
Nr  26   8 x 25m Sztafeta Dow. Mężczyzn                     7 - 10 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS Karlik Katowice 1              KARLIK   1:30.55
    2. UKS Karlik Katowice 8              KARLIK   1:51.91



TOP
Nr  27   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                      11 - 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 4           WOKAT    2:24.45
    2. UKS Sprint Katowice 3              SPKAT    2:33.02
    3. UKS Karlik Katowice 2              KARLIK   2:42.13
    4. UKS Sprint Katowice 4              SPKAT    3:06.88
    5. UKS Sprint Katowice 5              SPKAT    3:26.14
    6. UKS Sprint Katowice 6              SPKAT    3:37.41
    7. ORKA 2                             ORLED    4:10.22



Nr  27   4 x 50m Sztafeta Dow. Kobiet                      13 - 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    2:06.36
    2. UKS WODNIK 29 KATOWICE 2           WOKAT    2:12.66
    3. UKS Karlik Katowice 8              KARLIK   2:23.77
    4. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:25.15
    5. UKS WODNIK 29 KATOWICE 3           WOKAT    2:28.39
    6. UKS Karlik Katowice 7              KARLIK   2:31.74
    7. UKS Karlik Katowice 6              KARLIK   2:46.09
    8. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    2:54.46



TOP
Nr  28   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                    11 - 12 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 3           WOKAT    2:36.20
    2. UKS Karlik Katowice 4              KARLIK   2:40.90
    3. UKS Sprint Katowice 3              SPKAT    3:03.29
    4. ORKA 1                             ORLED    3:36.89



Nr  28   4 x 50m Sztafeta Dow. Mężczyzn                    13 - 15 lat
----------------------------------------------------------------------
       Imię                               Kod

    1. UKS WODNIK 29 KATOWICE 1           WOKAT    2:13.44
    2. UKS Sprint Katowice 1              SPKAT    2:16.83
    3. UKS Karlik Katowice 5              KARLIK   2:36.07
    4. UKS Sprint Katowice 2              SPKAT    2:40.87